BILETY, BILETY, BILETY na Kabaret Skeczów Męczących ODDAMY w dobre ręce

11879.nsmed

W niedzielę 20 października w Starachowickim Centrum Kultury o godzinie 15.30 w nowym programie pt. „Najśmieszniejszy” wystąpi Kabaret Skeczów Męczących.

„Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata. Bilety [kliknij]

Tymczasem mamy do oddania w dobre ręce, dwa podwójne zaproszenia. Żeby wziąć udział w zabawie należy:

1. Mieć w polubionych na FB portal Starachowice-Net.pl

2. Udostępnić na swoim profilu FB post konkursowy

3. W komentarzu oznaczyć osobę, którą zabierzecie na to wydarzenie.

Spośród osób, które spełnią powyższe warunki, dwie osoby otrzymają podwójne zaproszenia.

Zabawa trwa od dziś 10 października do niedzieli 13 października. W poniedziałek 14 października 2019r. ogłosimy zwycięzców. Pamiętajcie, aby post udostępnić w opcji publicznej. Wiele razy zdarza się, że osoby biorące udział w naszych konkursach, mają zablokowaną widoczność postu, co z góry skazuje ich na niepowodzenie. 

 

Organizator – firma INTERMARKA oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą gry losowej przewidzianej w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009r., Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.). 

Organizator – firma INTERMARKA oświadcza, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani też tworzony we współpracy z serwisem społecznościowym Facebook. Wszelkie informacje przekazywane przez Uczestników w ramach Konkursu powierzane są Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook. Wzięcie udziału w Konkursie przez Uczestnika oznacza, iż Uczestnik wyraża zgodę na zwolnienie serwisu Facebook z jakiejkolwiek odpowiedzialności w związku z organizowanym Konkursem.

 

Dodane: 10.10.19

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie