Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Leszek Śmigas odwołany

10958.nsmed

W piątek 8 lutego br. Leszek Śmigas, wieloletni dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Starachowicach decyzją Zarządu Powiatu został odwołany ze stanowiska.

Informuje rzecznik prasowy Zarządu Powiatu Anna Ciesielska: 

Zarząd Powiatu odwołał ze stanowiska dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Starachowicach Pana Leszka Śmigasa. Powodem takiej decyzji była utrata zaufania. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko dyrektora ZDP w Starachowicach, jego obowiązki pełni Pan Jarosław Trzebiński, kierownik działu Drogowej Służby Liniowej Zarządu Dróg Powiatowych w Starachowicach. 

Dodane: 12.02.19 | komentarze (48)

Komentarze użytkowników

Mirek | 2019-02-12 08:44:12 napisał(a):

Czyżby nowa fucha dla tatusia od synka? Czy trzeba kogoś z rodzinki posadzić na stołku? Niestety znów widać że pełnia władzy w jednych rękach nic dobrego nie przynosi. Szkoda tylko że ludzie zaufali panu Markowi.

ciekawy | 2019-02-12 08:57:51 napisał(a):

Chyba Śmigas utracił zaufanie do Babickiego, czytaj Materka, więc musi odejść

Rodo | 2019-02-12 09:01:23 napisał(a):

Nie, teraz powołają Wielkiego Asfalta o gabarytach hipcia a kłopoty poczują dotkliwe. Śmigły wbrew pozorom był bardzo śmigły w te klocki.

do Mirek | 2019-02-12 09:01:26 napisał(a):

Zaufali panu Markowi, bo to miasto wyjątkowo naiwnych ludzi.

obserwator | 2019-02-12 09:07:04 napisał(a):

Ekipa MM zarówno w mieście jak i powiecie wymiata wszystkich fachowców, gdyż nie toleruje mądrzejszych od siebie. Zemści się to na was naiwni mieszkańcy, którzy ulegliście populizmowi!!!

Abrams | 2019-02-12 10:02:37 napisał(a):

Ale jak to? Dyrektor był nie zastąpiony.

Rajca | 2019-02-12 10:12:02 napisał(a):

Śmigas to był ktoś,a Babicki kto to taki???

do Abrams | 2019-02-12 10:12:58 napisał(a):

Nie ! przecież każdego można zastąpić np: kompetentnego prezesa wodociągów nauczycielem WF.

Andrzej L | 2019-02-12 11:28:17 napisał(a):

Pan Śmigas sobie poradzi. Ma wiedzę, doświadczenie i uprawnienia budowlane.
Przy okazji odpocznie psychicznie, bo współpraca z ignorantami to duży wysiłek emocjonalny.
Gorzej będzie dla nas wszystkich jak nastanie kolejny geniusz z Suchedniowa i zacznie budować ścieżki rowerowe znikąd do nikąd.
Dyzma wiecznie żywy.

mieszkaniec | 2019-02-12 11:29:44 napisał(a):

Babicki został wybrany w demokratycznych wyborach. Ponad 1500 głosów. Ma prawo kształtować politykę kadrową za która bierze odpowiedzialność.

obserwator | 2019-02-12 12:01:38 napisał(a):

"Babicki (...) bierze odpowiedzialność" - dobrze powiedziane. Ale czy o tym wie?

aaa | 2019-02-12 12:10:44 napisał(a):

Biada, ci oj biada Materek... skoro odwołujesz najlepszych fachowców...

qwerty | 2019-02-12 13:46:45 napisał(a):

...a wystarczyło nie przeszkadzać.

Max | 2019-02-12 13:58:08 napisał(a):

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.

WyGłupcy! | 2019-02-12 14:22:47 napisał(a):

Od kiedy utrata zaufania jest merytorycznym powodem do zwolneinia prawdziwego fachowca?! Czy wiedza i doświadczenie nie mają już żadnego znaczenia?
Proszę spojrzeć-mamy jedną z lepszych sieci dróg powiatowych w kraju i to zasługa Dyrektora i jego załogi. Czyżby ZP i MM zaspokoiłą ilość inwestycji na powiatówkach i dlatego postanowił odstawić Śmigasa?
Przyszłemu DZDP życzę wytrwałości i POWODZENIA bo ciężko mu będzie zrobić tyle, co Śmigas zrobił dla powiatu przez te wszystkie lata... Żal mi nas, drodzy współmieszkańcy

Dziad | 2019-02-12 14:48:54 napisał(a):

A co np by się stało hipotetycznie jakby posadę stracil dajmy na to super prezes albo jego bartolini bartłomiej herbu zielona pietruszka ?

Wajdelota | 2019-02-12 14:55:41 napisał(a):

"SCHADZKA W CIEMNO" - epizod III

Witajcie poddani, dziś nowych rozrywek wam przysporzymy, szykuje nam się nowa gra z milościwie nam panującym Princeam Markiem - "Schadzka w ciemno". Zasady igrzysk takowe są, że samotna dziewoja parawanem oddzielona, na ślepo wybierala będzie księcia ze swej bajki. Kilka pytań zada, a ona usłyszawszy odpowiedzi zadecyduje kto u jej boku stanie.
Od samego rana w mieście przygotowania trwały, na ryneczku siedziska stanęły, kramy z wszelkim dobrem rozbito, scenę ogromną rozłożono, na środku niej cztery krzesła zdobione, jedno dla księżnej po lewej, a dla wybrańców po drugiej stronie trzy sztuki oddzielone pięknym atłasowym parawanem, tak że dziewoja swych zalotników widzieć w żaden sposób nie mogła. Sprzątania większe wreszcie w mieście poczyniono, bo pospólstwo uwagę zaczęło zwracać do gminnej komendady, że brudu troszkę, że tam śmietek z paproszkiem na dukcie, że na głównej promenadzie miejskiej listki niezagrabione od trzech zim do tyłu licząc wiaterek podwiewa. Ale nie wadzi to jednak nikomu już wcale, bo chlebka i igrzysk dziś gawiedź dostanie.
Popołudniem na placu centralnym lud zjawił sie w znacznej ilości, zasiedli na ławach z piwem festynowym w dłoni i misami pełnymi jadła przed sobą. Na scenę klikon prowadzący wyszedł, ukłonił się w pas i zaczął krzyczeć....
- Mieszczki i Mieszczanie grodu tego sławnego, nową uciechą was będziemy bawić, od murów Suchedniowa po granice naszych dzielnych Starachowic nieznaną, od Bałtyku po Tatry niespotykaną, tego co tu dzisiaj obaczycie nikt jeszcze świadkiem nie był!!!! - zrobił pauze rozejrzał się i widział, że motłoch ciekawy rozrywki, nabral powietrza w płuca i pewniej już kontynuował - Dziś księżna Róża kawalera sobie wybierze, spośród trzech najznamienitszych książąt!!!!
Ludność gromkimi brawami oratora nagrodzila, oklaski gestem przyciszył i do prezentacji kandydatów przystąpił...
- Pierwszy kandydat z odległej krainy.... i urwał niestety...
- Przepraszam, przepraszam - jedna z dwórek na scenę wbiegła i na ucho szepnęła coś krzykaczowi Jackowi od Kawalców..
- Nie stanie on jednak w szranki, gdyż usłyszawszy z kim o ręke Rózi zabiegał będzie, odpadł jak to mówią w przedbiegach..
I nagle tumult wielki się zrobił, ławy zaskrzeczały pod tłuszczą i wiwaty i ochy i achy, że ich książe najlepszy, że Prince Marek w cuglach znów wygra.
- Drugi pretendent zza gór do nas - i kolejny raz dwórka wbiegła.....
- Przepraszam, przepraszam - zapowiedź zakłóciła, ręce w geście zwątpienia rozłożyla i głową znacząco na boki kiwała...
- Drugi kandydat - rezonu krzykacz nie stracił - to Jasiu pastuszek, chodź do nas chłopcze - wskazał mlodziaka który przechodził pod sceną - siadaj i cokolwiek mów gdy księżna pytać będzie, żeby nieuczciwości nam nie zarzucili - ostatnie zdanie już tylko Jasiu usłyszał.
Zarechotał tłum okrutnie, gdy speszony chłopaczyna odnaleźć się nie umiał, na twarzy zwątpienie wystąpiło i przykrość w serduszku nastała, jednak ukłonił się publice grzecznie i usiadł jako śmiałek nr 2.
- Trzeci z naszych zuchów, to miłościwie nam panujący Ksiąąążeee... Mareeeek.... - przeciągał krzykacz jak tylko mógł, jakby przed wielką bitwą na pięści przeciwników przedstawiał, w końcu dechu mu zabrakło, a tłum go uratował.....
Szał nagły publikę ogarnął, w górę udka kurczaków poleciały, kiełbasa z widelców co niektórym pospadała, piwem dziatwa została oblana - bo klaskać wypadało, a ręce zajęte były.....wiwaty, toasty od lewa do prawa, hura krzyczęli. Niech Żyje!!! Po razy kilka przez wszystkie rzędy przebiegło!!!!
Potem na scenę weszła Róża, twarz woalem przykrytą miała, suknie piękną i pantofelki skromne, dygnęła do widzów, usiadła i pytania zaczęła zadawać.
- Cześć Panowie, to ja Różyczka, zadam wam kilka pytań, oczekuję szczerych odpowiedzi. Oto pierwsze z nich.. Czy kiedykolwiek złamałeś prawo i jak z tym sobie poradziłeś? Może kandydat nr 2 Jasiu, słucham.
- Kłaniam się Różo, tak miałem takie problemy, jechałem karocą i na rozstajach uderzylem w rządowe wehikuły, sprawa jeszcze nie jest zamknięta, czyli do końca sobie nie poradziłem.
- Dziękuję teraz kandydat nr 3, Książe Marku słuchamy...
- O Pani, kłaniam się w pas i do stóp twych padam. Tak raz miałem taki konflikt, otóż chwyciłem za ster łodzi, patentów odpowiednich niemając.... taka rzekłbym ułańska, młodzieńcza fantazja mnie poniosła...
- O ciekawe - wtrąciła Róża - a jak na to zaradziłeś?
- Chmmm - westchnął kandydat - po prostu wodę na Lubiańskiej sadzawce spuściłem i więcej do takich wykroczeń dochodzić tam nie będzie, zastosowałem rozwiązanie kompleksowe w myśl starogreckiej maxymy "Dwa razy na tym samym bajorze mandatu nie dostaniesz".
Brawo, hurrra, zuch książe, on umie, on się zna, on wie jak od złego nas uchronić - przeleciało wśród zgromadzonych!!!!
- Dziękuję za szczerość obu kandydatom, zanotowałam sobie wszystko na moim pergaminku. Teraz pytanie trochę przewrotne, poniekąd polityczne, poproszę was o rozszyfrowanie skrótów towarzystw partyjnych dla Jasia może PSL.
- Przepraszam Wać Pannę, nie interesuję się tym, ale może to zgromadzenie to Posady Swoim Ludziom, czy jednak coś pokręciłem?
- Dziękuję, jednak polityka nie jest twoją domeną. A teraz trójeczka, żeby nie musiał się aż tak gimnastykować to może KWW-MM?
- O dziękuję ja od polityki nie stronię, a ten skrót akurat jest mi bliski Komitet Wybiórczy Wyborców - Mistrza Manipulacji.
Nagle STOP, STOP, STOP zza kulis przyboczny wybiega, Jacek od Kawalców za nim i krzyczy....
- Reklama, reklama, maść na "Ból *" Książe Marek osobiście ją zalecał na kronikarskiej twarzo-książce gdy w dyskusje z pospólstwem wszedł, oponentom zaleca i wie co pomoże, Deathline'y odbytnicze w jedną noc znikają, wystarczy lekko na wieczór posmarować, a rano masz problem z głowy, a właściwie z *.
Hurrra, od mandatów nas ochronił, na ból * medykamenty poleca, on się zna, on najlepszy, niech go Róza wybierze bo zasługuje!!! - tłum jak zawsze z Księcia dumny był.
Tymczasem przyboczny Babinicz przy mentorze swym już stał i mówił z pewną dozą stanowczości w głosie, aż się chyba sam siebie przestraszył.
- Marku, Kompasie Złoty, czy aby nie skończyć teatrum tego, czy to dobra odpowiedź? Pytanie trudne nie było, a tu taki lapsus językowy?!
- Babinicz, druhu mój, a bo mnie zmyliła dziewoja pokrętna, szczerych odpowiedzi żądała i jakoś mnie tak poniosło, tyle ostatnio na mojej głowie, serce też kołacze nie w rytmie, jeszcze teraz Kroczki przed oczami mymi wystąpiły.
- Panie miłościwy, ale to nie taki nasz komitet, nie takie eMeM w rozszerzeniu ma, i nie Kroczki, ale Mroczki przed oczami się mówi, że sie je ma ...
- Nosz k****a faktycznie, Mroczków dwóch przed oczami, a Kroczek jeden maly dla ludzkości czy jakoś tak. W dobrym momencie na scenę wszedłeś, bo nie wiem, czy lisem miałem być, czy lwem się stać powinienem, ale ja do końca igrzyska te pociągnę i rękę Rózy dostanę. Niech wyniosą szyldy z maścią na "Ból Dupy", przedstawienie wznówmy.
Tłum zebrany nawet nie zauważył czemu świadkowali przed chwilą, ważniejsza humoreska o maści na bóle była, niż to co z tyłu się działo. Grajków lek prezentujących brawami nagrodzili, potem wszedł Jacek od Kawalców i o kontynuację Rózie poprosił.
- Dziękuję Książe za odpowiedź, a teraz drodzy kandydaci ostatnie pytanie, czyli rozwiąż równanie. 1 Woźnica + 1 Woźnica + 1 Woźnica = (równa się). Może poproszę dla odmiany kandydata nr 3.
- Oj znam już odpowiedź, cyfry nie kłamią, będę liczył głośno...
1 Woźnica + 1 Woźnica + 1 Woźnica = 1 Jarubas , już tłumaczę jak to mi wyszło. W mieście z chęcią teraz zatrudnimy woźniców na książęce karoce, i tak to wychodzi, że Trzech Woźniców kosztuje mnie tyle co Jeden Jarubas w staropolskiej mierze oczywiście jednostki podając.
- Oooo! - podskoczyła Róża na swoim stołeczku - ciekawie, sprytnie i z polotem to Książe porachował. A teraz ty Jasiu.
- No z pewnością nie mam takiej wiedzy w przeliczaniu jak Książe ale dla mnie 1 Woźnica + 1 Woźnica + 1 Woźnica = 3ech Woźniców i tak samo potrzebni są, bo odpowiedzialne zadania pełnią, motłoch bezpiecznie wozić mają i bezpośrednio od nich życie gawiedzi zależne.
- Dziękuję i za twoją logiczną odpowiedź. Zadałam juz wszystkie pytania, teraz proszę GŁOS o krótkie podsumowanie obu kandydatów.
Z tuby rozleglo się...
- Kandydat nr 1, niestety nie dojechał.
- Kandydat nr 2, zwyczajny Jasiu pastuszek, ma problemy z prawem za stłuczkę, w ogóle nie zna się na polityce, a matymatykę rozumie w stopniu jedynie podstawowym. Pretendent kolejny...
- Książe Marek, miał drobne wykroczenie, za to problem z nim rozwiązał nietuzinkowo na skalę świata tego nie znają, chyba, że w Rosji bo tam bieg rzeki odwrócić potrafili, ale wszystko przed nim jeszcze. W polityce i na salonach obyty, wie co mówi , pierwszorzędny medyk, znawca maści na wszelakie dolegliwości. Rachunkowość, ekonomia wyższego rzędu to jego dziedziny, nie kryją przed nim żadnych tajemnic...Różo wybór należy do ciebie!!!
Kogo Róża wybrała Państwu kronikować nie muszę, niech dalszy ciąg historii, życie samo napisze...zobaczymy czego w nowym tygodniu dzielne Starachowice uświadczą....

PS. Wszelkie podobieństwo do jakiejkolwiek rzeczywistości jest niezamierzone - zalecenia od czytelników. Dziękuję.

nico | 2019-02-12 16:41:35 napisał(a):

odwołanie dyrektora to już przeszłość a przed nami - kto i za co?
oczywiście będzie transparentny wybór tak jak obiecał M&M

Wroz Maciej | 2019-02-12 16:56:16 napisał(a):

Może to będzie Beata S?

Drogowiec | 2019-02-12 16:58:35 napisał(a):

Pan Śmigas z pewnością fachowiec dużego formatu niemniej jednak trudny w rozmowach i nieugiety w swoich wizjach. A to chyba nie ten czas. Trzeba było być bardxiej elastycznym a nie najmądrzejszym. Doskonale wie też o tym stary zarząd. Nie ma ludzi niezastąpionych

mieszkaniec STS | 2019-02-12 17:06:11 napisał(a):

Może wreszcie chodniki przy drogach powiatowych będą zamiatane i odśnieżane. Do ten pory pan dyrektor rżnął głupa i wcale się tym nie zajmował..

Gość | 2019-02-12 17:14:38 napisał(a):

Hehe posprzątane chodniki pewnie tak jak gminne. Beata s to nie ta od kupowanych nieruchomości?

ala | 2019-02-12 17:15:59 napisał(a):

Najlepszą wizytówką jest powiatowa ul. Szlakowisko

Do Ala | 2019-02-12 18:01:00 napisał(a):

Szlakowisko to nie powiatowa tylko gminna wizytówka trochę wiedzy a później komentarz

@do Ala | 2019-02-12 18:09:15 napisał(a):

W gminie wszystko jest piękne nawet remontowana w 2016 krakowa 42. Natomiast wszystko co brzydkie to cudze, Marek Zlotousty tak pisze i tak jest.

Bubu | 2019-02-12 18:15:29 napisał(a):

Zobaczcie, co się dzieje z Aleją pod górkę przed Galeryją. Niedługo zostaniemy z jedną drogą w górę.

Mistowy | 2019-02-12 18:31:55 napisał(a):

No jak sie nie umie współpracować tylko torpeduje się wszystko to na końcu torpeda siega torpedujacego....Statek płonie i tonie z Dyrektorem...Hahaha No i dobrze czas przewietrzyc te zakryte kurzem PRL-u pomieszczenia... See Ya..Hahaha

Kacper | 2019-02-12 18:55:42 napisał(a):

Jeszcze nie wiecie co Śmigas Wam wyśmiga.....ha...ha...ha...

Max | 2019-02-12 18:57:49 napisał(a):

Śmigas nie chciał złamać prawa????

Obserwator | 2019-02-12 20:05:38 napisał(a):

Nareszcie ktoś się poznał na Śmigasie, że nie jest reformowarny i mu podziękowano Cześć!!!

gość | 2019-02-12 20:24:03 napisał(a):

Tata pewnie ocenił ha ha,niektórzy biorą dopłaty do ziemi ,ciekawe co tam posiali albo posadzili?Rolnik to jest mega moc w podzielnikach.

Pablo | 2019-02-12 20:47:12 napisał(a):

Brama Opatowska pięknie wygląda w Sandomierzu o tej porze...

do drogowiec | 2019-02-12 22:34:47 napisał(a):

Bardzo trafnie ocenił Pan osobowość Śmigasa natomiast po efektach jego działalności w mieście można mieć duże zastrzeżenia do fachowości oto przykłady marnotrawstwa: niepotrzebne rondo na Hutniczej, zakorkowany przejazd do Wierzbnika przy zamkniętym przejezdzie na do dolnych. Upór przed poszerzeniem Radomskiej. Zmarnowane 180 tys na projekt ronda przy Szkolnej likwidujący parking. Był wrogiem budowania ścieżek rowerowych, żądna nie powstała na jemu podległych ulicach Leśna 1 Maja itp. Rondo Leśna - Kościelna planował rondo Graniczna. Przemądrzały zadufany nie podatny na żadną dykusję i merytoryczne argumenty. Niedoszacowane koszty budowy wiaduktu, obwodnicy itp.

Ja | 2019-02-13 06:42:21 napisał(a):

Idzie zielona wiosna i wszystko będzie cacy.

do "do drogowiec" | 2019-02-13 07:03:52 napisał(a):

Nie pisz człowieku bzdur. Nie masz zielonego pojęcia o sprawach, które poruszasz albo robisz to celowo żeby kogoś opluć. Radomska to droga wojewódzka a nie powiatowa więc jaka rola Śmigasa? Ścieżki rowerowe gmina dopiero projektuje a pokaż gdzie one były w dotychczasowych dokumentach gminy np. w planie przestrzennego zagospodarowania? Koszt obwodnicy Śmigas szacował od początku wyżej niż Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Koszt wiaduktu wyszacował projektant - autor koncepcji. Drogi w powiecie starachowickim wyglądają znacznie lepiej niż w innych powiatach i to jest fakt. Możesz sprawdzić. To są fakty.

Do Wajdeloty | 2019-02-13 07:21:50 napisał(a):

Przy okazji nowych epizodów - przydałyby się odnośniki do poprzednich :)

mieszkaniec | 2019-02-13 07:52:46 napisał(a):

nareszcie

@do"do drogowiec" | 2019-02-13 08:02:30 napisał(a):

Specjalnie tak pisze, to już norma. Trzeba wytłumaczyć kolesiowskie konkursy i układ, a tępe Starachowickie strzały łykną każdy kit.

Ja | 2019-02-13 08:04:05 napisał(a):

PRL wrócił

Andrzej L | 2019-02-13 08:48:36 napisał(a):

Szanowny przedmówco "do drogowiec" zanim zabierze się głos w dyskusji warto wcześniej sprawdzić fakty.
Rondo na Hutniczej faktycznie blokuje się kiedy przejazd jest zamknięty przez dłuższy czas. Pamiętam jednak co było przed budową ronda. Wtedy jadąc od Radomskiej z góry w godzinach porannych i popołudniowym nie można było skręcić w lewo a korek na Piłsudskiego zaczynał się w okolicach Szlakowiska.
Rondo na Hutniczej zdecydowanie poprawiło płynność ruchu. Na szczęście tego typu obiekty nie są projektowane przez internetowych "fachowców" lecz przez osoby posiadające wiedzę z zakresu inżynierii ruchu i posiadające odpowiednie wykształcenie i uprawnienia budowlane. Tego typu skrzyżowania projektowane są w oparciu o analizę ruchu, potem opiniowane przez Policję, Wydział Komunikacji Starostwa i Wydział Budownictwa. Nigdy nie jest to samodzielne dzieło jednej osoby.
Ulica Radomska jest drogą powiatową na odcinku od skrzyżowania z DK42 (Kielecka) do ronda 1-go Maja - Jadwigi Kaczyńskiej. O którym odcinku Pan pisze, że dyr Śmigas upierał się przed poszerzeniem. Czy chodzi o łącznik między ul. Widok a Hutniczą ? Czy odcinek od skrzyżowania z Kielecką do przejazdu kolejowego ? Bo jeśli miał Pan na myśli Radomską od Konstytucji 3-go Maja do granicy miasta to trzeba było mieć pretensje do pana Jarubasa, bo jest to droga wojewódzka podległa marszałkowi województwa.
Jaki parking zlikwidowano przy okazji budowy ronda na ulicy Szkolnej ? Czasem tam jeździłem i nie kojarzę. Na mapach google jest jeszcze stare zdjęcie bez ronda i żadnego parkingi=u nie widać. Łatwo sprawdzić.
Odnośnie ścieżek rowerowych przy drogach powiatowych na terenie miasta chciałbym poinformować, że ulica 1-go Maja jest drogą gminną i swoje żale trzeba kierować do Prezydenta Miasta.
Co do niedoszacowanych kosztów budowy obwodnicy to raczej pretensje do Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich bo to ich planowana inwestycja. Przetarg na wiadukt ogłosiło starostwo przed wyborami zapewne mając świadomość, że nie mają pieniędzy na ten cel.
Podsumowując:
Dobrze byłoby mieć choć trochę wiedzy zanim wystąpi się publicznie na forum z takimi radykalnymi opiniami. Na początek wystarczy skorzystać z internetu zajrzeć na stronę ZDP Starachowice i sprawdzić jakie ulice podlegają pod powiat.

Fachowcy od siedmiu boleści | 2019-02-14 11:10:31 napisał(a):

Teraz czas na pożal się Boże dyrektor z ulicy Bema nic nie robi tylko fajki jara i po knajpach się buja a w niedzielę do kościoła na pokaz żenada

Do Fachowcy od siedmiu boleści | 2019-02-14 13:27:51 napisał(a):

Skoro jesteś taka/i wredny to musisz być też bogaty- szykuj pieniądze na cel społeczny za to zniesławienie.

Haha | 2019-02-14 14:28:56 napisał(a):

Zniesławienie kogo? Bo ja nie wiem o kogo chodzi. Jeden dyr na ulicy Bema jest?

Do haha | 2019-02-14 18:23:42 napisał(a):

Nie jeden dyrektor tam na bank mieszka, ale tylko jeden jakiś zamiast pracować to na forach siedzi w godzinach pracy i ludzi zastrasza nie mając pojęcia czy chodzi o niego bo nikt tego nie wie

Do: haha i Do haha | 2019-02-14 18:51:32 napisał(a):

Radzę Ci nie brnąć dalej w tą ślepą uliczkę. Administrator forum już zabezpieczył Twoje wpisy. Masz ostatnią szansę grzecznie przeprosić za szkalowanie. Łap tą szansę. Z Bogiem.

Haha | 2019-02-14 19:10:52 napisał(a):

Ale ja to za co mam przepraszać że tak grzecznie zapytam. Za to że chciałam się dowiedzieć o jakiego dyr chodzi? Może i ciekawska ze mnie kobieta ale przepraszać za to nie zamierzam. Never

Do do | 2019-02-14 19:57:48 napisał(a):

Sory i też z Bogiem

Śmigłowiec | 2019-07-05 07:41:42 napisał(a):

No i co? I warto było odwoływać?

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie