Bo wszystkie jesteście wyjątkowe… Dzień Kobiet w Galerii Kamienna

4953.nsmed

Niezwykle ciekawie zapowiada się Dzień Kobiet, na który zaprasza Galeria Kamienna w Starachowicach. 8 marca przygotowano atrakcje oczywiście adresowane do pań. 

Już wkrótce Dzień Kobiet. Z tej okazji nasze drogie klientki mogą liczyć na specjalną niespodziankę, przygotowaną przez firmę Mary Kay. W ramach pobijania rekordów makijażowych na terenie Galerii Kamienna będą wykonywane bezpłatne makijaże dla pań.

Odbędą się prezentacje kosmetyków kolorowych. W ramach akcji będzie możliwość skorzystania z profesjonalnych porad pielęgnacyjnych.

To nie koniec niespodzianek przygotowanych przez Galerię. W tym dniu przystojni mężczyźni każdej kobiecie wręczą wiosenny kwiat.

Każda z pań znajdzie w Galerii Kamienna coś dla siebie. Wiele naszych sklepów przygotowało specjalnie na ten dzień rabaty i promocje.

Podczas, gdy Panie będą pozostawać pod opieką wizażystek, Panowie będą mieli czas na wybór podarunków dla swoich ukochanych. W „ozłoceniu” partnerki pomoże im wizyta w salonie jubilerskim Skorpion. Po uwielbiane przez wszystkie kobiety perfumy zapraszamy do Drogerii Natura, a po nowości z kolekcji wiosennej m.in. do Reserved, Orsay, Mohito, Deichmann czy CCC.

Zapraszamy serdecznie na Dzień Kobiet do Galerii Kamienna w Starachowicach, ul. Kościelna 7.

Art. sponsorowany

Dodane: 01.03.13 | Odsłony: 14316

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie