Dwóch pasażerów z narkotykami

11744.nsmed

Policjanci z starachowickiej komendy zatrzymali 22 i 24-latka podejrzanych o posiadanie amfetaminy. Obaj mężczyźni odpowiedzą za posiadania środków odurzających, natomiast młodszy z nich dodatkowo za udzielanie środków odurzających.

W poniedziałkową noc policjanci z Wydziału Prewencji starachowickiej komendy w trakcie służby zauważyli samochód osobowy marki Seat zaparkowany przy leśnym parkingu pomiędzy Starachowicami, a Tychowem Starym. W pojeździe znajdowały się trzy osoby, kobieta i dwóch mężczyzn. W trakcie czynności policjanci przy dwóch mężczyznach ujawnili torebki z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku. Po badaniu substancja znajdująca się w zabezpieczonych torebkach została wstępnie zweryfikowanym jako amfetamina. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 6 gramów zakazanej substancji.  22 latek i 24 latek zostali zatrzymani.

Obaj mężczyźni odpowiedzą za posiadania środków odurzających, natomiast młodszy z nich dodatkowo za udzielania środków odurzających. Prokuratura Rejonowa w Starachowicach wobec obu mężczyzn zastosowała wolnościowe środki zapobiegawcze.

Opr. PK

Źródło: KPP Starachowice

Dodane: 05.09.19 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

Janek | 2019-09-06 19:03:04 napisał(a):

Czy stanie na leśnym parkingu jest teraz podstawą do przeszukania ?

do Janek | 2019-09-09 11:20:16 napisał(a):

w tychowskim lesie szczególnie koło pomnika jest najwięcej przeszukań jak by nie było z bugaju na tychów to taka wylotówka z miasta a przy okazji dużo przejezdnych się tam zatrzymuje więc naszą dzielną milicje interesują takowe stojące tam pojazdy cóż poradzić...

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie