Burza fantastycznych rudości, piękny lok, świetny look i głos czarny jak noc. Curly wydała drugi singiel

11954.nsmed

Właśnie ukazał się teledysk do najnowszego singla Curly, czyli Pauli Kucharskiej- Dziubiel. „PaniKa”, bo taki tytuł nosi, to drugi singiel polskiej rudowłosej wokalistki, która dała się poznać szerszej publiczności jako uczestniczka znanego telewizyjnego show The Voice of Poland VI, w którym dotarła do etapu NOKAUT. Zachwyciła trenerów swoją energią i mocnym głosem. 

Singiel „PaniKa”, do którego słowa napisała sama Curly, opowiada o problemie wszechobecnej sztuczności i zakłamania. Podmiot liryczny zwraca się do przedstawicielki "sztucznego" świata, tajemniczej Pani K. prowokuje ją do porzucenia przybranej maski i zmierzenia się z rzeczywistością. Piosenka nawołuje do rezygnacji z narzuconych schematów, podążania własną drogą oraz wyrażania swojego zdania nie zważając na atak ze strony innych osób. 

Pierwszy singiel Curly pt. "Nie ja" wydany w maju tego roku, do którego autorem tekstu również jest wokalistka, odniósł niemały sukces. Był emitowany na antenie kilkudziesięciu stacji radiowych w Polsce i za granicą oraz zdobywał szczyty wielu list przebojów. Utwór miał swoją premierę także w telewizji m.in. w "jedynkowym" Teleexpressie (program TELE HIT Marka Sierockiego). 

Oba single powstały przy współpracy z cenionym na rynku muzycznym Marcinem Limkiem, producentem, któremu zaufały gwiazdy takie jak  Beata Kozidrak (album "B3") czy Ania Wyszkoni (album "Jestem tu nowa").

Informacja nadesłana

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach Ogłoszenie

Dodane: 29.10.19

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie