Dziękowali sobie nawzajem za współpracę

11977.nsmed

Prezydent miasta Marek Materek spotkał się dzisiaj 4 listopada br. w Urzędzie Miejskim z ustępującą ze stanowiska wojewody Agatą Wojtyszek oraz kończącą kadencję posłanką Marią Zubą. Dziękował paniom za dobrą współpracę na rzecz samorządu, a one dziękowały prezydentowi za profesjonalizm w pracy.

- Jesteśmy wdzięczni, jako mieszkańcy za tą pracę, którą Panie wykonywałyście. Dawałyście z siebie wszystko, tak aby ziemia świętokrzyska, ziemia starachowicka się rozwijały. To jest niesamowicie ważne, żeby w momencie kiedy kończy się pewien etap w życiu, podsumować go i spojrzeć za siebie wstecz. Myślę, że panie możecie być dumne z tego, co zostawiacie za sobą. Możecie z czystym sumieniem zabrać się za realizację kolejnych celów, dlatego, że możecie mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku dla mieszkańców ziemi, którym służyłyście i za to paniom dziękuje. Jeśli tylko prosiłem o pomoc, jako prezydent, dla naszego miasta, panią wojewodę, panią poseł, zawsze takie wsparcie otrzymywałem. Nigdy nie spotkałem się z sytuacją, by w którymkolwiek momencie usłyszałbym odmowę. (…) Nie zawsze włodarzy gmin mogą liczyć na takie wsparcie, z jakim spotykaliśmy się z pań strony - powiedział prezydent Marek Materek. 

- Łatwo jest pomagać osobie, która ma jasno określoną strategię zarządzania swoją gminą, a pan należy do tej grupy ludzi, którzy wiedzą czego chcą, w jakim okresie, w jakich kwotach potrzebują środki finansowe i mają tą odwagę podejmowania ryzyka w sytuacji, kiedy piętrzą się kłopoty. Samo przygotowanie się do rozmowy przez pana prezydenta było skrupulatne. Wiadomo było na co potrzebne są pieniądze, jak ten temat będzie realizowany, w oparciu o jakie środki… Po prostu profesjonalnie (…) Życzę na kolejne lata, kadencje powodzenia w realizacji kolejnych zamierzeń. Jeżeli gdzieś moja wiedza i kompetencja byłaby przydatna mieszkańcom Starachowic, zawsze panie prezydencie służę pomocą - powiedziała Maria Zuba.

- Kończę misję wojewody i chcę panu podziękować, że wykorzystaliśmy ten czas maksymalnie dobrze dla Starachowic, dla całego powiatu. Chcę podziękować pani poseł za wsparcie. To jest ważne, że można zadzwonić i liczyć na pomoc posła, która pracuje w komisjach - powiedziała Agata Wojtyszek i dodała, że idzie pracować, żeby służyć pomocą. - Mam nadzieję, że ten czas równie dobrze wykorzystamy - powiedziała Agata Wojtyszek.

Zobacz VIDEO [kliknij] 

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach Ogłoszenie

Dodane: 04.11.19 | komentarze (10)

Komentarze użytkowników

gość | 2019-11-04 20:31:59 napisał(a):

Takie ostatnie podziękowania,nowe sytuacje.

obserwator | 2019-11-04 20:32:40 napisał(a):

Tylko patrzeć jak Maria Zuba znajdzie zatrudnienie w UM Starachowice jako wybitny fachowiec!!!

Katarzyna Ciekawska | 2019-11-04 20:36:10 napisał(a):

Towarzystwo wzajemnej adoracji. Czekamy na nagrody pienizne.

obserwator | 2019-11-04 20:40:23 napisał(a):

Zuba jako wybitny fachowiec, koleżanka wojewody już pracuje jako .....miasta. Szkoda, że Prezydent nie otrzymał wsparcia w sprawie PAKS-u od wojewody, bo to jest ważna sprawa dla pacjentów a zarazem mieszkańców miasta.

starachowiczanin | 2019-11-04 20:47:24 napisał(a):

Rozczuliłem się, takie piękne chwile, pewnie podarowane pamiątki zawisną u Pań na ścianie w dużym pokoju.

Do poprzednika | 2019-11-05 06:04:05 napisał(a):

Ta trzecia teraz lubi PiS? Dwie od prawej rozumiem, ale ta z lewej chyba już do wszystkich się kleiła?

Bryndza | 2019-11-05 15:57:26 napisał(a):

Towarzystwo Wzajemnej Ordynacji. Należy regularnie podawać środki na wzdęcia. Rozpiera ich pycha a gazy dołem idą. Przypominamy. To jest służba ludziom. Zakazać lansowania. Po owocach ich rozpoznacie.

Misi | 2019-11-05 19:13:00 napisał(a):

Taka świetna współpraca i widać ją najbardziej w powiecie. Koalicja owszem ale nie z PIS. Tylko tak dalej wspołpracujcie. Pan prezydent dalej liczy ze cos skorzysta. Czyste wyrachowanie

gość | 2019-11-05 20:57:51 napisał(a):

Żal .

Adaś | 2019-11-05 21:14:38 napisał(a):

Pewnie źe skożysta ale dla siebie

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie