EKO Mikołaj Celsium odwiedzi ponad 800 przedszkolaków!

12072.nsmed

Święty Mikołaj to postać, która kojarzy się wszystkim z czerwonym strojem, charakterystyczną czapką oraz z tym, że lata on z prezentami na wielkich saniach zaprzęgniętych przez renifery. Jego wizyta u każdego dziecka wywołuje uśmiech na twarzy, pozytywne emocje oraz niezapomniane chwile.

Nie inaczej będzie w Starachowicach, gdzie w dniach 4-12 grudnia przedszkolaki odwiedzi wyjątkowy EKO Mikołaj Celsium! Jego głównym atrybutem będzie zielona czapka, która nawiązuje do ekologii promowanej przez firmę. Mikołajowi będzie towarzyszył Elf, który opowie dzieciom o najważniejszych ekologicznych postawach oraz przybliży uczniom ekozasady, które konsekwentnie przestrzegane przyczyniają się do ratowania świata przed zanieczyszczeniami.

– Nasz Mikołaj jest wyjątkowy, gdyż promuje wartości ekologiczne, a jego głównym atrybutem jest zielona czapka. Dla nas to sama przyjemność inicjować tego typu wydarzenia dla najmłodszych. Uśmiech na twarzach dzieci jest dla nas największym uznaniem i nagrodą. Ponadto dzięki takim spotkaniom możemy zaszczepiać w dzieciach ducha ekologii, proekologiczne nawyki i poczucie odpowiedzialności za otaczający nas świat - mówi Agnieszka Plaskota, kierownik działu Sprzedaży i Marketingu.

To będzie wyjątkowe tournee EKO Mikołaja po Starachowicach. W grudniu odwiedzi on, aż 800 przedszkolaków, w ośmiu placówkach przedszkolnych na terenie całego miasta. W trakcie spotkania nie zabraknie prezentów, a ponadto każdy przedszkolak otrzyma specjalny odblask w kształcie zielonego jabłuszka z hasłem „Bądź zielony, bądź bezpieczny", które ufundowała firma Celsium. To przydatny gadżet dla maluchów szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy szybko robi się ciemno. W trakcie spotkania dzieci wezmą również udział w specjalnej EKO lekcji, gdzie dowiedzą się od specjalistów, jak dbać o środowisko. To będzie niezapomniany dzień dla wszystkich dzieci.

Placówki, które odwiedzi EKO Mikołaj to Akademia Przedszkolaka, Akademia Kwadrat, a także Przedszkola nr 2, 6, 7, 10, 14 oraz 15.

To nie jedyne działania prowadzone przez Celsium na rzecz środowiska i edukacji ekologicznej. 

W okolicach Bożego Narodzenia firma planuje przygotować dla mieszkańców świąteczną akcję „Odzyskujemy świąteczną energię”, gdzie wszyscy mieszkańcy będą mogli się zgłaszać po darmowy odbiór choinek, który odbędzie się w okresie poświątecznym. Ponadto w 2020 roku firma zorganizuje kilka akcji proekologicznych oraz edukacyjnych dla dzieci i dorosłych.

Informacja nadesłana

Dodane: 30.11.19 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

Zdumiony | 2019-11-30 18:33:23 napisał(a):

No proszę jakie wspaniałe wiadomości.Tylko podziwiac.A jak to się dzieje że naszej rodzimej firmy nie stać na takie akcje?

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie