Bolt uruchomił nowe miasto i wjechał do Starachowic

18511.nsmed

Od 22 kwietnia starachowiczanie i starachowiczanki mogą korzystać z nowego środka transportu do szybkiego i wygodnego poruszania się po mieście. W Starachowicach dostępne są już usługi przewozu taksówkami, zamawianymi przez europejską superapllikację Bolt. Na początek i dla ułatwienia zapoznania się z nową usługą, mieszkańcy dostają 50% zniżki na 5 pierwszych przejazdów.  

Od 22 kwietnia br. Bolt umożliwił użytkownikom w Starachowicach proste i wygodne zamawianie przejazdów taksówką za pomocą smartfona. To już 42 miasto w Polsce, w którym dostępne są usługi europejskiej superaplikacji. Dla starachowiczan i starachowiczanek dostępne będą przejazdy w kategorii Bolt (podstawowej). Aby mieszkańcy zaznajomili się z nową formą przemieszczania się po mieście, firma przygotowała promocję: 50% zniżki na 5 pierwszych przejazdów. 

Aby zamówić przejazdy, wystarczy zainstalować aplikację Bolt na telefonie, wybrać sposób płatności, a następnie wpisać adres odbioru i docelowy. Płatności za przejazd można dokonać gotówką lub kartą podpiętą w aplikacji. 

- W Bolt naszą misją jest aby zachęcić mieszkańców miast do rezygnacji z prywatnego samochodu i częstszego korzystania z alternatywnych środków transportu. Uruchamiając usługi zamawiania przejazdów przez aplikację Bolt lokalnie, chcemy wesprzeć istniejące rozwiązania transportu miejskiego i w ten sposób pomóc miastu w rozwiązaniu problemu ruchu, hałasu czy dostępności miejsc parkingowych. Dlatego bardzo nas cieszy, że od teraz mieszkańcy Starachowic będą mieli dostęp do nowego rozwiązania - komentuje Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce. 

Bolt z sukcesem działa już w regionie, w takich miastach jak m.in. Radom czy Kielce. Przejazdy zamawiane przez aplikację Bolt cieszą się tam dużą popularnością - każdego dnia realizowanych jest tam nawet kilka tysięcy przejazdów. 

Wygoda i bezpieczeństwo 

Bolt nieustannie podnosi jakość i komfort przejazdów zamawianych przez aplikację firmy. Dlatego aplikacja oferuje liczne rozwiązania bezpieczeństwa, dostępne zarówno dla pasażerów jak i kierowców. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się m.in opcja podzielenia się danymi przejazdu z opcją śledzenia trasy na żywo, przycisk kończący przejazd i przycisk łączący z numerem alarmowym. Bolt jako pierwszy na polskim rynku wprowadził także możliwość nagrywania dźwięku w czasie przejazdu. Nagranie uruchamia użytkownik i jest ono przechowywane na jego telefonie tylko przez 24 godziny. 

Nowe możliwości zarobkowe dla mieszkańców

Aplikacja oferuje także nowe możliwości zarobkowe dla mieszkańców miasta. Po dopełnieniu  formalności i weryfikacji w lokalnym Punkcie Obsługi Kierowców, mogą oni zarejestrować się jako kierowcy w aplikacji Bolt. Więcej informacji jak zostać kierowcą Bolt znajduje się tutaj. 

Przejazdy taksówkami zamawianymi przez aplikację Bolt są dostępne już w ponad 40 miastach w Polsce. 

Komunikat prasowy nadesłany 

Dodane: 23.04.24 | Odsłony: 2128

Komentarze użytkowników

aa | 2024-04-23 14:42:55 napisał(a):

Bardzo dobra informacja bo koszt taxi z Dolnych na Południe to przegięcie . Bolt będzie tańszy i super

Luigi | 2024-04-23 17:30:20 napisał(a):

Zaczną się gwałty jak w Warszawie?

https://noizz.pl/spoleczenstwo/kolejne-zgloszenie-gwaltu-w-bolcie-po-napasci-odwiozl-ofiare-do-domu/14nb26w

Maty | 2024-04-23 19:44:15 napisał(a):

No to po taksówkach...Ale dobrze bo jak jadąc z południowej na szlakowisko płaci się prawie 50 zł za taxi to lekka przesada

Aspirant | 2024-04-23 19:47:38 napisał(a):

I cyk mandacik za wjazd pod prąd jak widać na fotce nawet tablice macie podane

A głupki się cieszą | 2024-04-23 21:41:00 napisał(a):

Za dwa lata do Rynku samochodem prywatnym nie wjedziecie. Strefy płatnego parkowani itd. Wesołej zabawy chłoptasie .

xyz | 2024-04-24 09:57:51 napisał(a):

wykończą taxi i podniosą ceny

Tygrys | 2024-04-24 11:58:18 napisał(a):

I dobrze niech płaczą te taxi złotowy

do Tygrys | 2024-04-24 13:19:47 napisał(a):

Tygrys a co ty płaczesz jak Ty taksówką już 15 lat nie jechałeś. Zapewne z utęsknieniem czekasz na otwarcie sezonu rowerowego . Mieszkańcy Starachowic podobno nie mogą się doczekać rowerów miejskich , przecież mamy rok 1924 , rower to rzadkość , a łaskawcy ,dobroczyńcy zafundowali mieszkańcom możliwość korzystania z rowerków miejskich. Może trzeba zainwestować jeszcze w szkółki rowerowe , bo mało kto potrafi jeździć na rowerkach.

Do do tygrys | 2024-04-24 14:59:13 napisał(a):

Nie mam potrzeby jeździć taxi złotówami, mam kilka samochodów i trzy rowery

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie