Chłopaki ze Starachowic w półfinale słynnego Przeglądu Kabaretów PAKA!

9603.nsmed

Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej w Krakowie organizuje już od 34 lat Przegląd Kabaretowy o nazwie PAKA. Do półfinału imprezy zakwalifikował się Zespół Inżynieria Środowiska, w którego skład wchodzą dwaj starachowiczanie - Karol Sydon i Kacper Celuch.

Jak opisują swój zespół? Strasznie bałaganiarski zespół muzyczny, powstały gdzieś w odmętach Krakowa (przez ten ******** smog nie wiadomo gdzie dokładnie). Laureaci Festiwalu Piosenki Studenckiej „Pryzmat” w Legnicy, IX Wrocławskiego Przeglądu Piosenki Studenckiej oraz YAPY. Jak tego wszystkiego dokonali pozostaje (zaraz po Stonehenge i odpowiedzi na pytanie czemu ludzie mówią że „spali jak dziecko”, skoro dzieci co godzinę budzą się z płaczem) wielką tajemnicą.

10 i 11 marca o godzinie 18:00 w Bytomiu odbędą się półfinały PAKI. 

Miejsce wśród zaszczytnych półfinalistów znaleźli: Kabaret Kałasznikof, Grzegorz Dolniak, Paulina Potocka, Klub Szyderców Bis, Kwiatkowski I Bank, Zespół Inżynieria Środowiska, Monika Nowogrodzka, Kabaret FiFa RaFa, Magda Kubicka, Kabaret Trzecia Strona Medalu oraz Szymon Łątkowski.

W jury również zasiądą najlepsi z najlepszych - kabareciarze, aktorzy, osoby związane z telewizją oraz organizatorzy, czyli Rafał Kmita ze słynnej Grupy Rafała Kmity, Zuzanna Dobrucka-Mendyk - dziennikarka między innymi TVP Rozrywka, Iza Kała - aktorka oraz Kamil Dąbrowa - dyrektor programowy Meloradia.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł są do kupienia na stronie paka.pl/bilety/.

Jeśli Zespołowi Inżynieria Środowiska uda się przejść do finału, to zagoszczą w Krakowie w dniach 12-15 kwietnia w Nowohuckim Centrum Kultury, gdzie odbędą się główne wydarzenia 34. PAKI. Trzymamy za nich kciuki!

Informacja nadesłana


Reklama

Dodane: 26.02.18

Komentarze użytkowników

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie