Był agresywny, policjanci oddali strzały ostrzegawcze [VIDEO]

13218.nsmed

W piątek po godzinie 18.00 w jednym z lokali gastronomicznych przy ulicy Radomskiej w Starachowicach musiała interweniować policja, padły strzały ostrzegawcze.

- W piątek 26 czerwca po godzinie 18.00 policjanci udali się na interwencję wobec agresywnego mężczyzny. Został on  obezwładniony i zatrzymany - powiedział wczoraj w rozmowie z portalem rzecznik starachowickich policjantów sierżant sztabowy Paweł Kusiak. Policja nie udzielała więcej informacji i odsyłała do prokuratury.

Na amatorskim nagraniu ze zdarzenia widać mężczyznę, który zachowuje się agresywnie, wymachuje prawdopodobnie siekierą. Mężczyzna na polecenie policjanta nie chciał odłożyć broni. Funkcjonariusz oddał w sumie trzy strzały ostrzegawcze. Ostatecznie mężczyzna poddał się i został zatrzymany.

W sobotę rano Redakcja skontaktowała się z Prokuraturą Rejonową w Starachowicach.

- Na chwilę obecną prowadzone są czynności wobec zatrzymanego mężczyzny. Zbierany jest materiał dowodowy. Ze względu na dobro śledztwa nie udzielamy więcej wyjaśnień - powiedziała w rozmowie z portalem prokurator Eliza Juda. Prokurator dodała, że dopóki nie zostaną postawione mężczyźnie zarzuty nie ujawni wieku czy pochodzenia tego człowieka. 

Zobacz amatorskie NAGRANIE Czytelnika [kliknij]

Dodane: 27.06.20 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

wierzbnik | 2020-06-27 20:29:56 napisał(a):

Brawo dla Policji

bela | 2020-06-30 13:29:35 napisał(a):

brawo

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie