10 priorytetów KWW Marka Materka dla powiatu starachowickiego [VIDEO]

10439.nsmed

Podczas dzisiejszej [13.09.2018r.]konferencji prasowej kandydat na prezydenta miasta Marek Materek wraz częścią kandydatów z jego komitetu do Rady Powiatu zaprezentowali 10 priorytetów dla powiatu starachowickiego w obszarach: infrastruktura; zdrowie i komfort mieszkańców; edukacja oraz kultura i turystyka:

1. Budowa wiaduktu w Dolnych Starachowicach. Intensywne i efektywne poszukiwania środków zewnętrznych na inwestycje

2. Modernizacja dróg powiatowych na terenie gmin: Pawłów, Wąchock, Mirzec i Brody

3. Rozwiązanie problemu niszczejących budynków: Starego Szpitala i dawnej Siedziny Starostwa Powiatowego

4. Remont jazu wodnego na zbiorniku Lubianka

5. Dbałość o najwyższe standardy obsługi oraz rozwój Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej

6. Przyjazne starostwo. Upraszczania procedur i skrócenie czasu oczekiwania na decyzje

7. Zwiększenie efektywności nauczania na poziomie ponadpodstawowym. Poprawa bazy dydaktycznej i sportowej jednostek podległych, rozwój szkolnictwa Zawodowego

8. Wspólna oferta turystyczna i kulturalna Powiatu i Gmin

9. Rozbudowa kolejki wąskotorowej

10. Wzbogacenie oferty Muzeum Przyrody i Techniki, która zachęci mieszkańców i turystów do częstszych odwiedzin Muzeum.

- To jest 10 punktów programy wyborczego dla powiatu starachowickiego, którym KWW Marka Materka startuje we wszystkich okręgach w gminie Pawłów, Brody, Mirzec i Wąchock a także w Starachowicach, śmiem twierdzić z najlepszymi kandydatami, który mogli się trafić mieszkańcom Starachowic i powiatu starachowickiego. Zachęcam do głosowania na kandydatów z KWW Marka Materka – powiedział kandydat na prezydenta Marek Materek. 

Dodane: 13.09.18 | komentarze (65)
Tagi:

Komentarze użytkowników

Gość | 2018-09-13 12:41:59 napisał(a):

No i widzicie jak obecnie wszyscy źle pracują w szpitalu i w szkołach ponadgimnazjalnych? Pięknie... Pierdoly materek... Pierdoly. Mam pytanie, jesteś materek na urlopie czy to w godzinach pracy za pieniądze podatników robisz kampanie?

Wspólne czytanie dniem ze zrozumieniem | 2018-09-13 13:04:24 napisał(a):

A gdzie tu napisane, że tak powiedział? W każdej nawet dobrze działającej firmie powinno się dążyć do lepszego i efektywniejszego działania. I patrzeć w przyszłość.

Do wspólne... | 2018-09-13 14:31:20 napisał(a):

A ty to masz dobrze w głowie?

Rodzic | 2018-09-13 15:11:24 napisał(a):

Może dopisalby Pan do tej listy utworzenie np. Żłobka gminnego bo płacenie po 600 czy 700 zł miesięcznie w prywatnym to dla rodziny nie mały wydatek. Proszę spojrzeć na sąsiednie gminy. Unia daje dotację dla gmin na ten cel budynki gminy w mieście marnują się to chyba słabe gospodarowanie

gość | 2018-09-13 18:20:28 napisał(a):

Teraz wiadomo,że nie mają żadnego pomysłu na powiat.

Pomysł | 2018-09-13 18:41:28 napisał(a):

Każdy Ich pomysł będzie lepszy od pomysłów tych którzy powiat doprowadzili do ruiny.

Walery | 2018-09-13 18:44:57 napisał(a):

Litości. Już się nie da tego słuchać. Jest kilkoro kandydatów, Szczygieł, Gałka, Sokołowski. Oni może się załapią.

Miasto | 2018-09-13 19:16:17 napisał(a):

Ogłaszanie programu i zamierzeń to żaden problem! Realizacja tego co się obiecuje wyborcom, wiarygodność i zamiana słów na realia to jest problem! Obecnemu prezydentowi nie wychodziło to najlepiej! Jak patrzę na dotychczasowe przedsięwzięcia to odnoszę wrażenie, że wszystko zostało zrobione po łebkach i na odwal się! Pan prezydent musiałby pojeździć trochę po okolicznych gminach i popatrzeć jak się cokolwiek robi profesjonalnie /Iłża, Masłów, Wąchock/. Punkt widokowy szumnie akcentowany w lokalnych mediach to totalne nieporozumienie! Czy nie szkoda pieniędzy,/nawet drobnych/ na takie czyny! Owszem punkt widokowy to fajna sprawa, ale nie dwa metry kwadratowe desek umieszczonych w fatalnym miejscu! Grobla robi wrażenie niedokończonej! Wykoszenie trzcin w dalszej części grobli nie załatwia sprawy do końca! Miasto przez ostatnie cztery lata było w wielu miejscach, niechlujne, brudne, trawa nie wykoszona! Po co zakładać kwiaty na słupach przy głównych trasach, jak nie ma kto posprzątać ulicy, albo wykosić trawy! Jedno z drugim się gryzie!Estetyka miasta panie prezydencie to nie działanie od czasu do czasu! To działanie ciągłe, precyzyjnie zaplanowane i realizowane na bieżąco!

Miasto bis | 2018-09-13 19:26:17 napisał(a):

Mam zupełnie inne odczucia. Wiele więcej udało się zrobić niż zostało obiecane. Targowisko Miejskie gdzie nie będziemy musieli patrzeć cały czas pod nogi. Baseny letnie. Drogi na Południu wszystkiego kościelna, droga przez las do szpitala, ronda; odnowione szkoły i przedszkola, kasa na pałacyk, park, lubianke; pasternik i inne. To są realia a nie plany. I za to także oddam głos na marka Materka

Adam | 2018-09-13 20:00:16 napisał(a):

Lubianke to spuścili wodę a targwicy to sporo sprzedali

Ewa | 2018-09-13 20:23:50 napisał(a):

Wodę spuścił powiat. A Mc Donald powstanie dzięki
Materkowi taka prawda.

Zbyszek | 2018-09-13 20:47:22 napisał(a):

Troche mnie irytuje jak czytam że sukcesem Pana Materka jest budowa MC Donalds. Przecie to jedynie interes dla inwestora, nie przyszedł tu z miłości do miasta tylko żeby zarabiać. Co do samej sprzedaży działki to od początku byłem za- część sprzedać a kasę wydać na remont pozostałej części to brzmi logicznie i nie przekonają mnie lamenty kilku niezadowolonych którzy nie chcą przesunąć się o pare metrów.

do Miasto bis | 2018-09-13 21:16:56 napisał(a):

Wyleź z facebooka i zobacz co jest zrobione z tych zapowiedzi. Popatrz pod nogi i uważaj żebyś się nie wywalił na czteroletnich śmieciach !!!

senior | 2018-09-13 21:20:26 napisał(a):

Do miasto bis Człowieku widać że starachowice znasz tylko z opowiadań bubel za bublem: Staffa za 2 miliony targowica bez zadaszeń za 3 miliony, lubianka bez wody. grobla bez kładki rondo bez zjazdu do strefy i tak dalej i tak dalej gdzie tu gospodarność.

program zbawiciela narodu | 2018-09-13 21:22:02 napisał(a):

Tradycyjne przypisywanie sobie tego co jest dobre a co złego to nie ja to powiat.
1. Budowa wiaduktu to zadanie, które rozpoczął powiat i starosta Dąbrowski więc nic nowego.
2. Drogi powiatowe w całym powiecie były modernizowane a ich stan jest znacznie lepszy niż dróg miejskich w Starachowicach. Jak wygląda dojazd do muzeum ulicą Wielkopiecową zarządzana przez naprawiającego powiat? Kompromitacja.
3.Co z niszczejącymi budynkami których właścicielem jest miasto - były MOPS, tzw.pałacyk?
4.Zbiornik Lubianka to inwestycja miejska z lat siedemdziesiątych, którą samorząd miejski przestał się zajmować po tym jak okazało się że wymaga większych remontów i podrzucił jak kukułcze jajo staroście.
6.Upraszczania procedur i skrócenie czasu oczekiwania na decyzje to czysta demagogia.Procedury i terminy w większości wynikają z przepisów prawa i dotyczą wszystkich urzędów.
8.Co ma do zaoferowania miasto w ramach turystyki? Może wydało jakiś folder turystyczny w tej kadencji? Ktoś go widział? Może miasto prowadzi jakieś działania w obszarze rozwoju turystyki?
9. Pomylono chyba "rozbudowę" kolejki wąskotorowej z odbudową? A jeżeli rozbudowa do dokąd? A może wybudują metro do Wąchocka?
10.Poprzez jakie działania wzbogacą ofertę Muzeum Przyrody i Techniki? Miasto przez 32 lata zakładało muzeum i gdyby nie zrobił tego powiat dziś byłby tam plac pod McDonalda. Czy samorząd miejski dołożył się do remontów i utrzymania muzeum? Czy p.Materek w tej kadencji coś zrobił dla muzeum? Chętnie robił sobie tam zdjęcia i tyle z tego. Brak wiedzy o powiecie i nieudolna próba zaprezentowania czegoś co nie jest żadnym programem.

do program zbawiciela... | 2018-09-13 21:36:35 napisał(a):

Jedno jest pewne, jak M. Materek zostanie prezydentem i jak do powiatu wprowadzi radnych ze swojego komitetu to- wiadukt powstanie, stary szpital nie będzie straszył, Lubianka będzie perełką w regionie, wreszcie nie będzie dylematu, którą ulicę/ drogę odśnieży powiat czy miasto. Dlatego warto poprzeć MM i KWMM .

gość | 2018-09-13 21:46:09 napisał(a):

Materek niech się zajmie porządkami i drogami w mieście. Czy Powiat nie pozwalał mu zająć się Wielkopiecową czy Lubianką? Poucza innych a cóż takiego zrobił? Wirtualne opowieści.

@gość | 2018-09-13 21:57:20 napisał(a):

Różnica polega na tym, ze młody Prezydent wyciąga wnioski, nie jest butny, zarozumiały. Właśnie tym przyciąga do siebie ludzi. Tak postrzega go wielu ludzi z którymi się rozmawia. A co zrobił, no właśnie widać gołym okiem, tylko trzeba chcieć to zauważyć. Co do porządku i czystości w mieście, jakoś nie przeszkadzały konkurencji walające się latami brudy, dziurawe drogi, krzywe chodniki, przepełnione kontenery przy cmentarzach. Co do remontu czy budowy ulic, dlaczego powstawały głównie tam, gdzie mieszkali ówcześni prezydenci?

Do @gosc | 2018-09-14 07:02:14 napisał(a):

Od razu widać że zupełnie nie znasz MM. To najbardziej msciwa ****jaka zarządzała miastem. Powie ci to każdy pracownik czy petent. Przyciąga najwniakow to fakt. Wczytaj się w jego profil. To jest konto które napędza spirale nienawiści na jego przeciwników. Wstyd że prezydent manipuluje mało rozgarnietymi ludźmi i szczuje ich na swoich oponentów. Na zwolnionych ludzi, których zwolniono tylko po to, żeby zrobić miejsce kolegom i odwdzięczyć się za poparcie. Ile osób które obecnie wygrały sprawy w sądzie pracy i dostało odszkodowanie usłyszał że to złodzieje, kombinatorzy i oszuści? Ludzie którzy pisało koncepcje konkursowe miesiącami i przegrali pseudo konkursy z totalnym nieudacznikami/kolegami, zostali niespełnionymi frustratami. Pamiętacie jak Paweł Lewkowicz z ludźmi bronił Szlakowiska przed sprzedażą? Ja pamiętam jak Materek zamieszcza posty że jest hipokrytą, a jego małpki wyzywaly Radnego od klamcow, ch.., itd. A Marysia Derra? Nawet raz nikogo nie obraziła, a cwiercinteligenci nadali jej już chyba wszystkie epitety od sfrustfowanych bab zaczynając na.... kończąc. MM nie tylko na to pozwala, ale podkreca lajkami i komentarzami przygłupie towarzystwo. Dzieje się to publicznie w godzinach pracy, na oficjalnym koncie prezydenta miasta. Można wszystko o poprzednikach powiedzieć, W. Bernatowicz jako pierwszy prezydent miał kont na fb, ale nigdy, NIGDY, nie ponizył się tak, aby na kogoś publicznie napluc. Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie wie, o co mi chodzi. Reszta dalej będzie klaskala w rączki i pluła ze swoim guru na każdego o innych poglądach. Oczywiście do zakończenia pracy pewnych "oponentów z zewnątrz" :)

Witek | 2018-09-14 07:06:45 napisał(a):

Jedna z pań ze zdjęcia nie potrafi zadbać o miejsce, którym zarządza, skłócona z wieloma nauczycielami. Prezydent uważa, że jest przebojowa, chyba nie, tak naprawdę nie poznał jej prawdziwego oblicza. A nie jest ono ciekawe.

Gosc | 2018-09-14 07:16:14 napisał(a):

Nie jest tak jak pisze m na fb że ABC przyjeżdża sprawdzać każdy
anonim. Totalna bzdura, to najlepiej opłacane służby i gdyby chcieli anonimy sprawdzać, zabrakłoby im ludzi. Sprawdzają tylko realne nieprawidłowości a przesluchuja ludzi na etapie bardzo zaawansowanych prac.

Nauczyciel | 2018-09-14 07:18:02 napisał(a):

O, tak w Pawłowie jej już nie chcą, więc wyruszyła na podbój miasta. Specjalistka od koni.

amica | 2018-09-14 07:57:49 napisał(a):

Nasz "M" ma sporo pozytywnych cech. Niestety posiada gen "obrażalskiego wodzusia", który bardzo często wywraca do góry nogami nawet najlepsze intencje. Ma też cechę unikania "problemów". Nie walczy o interes ludzi, tylko przyjmuje warianty mainstreamowe. A to prowadzi w działaniu do bylejakości. Nie postawił dachu na targowisku, bo ponoć kupcy nie chcieli. Co mają kupcy do tego? Trzeba robić tak, żeby mieszkańcy mieli dobre warunki. Kupcy się dostosują. Tak w wielu przypadkach...odpuszczamy, bo trudniej. Popraw się człowieku jeśli wygrasz. Nie kituj, bo każde picerstwo widać wyraźnie. Masz Bednarczyka, niech on decyduje o tym, jak to miasto ratować przed kiepskimi projektami a nie korytarz w UM.

Czemu glosuje na Materka? | 2018-09-14 15:14:14 napisał(a):

Glosuje na Marka i ludzi z jego komitetow, bo dosc mam Starosciny, kleru u steru, letniego miesiaca obsadzajacego swoimi slugami miasto... Trzeba oczyscic rade miasta i powiatu od ludzi letniego miesiaca i wreszcie przejac kontrole!! Mlodzi ludzie, glosujcie na Marka i jego komitet, to jedyna nadzieja na normalnosc w miescie i powiecie!!! Dosc mam nawiedzonych katolikow i wiecznie pouczajacego ludzi kleru!! OBWODNICA, WIADUKT, NOWE DZIALKI I ULICE POD BUDOWE DOMOW, SCIAGAJCIE INWESTOROW DO MIASTA!!! MAREK ZAUFAM Ci 2 raz, nie zawiedz mnie!!!

Do przedmowcy | 2018-09-14 16:08:50 napisał(a):

Głosujesz bo startujesz. Łapę chytrą chcesz na szpitalu położyć. Skończta costa w mieście zaczęli. * wszystko i teraz powiat chcą *. Mało wam stanowisk dla pociotkow? Trzebabylo bronić PAKSU a nie na * siedzieć i kombinować kogo jeszcze zatrudnić. Wara od powiatu niedojdy mareczkowe

do przedmówcy | 2018-09-14 20:43:37 napisał(a):

Iście wybitny recenzent się znalazł. Ambitny post nie ma co.

@ do przedmówcy | 2018-09-14 20:46:12 napisał(a):

Zgubił się znaczek @ oczywiście... Dla jasności , to ocena postu o "niedojdach"

Aa | 2018-09-14 21:10:51 napisał(a):

Czy ta ekipa ze zdjęcia ma przejąć powiat .Ha ha ha . Żenada . I Ci ludzie maja zmieniać powiat. Ha ha ha

Ciekawy | 2018-09-14 21:15:43 napisał(a):

Czy Pani, która od lat prowadzi sklepik z Rynkuczy Pan od podnpszenia ciężarów ma być lekarstwem na uzdrowienie powiatu. Jaka tematyka zajeliby sieci powiecie. Szpitalem czy drogami ha ha ha.

@ czemu głosuję.. | 2018-09-14 21:28:58 napisał(a):

Tu nie chodzi kogo lub czego mamy dosyć. Obecny prezydent , jeśli wygra ma szansę nie przeginać w żadną stronę. Gruntowe ulice, niszczejące budynki, wiadukt czy dobrze działający szpital nie mają nic wspólnego ani ze światopoglądem ani sympatią do partii politycznych. Do sejmu, senatu wybieramy według innego kryterium niż ma to miejsce w samorządzie. Wybierzmy ludzi, którzy ponad to co dzieli wspólnie rozwiążą nasze problemy. Mamy wybór, nie pasują jedni wybierzmy innych, szkoda, że pozostałe komitety tak zwlekają z ujawnieniem rekomendowanych osób, pytanie : dlaczego?

do ciekawy | 2018-09-14 21:36:37 napisał(a):

Każdy na czymś się zna, jeśli twierdzi, ze zna się na wszystkim , to kłamie. Jeśli prezydent czy starosta chce zrealizować swój program, musi mieć ludzi, z którymi to zrobi. Trudno oczekiwać aby lekarz znał się na budowie dróg, wybitny sportowiec na leczeniu, ale razem- są wartością, to tylko luźne przemyślenia, uważam, że do powiatu prezydent wprowadzi ludzi, którzy wykorzystają wiedzę doświadczenie, a co ważne będą współpracować. Podoba mi się hasło- zgoda buduje, oby im się powiodło.

no no | 2018-09-14 21:47:48 napisał(a):

ten to ma tupet. Stoi na wyboistej drodze gminnej i coś bredzi o potrzebie budowy dróg powiatowych. A mógłby jechać z tą telewizją również do Kornatki i pokazał społeczeństwu Starachowic jak im urządził dojazd. Mógł też pokazać zamknięty most na Michałowie. To samo dotyczy zagospodarowania budynków. Jakoś nic nie mówi o niszczejących miejskich obiektach.Strategicznego inwestora też już znalazł nie mówiąc o obwodnicy zachodniej.

gość | 2018-09-14 22:10:37 napisał(a):

Dużo ciągów komunikacyjnych wykonano, wiadomo, że dróg i ulic do wybudowania i remontu w mieście jeszcze dużo. Każdy z nas może pokazać gdzie i ile jeszcze jest do zrobienia. Jakoś nie robione są po uważaniu, raczej z logiki i dla komunikacji. Nie ma co się ośmieszać, że prezydent dokona cudu i każda uliczka będzie w tak krótkim czasie zrobiona.

@ no no | 2018-09-14 22:29:26 napisał(a):

Nie siej zamętu. Stoi na terenie kolejowym a nie gminnym. W ramach wiaduktu maja być zrobione drogi w tym połączenie do Wielkopiecowej. To Materek zrobił dobrze powiatowi nie oglądając się na to ze nie jest właścicielem szpitala robiąc połączenie Batalionow do Iglastej.

Mlodzi | 2018-09-15 06:27:30 napisał(a):

Glosujcie na Marka i jego ludzi, moze wtedy to miasto sie zmieni.. inaczej kler i PiS beda Wam mowic co dobre, a co zle, jaki koncert moze w miescie byc, a jaki nie!!! Ten siwy fizyk w okularach niech idzie juz na emeryture, tak samo reszta ukladzistow czerwonych i lesnych dziadkow... sztandary juz dawno zakopane..

bojka | 2018-09-15 10:13:01 napisał(a):

Jak dla mnie ten program można by nazwać "kasa dla Starachowic" - niemal wszystkie punkty skupiają się na rozwoju Starachowic. Mowa o "remontach dróg w gminach" nie ma sensu bo priorytetem będą drogi w Starachowicach a co za tym idzie braknie kasy na gminy.

@ bojka | 2018-09-15 10:41:21 napisał(a):

Żadna gmina nie istnieje w próżni, bez dobrej komunikacji z sąsiadami na poziomie powiatu, województwa to porażka. Prawdziwa zmiana będzie wtedy gdy gminy bedą współpracować z miastem powiatowym, wspólnie podejmą decyzje , w tym drogowe,to jest największa szansa na rozwój, pozyskanie nowych inwestorów, poprawę jakości życia mieszkańców. Odpowiedzieć trzeba sobie , czy wybierzemy ludzi,którzy ponad wszystkie możliwe podziały będą ze sobą współpracować. Jeśli wygra poprawność partyjna to będziemy w czarnej dziurze. Dlatego KWMM stwarza szansę na wybór ludzi, którzy rozumieją, co jest dla nas mieszkańców korzystne.

też do bojka | 2018-09-15 10:47:03 napisał(a):

Powiat to nie tylko wymieniane tu drogi, to także szkoły, szpital, ważne urzędy, placówki pomocowe. Jeśli popatrzeć na potrzeby mieszkańców to jasno widać, że potrzebne są działania ww rożnych dziedzinach. Nasze dzieci uczą się w Starachowicach, muszą tam dojechać, mieć dobre warunki do rozwoju, muszą być bezpieczne, to samo jest z leczeniem załatwianiem spraw urzędowych.

gość | 2018-09-15 11:51:19 napisał(a):

Mieszkańcy powiatu muszą zdecydować czy chcą być zarządzane jak Starachowice. Każdy może określić czy mu się podoba czy nie.

Wiesniaki | 2018-09-15 14:04:05 napisał(a):

Rece precz od Starachowic!!! Chcecie wiaduktu na dolnych i obwodnicy? Miasto powinno wystawic Wam oplaye za niszczenie drog!! Po 5 zl od kazdego na wjezdzie i na wyjezdzie z miasta. Tyle w temacie!

do wieśniaki | 2018-09-15 14:10:39 napisał(a):

Ręce opadają jak się czyta takie lotne teksty. Ciekawe kto takim mieszczuchom jak ty dowiezie jedzenie i papier toaletowy...

Do do wiesniaki | 2018-09-15 14:23:37 napisał(a):

Przecież fan wiadomo kogo. Tylko jedna grupę osób boli zdanie innych. Do wieśniak - lepszy wyedukowany wieśniak niż bezmozgi wielbiciel Wielkiego Klamczuszka. Dopiero powiat się rozwinie pod rządami taaakich kandydatów obeznanych w zarządzaniu.

wybór | 2018-09-15 14:51:47 napisał(a):

Podyskutujemy na argumenty jak poznamy pozostałych kandydatów.

Do Mlodzi | 2018-09-15 15:07:36 napisał(a):

No ale to właśnie jak na materka będą ludzie glosowac, to będą głosować na PiS i Lipca i całej tej.... Materek wraz z Lipcem, Lipiec z Materkim. MATEREK= LIPIEC

Samorządowiec | 2018-09-15 15:12:20 napisał(a):

Mieszkańcy powiatu, nie dajcie się wmanewrować w to, w co wmanewrowało się miasto Starachowice. Niech was ręka boska broni, to mówię Wam ja, mieszkaniec Starachowic !!!

no no | 2018-09-15 15:37:17 napisał(a):

jak Starachowice gdzie brud smród i ubóstwo.Ktoś chyba w urzędzie odpowiada za estetykę i porządek w miescie. Wszyscy materkowi klakierzy udają że nie widzą tego brudu i smrodu czy też są tak odporni na wiedzę? Zresztą co ci ludzie bez Materka znaczą? Będą walczyć jak lwy by ich nastepca nie odciął od koryt.

bb | 2018-09-15 15:44:45 napisał(a):

Same czyściochy w Starachowicach mieszkają. Ciekawe kto do lasu stare słoiki wyrzuca, petem do kosza nie trafia- ufo ludy albo wielkie paniska po których trzeba orszak sprzątaczek postawić.

Do bb | 2018-09-15 16:15:30 napisał(a):

Na mózg ci padło? Że brudasy są w mieście to muszę żyć w budzie? Ja wiem ze tym co dostają 500 plus, albo zasiłki, nie przeszkadza nic. Ale zapłać.... 5000tys podatku, zobaczysz jak ci oczekiwania w górę pójdą. Zresztą nikogo nie obrazajac ale poziom dyskusji na fb Materka to jest dramat. Dramat do kwadratu.

Do bb | 2018-09-15 17:01:42 napisał(a):

Park miejski zamiast zachęcać do odpoczynku odstrasza. Powiniem być oazą spokoju z czystymi alejkami, ławkami i ciągami dla pieszych. Czy są takie miejsca w mieście gdzie mogą bezpiecznie spacerować rodzice z dziećmi i starsi?

gość | 2018-09-15 17:35:46 napisał(a):

Nie na raz Kraków zbudowano, przyjdzie czas i na park.

Do gosc | 2018-09-15 17:39:12 napisał(a):

NA PEWNO :) :) :) :)

urzędnik | 2018-09-15 18:23:06 napisał(a):

Materek I Wielki całe sprzątanie i zarządzanie cmentarzami powierzył utworzonej przez siebie spółdzielni, która miała wyciągać z depresji trwale bezrobotnych !!! Wyciągnęła tylko prezesa (szefa kampanii wyborczej, dystrybutora jabłek i marchewki), a reszty nie wyciąga, bo się okazuje, że bezrobotnych brak !!! Czy to się trzyma kupy wszystko, niech mnie ktoś oświeci !!! A urzędniki nie reagują na syf, bo musieli by donosić do swojego pryncypała, właśnie na niego !!! Takie cuda tylko w Starachowicach !!! Narodzie starachowicki, obudź się, wybory za pasem !!!

gość | 2018-09-15 19:16:10 napisał(a):

Gierek z partią,partia Gierek i M......

Mieszkanka | 2018-09-15 19:30:59 napisał(a):

Kpina czy żart. Po kiego na początku kadencji były organizowane na terenie parku spotkania z mieszkańcami? Po co robiono inwentaryzacje drzew czy krzaków dziko rosnących? Po co dziwnymi wizualicjami , projektami parku mamiono podatników. Widać z tego nic kompletnie przez kolejne cztery lata nie udało się zrobić. Poprzednicy również obiecywali, że co tam miało jie być w parku... Oczka wodne, park linowy. Sponsorzy chętni do wykonania. Ach książkę można by już napisać o niekończących się obietnicach dot. Zmiany wizerunku parku miejskiego i terenu z walącą się fontanelką vis a vis obiektu kultury starachowickiej. Ech brak słów.

no cóż | 2018-09-16 11:08:24 napisał(a):

ten plastikowy prezydent potrafi tylko bujać w obłokach i tworzyć na papierze. Teraz słyszę że organizuje spęd ogólnomiejski by podyskutować o
mieście czy coś w tym stylu. Niagara to pikuś przy naszym Materku.

Maciek | 2018-09-16 11:37:46 napisał(a):

Kobieto ! nie trzymaj tak rąk, bo zamykasz się na sprawy ludzi. O tym mówi twoja postawa podczas konferencji.Czy tak będziesz pomagać mieszkańcom Starachowic jak ludziom w Pawłowie? A może tak jak pedagogom?

Do ciekawego | 2018-09-16 15:00:40 napisał(a):

Zgoda buduje pod warunkiem że się nie sprzeciwiaz MM. To wtedy jest zgoda. Może jesteś w tej ekipie ze tak wierzysz w jej doświadczenie. Ale powiat to nie jest centrum eksperymentalne. Wiec doświadczenie w jakiej dzieninie mają Ci państwo? Przecie wiemy co wchodzi w zakres prac powiatu. Chyba ze nie wiemy...Ta ekipa nie nadaje się do powiatu . I mam nadzieje ze wyborcy tez obiektywnie ocenia kandydatów, nie przez pryzmat popularności Materka. Bo on do powiatu się nie wybiera .

Powiat | 2018-09-16 17:02:11 napisał(a):

Właśnie w powiecie trzeba takich zmian jakich dokonał Materek w mieście. Wietrzenie i to porządne tam potrzebne od zaraz.

Sąsiad | 2018-09-16 18:23:53 napisał(a):

MAterek to niech idzie najpierw na korepetycje z geografii i nauczy się gdzie sięgają granice jego miasta bo szarpie się za powiat a tam dopiero teren. Prezydent wybawiciel który zabrał autobus mieszkańcom miasta później go przywrócił i jeszcze brawa dostaje od pracowników ciemnoty. Zamiast pomyśleć o naprawie mostu porostu wywieźli piach na środek drogi i po sprawie. Boże widzisz i nie grzmi. Co za bandzwol i ciemnoty ludzka tych którzy tak skalduja jego chwałę i sukces. Zdjęcia na fb to tez jest fajne ale pomysł pan o ludziach

@ do ciekawego | 2018-09-16 19:25:39 napisał(a):

W żadnej ekipie nie jestem, to tak na początek. O wielu ludziach, którzy są kandydatami mogę powiedzieć, że by się jako radni sprawdzili. Kilku też nie znam, więc trudno coś powiedzieć. Nadal uważam, że warto zagłosować na obecnego prezydenta i na osoby, które są w jego drużynie. Spokojnie chyba do jutra wszyscy poznamy pozostałych kandydatów
( szkoda że tak późno) więc pewnie wybór będzie.

spawn | 2018-09-16 19:57:44 napisał(a):

panie Materek jak sie maja pana obietnice z poprzedniej kampanii... bajki to niezle pan potrafisz opowiadac ale jak widac nie brakuje takich co lubia ich sluchac...

no no | 2018-09-16 19:59:08 napisał(a):

to taki picuś glancuś , a nie prezydent. Im tylko kury szczać prowadzać , a nie do samorządu się pchać.

jorguś | 2018-09-18 21:45:21 napisał(a):

co może wiedzieć Materek o drogach Gminnych był chociasz raz w terenie niech sobie zrobi porządek w Mieście, przeważnie na południu i w Michałowie.

Mieszkaniec | 2018-09-18 21:50:20 napisał(a):

Na Michałowie to nawet jednej nie potrafił zrobić,a z pięć razy ogłaszał w gazetach i mydlił ludziom oczy.

mieszkaniec | 2018-09-18 22:11:41 napisał(a):

I co z tego , ze nie zdążył zrobić. Ileż to kadencji różnych prezydentów było i nie zrobili. Dlaczego nie piszecie, ze wcześniej to nowe ulice powstawały , tam gdzie prezydenci mieszkali. W mieście dużo rzeczy brakuje, uliczki to szczyt marzeń z tego wynika.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie