2 listy gończe, narkotyki, 4 kolizje. Policyjny pościg za 25-latkiem

11980.nsmed

W poniedziałek 4 listopada po godzinie 16.00 w miejscowości Mostki policjanci z nieoznakowanego BMW z wideo rejestratorem wezwali do kontroli kierowcę VW Polo, który jechał bez zapiętych pasów. Mężczyzna zignorował znaki dawane przez funkcjonariuszy i zaczął uciekać w kierunku Starachowic.

Między Parszowem a Wielką Wsią doszło do pierwszej kolizji. Ścigane przez policjantów Polo zderzyło się z VW Passatem. Nikomu nic się nie stało, a kierowca „polówki” uciekał dalej.

- Już na terenie Starachowic uciekinier spowodował trzy kolizje. Na ulicy Kieleckiej zderzył się z BMW, około 150 metrów dalej z Nissanem, zaś na skrzyżowaniu ulic Kieleckiej i Radomskiej z busem. Tutaj  mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą. Polo wypadło z drogi i zjechało ze skarpy - mówi rzecznik starachowickich policjantów starszy sierżant Paweł Kusiak.

Kierujący VW Polo 25-letni mężczyzna oraz 37-letnia pasażerka zostali zabrani do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy, pobrano mu krew do przebadania na zawartość narkotyków. Kobiecie nic się nie stało. 

25-latek z Sandomierza był poszukiwany dwoma listami gończymi, ponieważ nie stawił się w wyznaczonym terminie, by odbyć ponad 1,5 roku kary. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim dwa gramy środka, który został wstępnie zidentyfikowany jako amfetamina.

Dodane: 05.11.19

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie