Aldona Adamczyk. Kandydatka do Rady Powiatu

10523.nsmed

Aldona Adamczyk. Bezpartyjna, mgr bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, nauczyciel dyplomowany, ukończone podyplomowe studia informatyki stosowanej oraz organizacji i zarządzania. Urodziłam się i mieszkam w Starachowicach. Od ponad trzydziestu lat pracuję w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Kielcach filia w Starachowicach.

Działania na rzecz lokalnej społeczności sprawiają mi dużą satysfakcję i przyjemność. Otwartość na współpracę, uczciwość i życzliwość, przyświecały mi podczas czteroletniej kadencji w Radzie Powiatu i prac w Komisji Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Promocji Powiatu.

Aldona Adamczyk. Okręg nr 1, lista nr 2, pozycja nr 1. 

Szanowni Państwo!

Nasze Miasto Starachowice zasługuje na to, aby mieć mądrych, odpowiedzialnych gospodarzy. Zdobyte kompetencje, wieloletnie doświadczenie pracownika oświaty i kultury pozwoli mi dobrze służyć miastu i jego mieszkańcom. Obiecuję rzetelność, aktywność i zaangażowanie w nasze wspólne sprawy. Jeśli obdarzycie mnie zaufaniem zobowiązuję się także do stałego kontaktu z wyborcami aby rozwiązywać Wasze problemy i potrzeby.

Jako radna Rady Powiatu będę pracowała dla Ciebie, dla Nas, dla Starachowic

Zapraszam również na moją stronę na Facebooku, gdzie na bieżąco dokumentuję swoją pracę na rzecz Powiatu Starachowickiego i jego mieszkańców [kliknij]

Materiał sfinansowany ze środków KW PSL

Dodane: 10.10.18
Tagi:

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie