„Czwórka” najlepsza w mieście

8663.nsmed

Koszykarska reprezentacja Gimnazjum nr 4 chłopców wywalczyła mistrzostwo miasta w ramach „Gimnazjady”. Podopieczni Radosława Sławińskiego wyraźnie pokonali swoich rówieśników z Gimnazjum nr 1, 2 i 3 podczas turnieju rozgrywanego w Gimnazjum nr 3 w dniach 13 i 20 maja.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym (mecze  2 x 12 minut). Tytuł mistrzowski wywalczyli reprezentanci Gimnazjum nr 4, którzy pokonali Gimnazjum nr 2 45:12, Gimnazjum nr 1 bez walki i Gimnazjum nr 3 32:18.

TABELA KOŃCOWA:

I miejsce Gimnazjum Nr 4

II miejsce Gimnazjum Nr 3

III miejsce Gimnazjum Nr 2

IV miejsce Gimnazjum Nr 1

Gimnazjum Nr 4 Starachowice grało w składzie: Maciej Bachurski, Wiktor Gołębski, Łukasz Jabłoński, Kryspin Kosel, Paweł Kubas, Piotr Kubas, Kacper Maciejczak, Jakub Nowak, Jakub Piwowarczyk, Mateusz Skiba, Dawid Strzelec (opiekun-trener Radosław Sławiński).

Zespoły uczestniczące w zawodach finałowych zostały nagrodzone piłkami i dyplomami . Zwycięzcy otrzymali pamiątkowy puchar.