Poprzedni temat «» Następny temat
Kluby, puby, dyskoteki
Autor Wiadomość
Belinea 
Belinea

Wysłany: 2009-10-12, 20:45   

Ci od Kosmo to chyba całe miasto zakleili swoimi plakatami. Gdzie by nie spojrzeć to czarnobiały plakat Kosmo. Kiedyś Elida to był fajny lokal. DO tego Fart i Flash. Pamiętacie? heh :) Nic, trzeba zajrzeć na jakiegoś drina.

Garont 
LORD

Wysłany: 2009-10-12, 21:21   

Belinea napisał/a:
Flash
:?: :?:
Rozumiem że to marny żart! Tu już robotnik był lepszy. Flash - też mi coś....

Belinea 
Belinea

Wysłany: 2009-10-12, 21:35   

To nie marny żart. Juz lepszy Flash niż Matrix, heh :) (albo Jagoda)

EGGZ

Wysłany: 2009-10-27, 15:16   

A czy coś się dzieje w najbliższą sobotę, tzn. czy będzie się działo w tym mieście coś więcej niż zwykle, czyli nic? Czy znowu trzeba poza miasto uderzyć, żeby się dobrze pobawić... :-D

Karina 

Wysłany: 2009-10-27, 21:18   

w chiilloucie i amsterdamie (bo chyba tylko te dwa miejsca można brać pod uwagę - oświećcie mnie jeśli się mylę) mają byc imprezy w stylu halloween, za przebrania jakieś bonusy będą rozdawali. Może byc ciekawie...

Deczko

Wysłany: 2009-10-27, 21:42   

Zapraszam do Kielc tutaj mamy większy wybór :mrgreen: :-P

Gość

Wysłany: 2009-10-29, 21:28   

A od kiedy sa jakieś impresy z cyklu haloween? Wydawało mi się, że Polacy to cmentarz idą, a nie na imprezę z dyniami...

tonystce
Gość
Wysłany: 2009-12-03, 14:44   

FaN TeChnO napisał/a:
Problem Rudek tkwi w tym że na górze grają wyłącznie hardstyle, (osobiście lubię) ale ludzie idąc na dyskotekę chcą bardziej potańczyć niż dostać apopleksji. Gdyby na górze zmienili repertuar na pewno mieliby komplet w każdą sobotę. Dobra muzyka to dobra impreza tak kedyś było na Rudkach. Teraz jest po prostu kicha.
sam jesteś hardstyle , hardstyle grają tylko podczas imprez hardstyle night, no może podczas zwykłej imprezy zdarzy im się coś puścić. Dlatego są robione takie imprezy dla tych co to lubią. jedz sobie tam na zakończenie wakacji albo nawet na hardstyle night wtedy jest naprawdę dużo osób. na dole wiadomo głownie disco polo i takie tam wiejskie techno no ale przecież większość osób przybywa z wiosek oni nie wiedzą np c to hiphop potrafią się bawić przy wszystkim i pozytywnie:]

snap
Gość
Wysłany: 2009-12-05, 12:10   

dla mnie na rudkach ostatnio straszna lipa. na dobrą sprawę problem to muzyka na górze po prostu lipa i tyle wole już lokale w Starachowicach choć oczywiście nie ma co porównywać dyskoteki z klubem :-/

sheva17

Wysłany: 2009-12-22, 13:05   

tonystce napisał/a:
na dole wiadomo głownie disco polo i takie tam wiejskie techno no ale przecież większość osób przybywa z wiosek oni nie wiedzą np c to hiphop potrafią się bawić przy wszystkim i pozytywnie:]

Niech się każdy bawi przy czym chce, po solidnej zaprawie :mrgreen: mnie nawet disco polo nie przeszkadza :mrgreen: .

yoshida 
Yoshida

Wysłany: 2010-01-07, 21:04   

Ale czy tak na prawdę w Starachowicach jest się gdzie pobawić lub posiedzieć w spokoju i pogadać ze znajomymi. Jak nie ceny z kosmosu (np na Strychu) to pełno małolatów (jak w Chilloucie), to muzyka beznadziejna (w Amsterdamie). Kiedyś to można było fajnie posiedzieć np w senatorze w barze, a teraz - lipa!
1 2 3 by jeszcze uszło, ale tam wejdzie 5 osób, 4 zapalą papierosy i nie da się wysiedzieć. Fakt nie byłam w Kosmo, więc nie wiem jak tam jest.
Ale brak konkurencji w mieście pomiędzy klubami i pubami doprowadził do tego, że nikt się nie stara i wszędzie jest do d***y. Bo po co się starać, skoro i tak przyjdą, bo nie mają dokąd tak na prawdę wyjść.

Gość

Wysłany: 2010-01-07, 21:21   

Yoshida chyba przesadzasz,
fajnie i spokojnie jest w altamirze, nie ma małolatów, nie śmierdzi fajkami, kameralnie, alkohol dobry, ceny normalne
polecam
dodatkowo koncerty,
niedługo będzie kolejny, bardzo fajna wokalistka:)

LikaOn 

Wysłany: 2010-01-08, 14:08   

yoshida masz rację w 1 2 3 na chwilę obecną jest najlepiej, choć jak wszyscy zapalą to siekiera że hej ale ogólnie chyba najlepszy lokal. W Margericie też jest dobrze ale jedzenie jakoś mają niebardzo, przynajmniej mi nie smakuje. Dobre jedzenie mają natomiast w Piwiarni na dolnych, ogólnie lokal ok.

Fabrykant 
Fabrykant

Wysłany: 2010-01-08, 21:49   

Piwiarnia na dolnych, fakt, lokal ok. Tylko co my wszyscy biedni palacze zrobimy, jak wprowadza zakaz palenia w barach i restauracjach?

sheva17

Wysłany: 2010-01-09, 03:45   

Piwiarnia fakt ma swój urok :mrgreen: .

Odpowiedz do tematu