Blisko 3 promile o godzinie 8.00 rano u 37-letniego starachowiczanina

14017.nsmed

Dzisiaj rano po godzinie 8.00 w okolicy skrzyżowania ulicy Kopalnianej z ulicą Złotą w Starachowicach doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brał pijany starachowiczanin.

- W zdarzeniu udział brały dwa samochody. Kierujący Seatem 50-letni mężczyzna zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Nie zatrzymał się jadący za nim Mazdą 37-latek, w wyniku czego uderzył w tył samochodu go poprzedzającego. Przybyła na miejsce kolizji policja wykonała test trzeźwości u kierowców. 37-letni starachowiczanin prowadził samochód będąc w stanie nietrzeźwości. Miał blisko 3 promile alkoholu - mówi w rozmowie z portalem rzecznik starachowickich policjantów sierżant sztabowy Paweł Kusiak i dodaje, że mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań, a ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. 

Viva UbezpieczeniaReklama 

Dodane: 27.11.20 | Odsłony: 32 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

kierowca | 2020-11-30 12:08:35 napisał(a):

Wysokie kary pieniężne ,dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów,konfiskata pojazdu ,setki godzin pracy na rzecz miasta.Kary w pakiecie.To są dotkliwe i prawdziwe kary dla pijaków.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie