Drzewko za makulaturę 2019

11984.nsmed

W najbliższy piątek 8 listopada br. Referat Gospodarki Komunalnej, Dróg i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Starachowicach wspólnie z Nadleśnictwem Starachowice i Nadleśnictwem Marcule zaprasza mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w piątej edycji akcji promującej zbieranie surowców wtórnych pn. „Drzewko za makulaturę”.

Akcja skierowana jest do mieszkańców Starachowic i placówek oświatowych z terenu naszego miasta. W zamian za dostarczoną makulaturę (min. 2 kg) uczestnicy akcji otrzymają sadzonki drzew gatunków rodzimych, takich jak sosna, buk, lipa, dąb szypułkowy. Osoby zainteresowane udziałem w akcji zapraszamy w dniu 08.11.2019 r. na ogrodzony plac parkingowy za Urzędem Miejskim w godzinach 10:00-15:00 lub do wyczerpania sadzonek.

Info: UM Starachowice

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach Ogłoszenie

Dodane: 06.11.19 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

klara | 2019-11-06 07:49:24 napisał(a):

chętnie bym wzięła udział w akcji i wymieniła makulaturę na drzewko...niestety, jak w poprzednich latach, odbywa się to w dzień pracujący, do godziny 15.00...czemu nie w sobotę?może mało sadzonek do rozdania;) a akcje fajnie rozdmuchać w mediach?

mieszkaniec | 2019-11-06 08:08:19 napisał(a):

Dobra idea ale akcje powinny być ogłaszane wcześniej byśmy mogli zebrać odpowiednią ilość makulatury na czas.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie