30 Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków – utrudnienia w ruchu

11513.nsmed

W związku z odbywającym się w dniu 5 lipca (Piątek) wyścigiem kolarskim na terenie powiatu starachowickiego, uczestnicy ruchu drogowego muszą liczyć się z utrudnieniami na drodze krajowej nr 42. Nad bezpieczeństwem i porządkiem na trasie wyścigu będą czuwać starachowiccy policjanci.

W związku 30 Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków odbywającym się w dniu 5 lipca (Piątek) uczestnicy ruchu drogowego muszą liczyć się z utrudnieniami na drodze krajowej nr 42, w Wąchocku oraz w Starachowicach.

Uczestnicy wyścigu kolarskiego przejadą przez nasz powiat pomiędzy godz. 13 a 15. W tym czasie wystąpią utrudniania w ruchu.  

Nad bezpieczeństwem podczas wyścigu kolarskiego czuwać będą starachowiccy policjanci, którzy przypominają o konieczności bezwzględnego stosowania się do wydawanych poleceń i przestrzeganiu obowiązujących przepisów.

Więcej informacji na stronie organizatora wyścigu: tutaj

Info powyżej: KPP Starachowice

Info poniżej oraz foto: Leszek Kowalski, UM Starachowice

Start ostry peletonu podczas piątkowego etapu zaplanowany został na godzinę 14.00. Po przejechaniu 7 kilometrów kolarze dojadą do Parszowa. Około godziny 14:18 planowany jest ich przyjazd do Wielkiej Wsi. To właśnie tutaj zlokalizowana została premia górska.

W Wąchocku kolarze skręcą w prawo drogą w kierunku Ratajów. Do Starachowic wjadą podobnie jak przed rokiem od ulicy Nowowiejskiej. Przyjazd do Starachowic peletonu spodziewany jest około 14:25.

Przez nasze miasto peleton przejedzie ulicą Nowowiejską, 6-go Września, Miodową, Smugową oraz Ostrowiecką. Następnie ruszą w kierunku mety w Stalowej Woli.

Przejazd całej kolumny przez Starachowice powinien potrwać około 15-20 minut.

Dodane: 05.07.19 | Odsłony: 4049

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie