Finał „STAR VOICE” w SCK. Koncert Ewy Jach (zdjęcia)

4275.nsmed

Wczoraj 1-go czerwca w Starachowickim Centrum Kultury odbył się pierwszy festiwal STAR VOICE. Jako gwiazda wystąpiła wokalistka pochodząca ze Starachowic Ewa Jach.

Organizatorami imprezy byli: Referat Sportu Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Starachowicach oraz Starachowickie Centrum Kultury.

W konkursie udział wzięło kilkudziesięciu uczestników podzielonych na poszczególne grupy:

Kategoria soliści do 15 roku życia
1. Agnieszka Niewczas – 12 lat
2. Julia Dziurzyńska – 12 lat
3. Karolina Rakowska – 12 lat
4. Katarzyna Gęborek – 15 lat
5. Maja Adamiak – 9 lat
6. Antek Borek – 8 lat
7. Marysia Dziemba – 8 lat
8. Mateusz Margas – 9 lat
9. Paulina Stańczak – 9 lat
10. Natalia Jankowicz – 10 lat
11. Mikołaj Dyka – 6 lat
12. Leon Kaczorowski – 9 lat
13. Weronika Koprowska – 11 lat
14. Weronika Styk – 9 lat
15. Urszula Marciniak – 12 lat
16. Katarzyna Łuczkiewicz – 12 lat
17. Paulina Kowalczyk –9 lat

Kategoria soliści powyżej 15 roku życia
1. Sebastian Fudali – 17 lat
2. Michał „Chłopak z Gitarą” Piętak – 29 lat
3. Agnieszka Werens – 16 lat
4. Izabela Stompór – 15 lat
5. Joanna Janczak – 16 lat
6. Jolanta Rudzka – 22 lata
7. Klaudia Piątek – 16 lat
8. Magdalena Rokita – 15 lat
9. Marcelina Wasil – 15 lat
10. Marta Stanisławska – 16 lat
11. Paulina Broś – 17 lat
12. Paulina Ragan – 16 lat
13. Marlena Kaczmarczyk – 15 lat
14. Basia Ciećwierz – 18 lat

Kategoria zespoły wokalne do kwartetu włącznie – wiek do 15 roku życia
1. Majowe Malinki - Maja Pastuszka (9 lat), Agnieszka Malinowska (9 lat),
Natalia Górska (8 lat)
2. Ola Bonia (14 lat) i Weronika Mazur (13 lat)

Kategoria zespoły wokalne do kwartetu włącznie – wiek powyżej 15 roku życia
1. Kamila Jankowicz i Marcelina Bidzińska

W skład jury weszli:
1. Ewa Jach – wokalistka
2. Łukasz Malinowski – gitarzysta w zespole Ani Wyszkoni
3. Tomasz Ceglarski – kierownik artystyczny Międzynarodowych Dni Muzyki Organowej i Kameralnej
4. Tomasz Kordeusz – dyrektor SCK, muzyk, tekściarz – przewodniczący komisji
5. Agnieszka Kita – z Referatu Sportu, Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego – sekretarz jury

GRAND PRIX oraz nagrodę w wysokości 500 zł otrzymały – Kamila Jankowicz i Marcelina Bidzińska.

Kategoria soliści do 15 roku życia
I miejsce (200 zł) – Kasia Gęborek
II miejsce (150 zł) – Natalia Jankowicz
III miejsce (100 zł) – Urszula Marcinak

Kategoria soliści powyżej 15 roku życia
I miejsce (200 zł) – ex-aequo Marta Stanisławska – Basia Ciećwierz
II miejsce (150 zł) – Agnieszka Werens
III miejsce (100 zł) – Jolanta Rudzka

Kategoria zespoły wokalne do kwartetu włącznie – wiek do 15 roku życia
I miejsce (300 zł) – Majowe Malinki

Po skończonych prezentacjach w trakcie obrad jury ze specjalnym koncertem wystąpiła gwiazda wieczoru - Ewa Jach z zespołem. Ewa Jach to pochodząca ze Starachowic wokalistka, która swoją ogólnopolską muzyczną przygodę rozpoczęła od współpracy z Kayah, Kasią Wilk, Adamem Sztabą czy zespołem Dreamland. 
W 2011 roku została zaproszona do nagrania duetu z poznańskim raperem Mezem. Ich utwór „Kryzys” nuciła cała Polska. Rok 2012 okazała się dla wokalistki przełomowym - Ewa zdecydowała się rozpocząć solową karierę, co okazało się strzałem w dziesiątkę bo jej debiutancki singiel „Mamy czas” podbił szturmem listy przebojów przez wiele tygodni utrzymując się na 1 miejscu.
19-go czerwca b. r. ukaże się pierwsza płyta wokalistki zatytułowana „KomPozycje” zawierająca 11 piosenek utrzymanych w klimacie pop. Będzie można na niej znaleźć zarówno piękne pozytywne ballady o miłości jak i świetne taneczne klimaty. To rewelacyjna płyta na słoneczne jak i pochmurne dni, artystka nawołuje w niej do przezwyciężania trudności oraz ogromnej wiary w miłość, która jest sensem istnienia. Inspiracją były sytuacje z życia artystki jak i jej otoczenia, dzięki czemu są tak prawdziwe. Na płycie będzie można odnaleźć zarówno drapieżne jak i romantyczne wcielenie Ewy. /GM/

Zobacz zdjęcia w galerii (kliknij).

Dodane: 02.06.12 | Odsłony: 14

Komentarze użytkowników

gość | 2012-06-02 22:04:43 napisał(a):

i oczywiscie na miejscach obsadzone gwiazdki SCK-u... ;)

dona | 2012-06-02 22:28:49 napisał(a):

Być może zajęcia w SCK to jedyna szansa na to żeby jakieś dziecko coś w przyszłości mogło osiągnąć i wyjechać z tego śmierdzącego miasta. Mnie się udało i oby takich jak ja było jak najwięcej

TK | 2012-06-02 22:51:53 napisał(a):

Kilkoro z Państwa bardzo by chciało, żeby ta firma była na rozdrożu. Posty maja wskazywać złe działanie itp. Dyskredytować. Nie rozumiem dlaczego?Jaki w tym macie cel? Z góry wiem, że za chwilę "ktoś" wpisze post negujący naszą pracę. Czego się bowiem można spodziewać w tym miejscu? Staram sie zawsze Państwu odpowiadać na zadane pytania. Szanuję tych, którzy potrafią zachować poziom dyskusji. Jesteśmy zawsze tam, gdzie możemy pomóc. Pracownicy SCK pracują efektywnie i z dużym zaangażowaniem.
SCK sie rozwija dla dobra miasta, zdobywamy środki na modernizację a ten rok jest przełomowy pod tym wzgledem. Wprowadzamy nowe formy działania. Gdzie tu rozdroże? A wracajac do festiwalu trzeba było przyjść i posłuchać uzdolnionych dzieci ze wszystkich placówek. Bedzie reportaż w TV Starachowice, zobaczycie i ocenicie. Dzieciaki w Starachowicach pokazały super poziom. Zdziwicie się może "pozytywnie", jak w niedalekiej przyszłości zobaczycie niektórych z nich na profesjonalnej estradzie. Przed kilkudziesiecioma minutami na estradzie w Opolu wystapił Janek Radek. Zaczynał na takich przegladach piosenki. Teraz jest dumą naszego miasta.

MK | 2012-06-02 23:42:33 napisał(a):

@TK, dlaczego nie pozwala pan mieć innym odmiennego zdania niż pańskie? Jaki ma pan cel w tym i prawo do tego, żeby sugerować to jak mają widzieć pewne sprawy inni? Czy to jest norma w SCK czy tylko zagrywka na forum? Nie chce pan wyciągać wniosków z krytyki, pańska sprawa, ale niech się pan nie dziwi jeśli ten stan się nie zmieni. Pańskie stanowisko jest jedynie narzędziem do pełnienia funkcji i o tym warto żeby pan ciągle pamiętał, to być może będą z tego jakieś pozytywy.
Skąd to rozdrażnienie? Wstydzi się pan czegoś, obawia się czegoś? Zrobił pan niewybaczalny błąd prowadząc agitację polityczną na imprezach miejskich, przeprosił pan za to i to jest w porządku. Pokora to cecha nielicznych. Teraz niech pan wykonuje swoje obowiązki jak najlepiej pan umie, a ocenę pańskiej pracy niech zostawi pan innym. Jeśli ktoś pisze że „jupitery” to nonsens, to powinien pan się zastanowić skąd takie opnie się biorą. Chyba, że to pana w ogóle nie interesuje, zatem po co ta monotematyczna nastawiona wyłącznie na promocję, a nie na dialog tyrada? Uważa pan, że nie warto z nikim rozmawiać? Jeśli tak, może lepiej żeby pan skupił się na pracy, a nie na próbie jej promocji, to wszystkim chyba wyjdzie na dobre, a najbardziej instytucji, którą pan kieruje.

Star Voice osobiście odbieram bardzo pozytywnie, jak każdy wkład pracy włożony w rozwój dzieci i młodzieży.

Mimo wszystko (jeszcze) z wyrazami szacunku
M.Kutera

TK | 2012-06-03 00:13:14 napisał(a):

Ależ Panie Marcinie. Słuchanie ludzi i wyciaganie wniosków to jedna z ważniejszych rzeczy charakteryzujących ludzi skromnych. Ja nie pouczam, nie nauczam tylko mówie o tym co w prowadzonej przeze mnie firmie się dzieje. Staram się, zeby moje wypowiedzi były zawsze wyważone i rzetelne. Tak traktuję moja pracę. Uważam również ze to własnie ludzie pełniacy funkcje publiczne powinni dbać o poziom wypowiedzi. Jeszcze raz pragnę podkreślić, że tu nie ma żadnej promocji. To poprostu informacje. W sytuacji kiedy stosuje sie wobec porządnej firmy "antypromocję", takie informacje pomagaja w wyrobieniu sobie zdania przez czytelników Forum. Pokora proszę Pana jest mi nie obca, właśnie dlatego że nie wypadłem sroce spod ogona i niczego nie zawdzieczam zadnym politykom, ważym personom i innym. To miasto jest moim domem. Wróciłem tutaj, żeby o nie walczyć.
Uwagi dotyczące Jupiterów przeanalizowałem gruntownie, skonsultowałem je również z kilkoma osobami zajmujacymi sie sztuką ( a nie nagradzanymi). Mam na ten temat odmienne zdanie od Pańskiego. Liczę sie również z pańskim punktem widzenia. Mysle o tym, bo to własnie moja praca jest tym na czym sie koncentuję o każdej porze dnia i nocy. To jest piekna praca, bo mozna siebie dawac innym. Mam nadzieję, że nie uzna Pan tej wypowiedzi za tyradę.

ciekawy | 2012-06-03 03:04:09 napisał(a):

Chciałem poznać pełny werdykt Jury. wszedłem na strone sck i to co mnie spotkało to obelga. jak można nie podać na stronie instytucji która była współorganizatorem pełnego protokółu. To kpina, nigdzie w kraju nie ma czegos takiego. Czy dyrekcja nie jest w stanie zmusic pana który odpowiada za strone SCK do pracy nad aktualizacją strony? Kolejna żenada. taka duża impreza a pracownicy mają to gdzieś. problem wkleić na stronie plik z werdyktem?

Jak zwylke | 2012-06-03 07:18:29 napisał(a):

Wielkie oburzenie na forum! Wielkie i mocna słowa: cyt.:"kpina, obelga, żenada"... Ani jednego komentrza z gratulacjami dla zdolnych dzieci (nie wspomnę o szanwnym jury)... Niesmak mnie ogarnia jak czytam już perwszy wpis (cyt.: obsadzone gwiazdki z SCK)Puknij sie "gościu"! Czy wy macie jakąś manię prześladowczą? Całość wygląda tak, jakby Dyrektor kiedyś nadepnął komuś na odcisk, a teraz ktoś ma okazję aby się na NIM anonimowo wyżywać. Tak to wygląda. Jednak czepianie się dzieci jest już bardzo nie w porządku. Czy ty "gościu" masz pojęcie jak te "gwiazdki" ciężko pracują na swoje sukcesy? Jak kochają to co robią? Jak są dojrzałe atrystycznie pomimo młodego wieku? A tu co? Zamiast gratulacji - ironia i obrzydliwe posądzenia! Masz pojęcie jak może być im przykro, gdy to przeczytają?... Powinieneś przeprosić.
Wielkie brawa dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w konkursie! Jesteście wspanaili, pracujcie nadal nie zważając na opinie złośliwych i zazdrosnych, róbcie swoje. BRAWO!
Pozdrawiam wszystkich
Rodzic

Radi | 2012-06-03 08:16:11 napisał(a):

No na razie jeszcze tego ,że nie wyszła na dobre nie widać,rządzą i puszą się w najlepsze. Vide gold car Małysz -n i koleżeństwo.Dopiero referendum coś zmieni albo służby.

gość | 2012-06-03 09:43:38 napisał(a):

Proponuję zgłosić inny temat- taki który dotyczy dyrektora czy rządzących miastem. Rozpisywanie się o rządach pod tematem promującym nasze dzieci ( nasze znaczy z naszego miasta) jest nie fair. Żeby to nasze forum spełniało swoją misje- trzymajmy się tematu, nie mieszajmy sukcesów dzieci do polityki i niezadowolenia wszystkich ze wszystkiego.

gość | 2012-06-03 12:57:23 napisał(a):

@jak zwykle, po prostu było o wiele więcej osób śpiewających lepiej niż "zwyciężczynie" pierwszego miejsca (i to nispotykanym "trafem" obydwie na pierwszym pieniądze zgarniają) osoby nie należące do studia piosenki SCK, a biorące udział w konkursach organizowanych przez niego nie mają jak najmniejszych szans na wygraną. Tyle w tym temacie i będę się trzymać tego dotąd, dokąd w końcu nie będzie jakiejś sprawiedliwości.

Rocisz | 2012-06-03 13:13:24 napisał(a):

Jeżeli ktoś ma słuch to słyszy , że dziewczyny , które odniosły sukcesy były bardzo dobrze przygotowane ... a że Pan Miłosz tak dobrze przygotował dziewczyny ze Studia Piosenki , że wylądowały na podium to chyba powinniśmy mu pogratulować :) I ja Gratuluję instruktorowi i dziewczynom również :)

do gość | 2012-06-03 13:14:20 napisał(a):

Chodzi ci o te pare groszy nagrody? Jesli ci sie nie podoba werdykt to pretensje kieruj do jurorów. Chcesz powiedzieć ze jurorzy na konkursach w całej Polsce i za granicą są niekpmpetentni i przekupieni bo dziewczęta ze studia piosenki zdobywaja tam również nagrody?
Pluj gościu jadem na jury jesli ci sie cos nie podoba a od dzieci, które ciężką pracą coś chcą osiągnąć trzymaj sie z daleka.

Bronek | 2012-06-03 13:32:45 napisał(a):

Gościu weź lepiej wypij melisę na uspokojenie bo z zazdrości aż kipisz. Żałosne , dziewczyny jestście zajebiste i dołączam się do Rocisza z gartulacjami . A gościem się nie przejmujcie :)

obiektywna | 2012-06-03 14:36:19 napisał(a):

może w jury powinien być ktoś zupełnie spoza SCK, przynajmniej część osób, wtedy niebyłoby podejrzeń o czyjeś faworyzowanie? Może zaproszeni nauczyciele muzyki ze starachowockich szkół? Albo ktoś nie wiązany zupełnie z muzyką? Może wtedy byłoby bardziej obiektywnie? Przecież to chodzi o zabawę i niech organizatorzy nie robią z tego wielkiego halo bo nie ma o co

do obiektywna | 2012-06-03 15:00:45 napisał(a):

tylko dyrektor SCK był jurorem związanym z SCK i to chyba naturalne, jestem przekonny że zachował pełny obiektywizm. Pozostali jurorzy nie są związani z SCK, a pomysł zeby na konkursie wokalnym oceniali ludzie nie znający się na muzyce jest chyba żartem. Całą impreze rejestrowały panie z kablówki i chyba materiał ten ukaze się kiedys na antenie. Bedzie mozna na spokojnie posłuchac czy naprawde dziewczyny z SCK tak żle spieweją. Zdobywają nagrody na konkursach w całym kraju więc pewnie wszystkie komisje konkursowe są przekupione. Ludzie troche rozumu. Nie lubicie dyrektora czy pracowników sck czy wogóle sck to wasza sprawa. ale te nędzne wypociny czytają niestety tez dzieci. Moze te malutkie z Majowych Malinek tez przekupiły jurorów?

Andrzej | 2012-06-03 15:19:29 napisał(a):

Czytając Państwa wpisy to aż przepraszam za wyrażenie słabo się robi. Ktos powyżej zarzuca że nie ma protokołu na stronie SCK tak owszem i sam się nie dziwie konkurs wraz z werdyktem zakonczył sie dobrze około 22 także przepraszam nie wymagajmy od tak bardzo przez Państwa znienawidzonych pracowników i dyrektora SCK aby pracowali po 48 godzin na 24 przepraszam, samo osobiście brałem udział w wielu przeglądach konkursach i na stronach internetowych organizatorów protokoły komisji nigdy nie ukazywały się w przeciągu minuty po jego ogłoszeniu ludzie dajcie spokój.A jeżeli chodzi o jury tegoz konkursu to jak najbardziej tylko dyrektor był z SCk ale jak wypowiadajacy się mam nadzieje byli na konkursie i słyszeli bo to tacy powinni komentowac tu na forum dyrektor SCk ogłaszając werdykt sam wyraźnie powiedział ze on wstrzymuje sie od głosu także za to wielki szacunek
Ach jeszcze jedno niektórzy forumowicze nienawidza sck jego dyrektora pracowników ok mozna kogos nie lubic ale nalezy szanowac ich prace i poswiecenie ale zeby opluwac i lekcewazyc prace mlodych dzieci ktorzy cwicza cos osiagaja i dla nich sa to sukcesy to przepraszam ale dziwie sie tym forumowiczom którzy maja jeszcze odwage spojrzec sobie w lutro.
Ja ze swojej strony gratuluje organizowania takich konkursów i odwagi przed takimi forumowiczami ktorzy nie chodza na konkursy festiwale festyny czy słynne juz komentowane rozdania jupiterów ale pierwsi to komentuja i zawsze wszystko lepiej wiedzą i z ukrycia łatwo im sie komentuje
pozrawiam i zycze miłej niedzieli
Andrzej L. (przepraszam za błedy które pewnie sie wkradły w pisanie bo zapewne ktoś to zdązy juz skomentować :))

Andrzej | 2012-06-03 15:26:16 napisał(a):

do @gość
Zerknij sobie na protokól powyżej i zobacz iż grand prix zdobyły osoby nie spiewajace w SCk
Czytaj ze zrozumieniem a najlepiej przyjdz nastepnym razem na konkurs i uwaznie słuchaj a później siej ferwor

Andrzej | 2012-06-03 15:43:21 napisał(a):

I nadmieniam iż nie jestem pracownikiem scka ani z nimi zwiazany bo nieraz byly żle posuniecia z ich strony ale cóz jak ktos nic nie robi to sie nie myli...

Wilcze łyko | 2012-06-03 15:50:01 napisał(a):

andrzej jakoś mało mnie interesuje czy jesteś z sck czy nie ale jak ktoś bredzi że w tego typu konkursach jurorami muszą być ludzie związani z muzyką zwyczajnie jest błędzie nie nadaje się do tej roboty. i kultura słowa.... :(

Rocisz | 2012-06-03 16:08:14 napisał(a):

Gratuluję ludziom , którzy nie mają pojęcia o organizowaniu takich konkursów . Na tego typu festiowalach zawsze w komisjach sa ludzie związani z muzyką , bo mają pojęcie jakimi kretyriami oceniać uczestnikow i się najzwycajniej w świecie na tym znają . To tak jakby na meczu piłkarskim sędzia był ktoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia . Gratuluję jeszczeraz :) Pozdrawiam

Rocisz | 2012-06-03 16:11:54 napisał(a):

@Andrzej Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie jak Ty , którzy rozumieją o co w tym chodzi . Dziewczynom nalezy gratulowac , a nie dyskredytować za to , że uczęszczją na zajęcia do SCK . :)

Andrzej | 2012-06-03 18:07:46 napisał(a):

ja i tobie radzę czytac lub słuchać ze zrozumieniem gdyz nt jurorów jacy powinni byc nie wspomnialem ani slowa rowniez jak nieliczni gratuluje zwycięzcom tym z sck jak i innym ten konkurs byl dla was i nie przejmujcie sie czytając te komentarze wypowiedziami „ frustratow” pozdrawiam

gość | 2012-06-03 21:13:57 napisał(a):

dobrze, że chociaż grand prix dostały osoby, które naprawdę zasługiwały. I nie uważam, że zwyciężczynie 1. miejsca nie potrafią śpiewać, bo wychodzi im to dobrze, lecz po prostu niektóre osoby zasługiwały na wygraną bardziej, a moim zdaniem o zwycięstwie przeważył fakt, że dziewczyny są "miejscowe" i taki chwyt, że trzeba uczęszczać do SCK, aby dobrze śpiewać (a to nieprawda). Przy okazji- skoro tak się tu mówi o dzieciach co to czytają... czy ktoś zastanowił się jak poczuły się osoby, które były lepsze od zwycieżczyń a nie załapały się nawet na podium ?

miałki | 2012-06-03 21:35:14 napisał(a):

w węglowicach się rozpadało że ho ho

NS | 2012-06-03 22:02:37 napisał(a):

ja uważam, ze impreza była całkiem udana. Bawiłyśmy się z koleżankami dobrze;) ale oczywiście nigdy się wszyskich zadowolić nie da. Negowanie czegoś za to, że się odbyło to chyba nie najlepszy pomysł. Nie podoba wam się to co dzieje się w sck to może podejmijcie własną inicjatywę. Najłatwiej jest szczekać i opluwać innych. Dlaczego Starachowice to miasto zawiści, a człowiek człowiekowi wilkiem?

Kot | 2012-06-03 22:12:56 napisał(a):

@NS zgadzam się z tobą. Nie należę do fanów dyrektora sck, ale nagonka na niego i pracowników tej instytucji to już przesada. Koncert Ewy i konkurs dały fajną całość. Podobało mi się prowadzenie. Dobrze, że coś się dzieje w trudnym dla miasta czasie:)

do niestety gość | 2012-06-04 00:42:46 napisał(a):

które były lepsze? powiedz wprost.

Rocisz | 2012-06-04 06:44:15 napisał(a):

Niestety Panie Miloszu za dobrze przygotował Pan dzieci na festiwal ..:)

sowa | 2012-06-04 08:30:34 napisał(a):

dlaczego dzieci pracowników SCK chodzą do kina za darmo? nich nie obowiązują bilety?

ha ha | 2012-06-04 09:20:30 napisał(a):

@sowa - niby sowa mądra głowa;) po pierwsze myślałam, że to komentarze do star voice, a nie w cały świat, po drugie w języku polskim funkcjonuje forma "ich" a nie "nich". Pozdrawiam uczestników konkursu:)

@sowa | 2012-06-04 09:21:30 napisał(a):

Jak to za darmo?! czemu za darmo?! Pracownikom przysługuje deputat czy co?

marian | 2012-06-04 09:30:13 napisał(a):

Ludzie, dajcie już spokój z tą bezsensowną nagonką, nie odwracajcie uwagi od tego, co jest naprawdę złe w tym mieście. Ciągle wypowiada się garstka ludzi na tym forum i myśli, że jest reprezentatywna. Otóż jest inaczej.

@ sowa | 2012-06-04 09:31:14 napisał(a):

Sowa, ty też dołączasz do tego korowodu niedowartościowanych, którzy nie potrafią sobie poradzić z własnymi kompleksami i frustracjami? (A może to jedna i ta sama osoba owładnięta destrukcyjną zazdrością?)
Nie wypisuj tych głupot, bo mdli już od tego szczucia. Nie zniżaj do takiego poziomu dyskusji. Jeśli widziałaś taką sytuację (w co wątpię) to trzeba było mieć odwagę aby zareagować na miejscu.
Pozdrawiam, miłego dnia bez kąśliwych uwag dla Wszystkich ;-)

ounderground | 2012-06-04 09:40:14 napisał(a):

@@ sowa to ty potrafisz robić kąśliwe ueagi? bez żartów

@marian jest źle i dobrze o tym wiesz...nie spróbuj niczego tuszować tylko weźcie się w końcu do roboty. Zasłuż sobie na dobre słowo.

marian | 2012-06-04 09:51:04 napisał(a):

ounderground, chyba tobie jest niedobrze, według mnie w tej dziedzinie jest ok. W mieście jeszcze w kilku innych. Nie zaciemniaj i nie sugeruj nieprawdy. Każdy myślacy forumowicz widzi wyraźnie że to krytyka na zamówienie. Wystarczy prześledzić tok, styl i pseudologikę tych waszych wypocin.
Podgrzewaj sobie atmosferę termoforem.

? | 2012-06-04 09:58:13 napisał(a):

maniek na czyje zamówienie ta krytyka? Na tego samego co zamawiał agitkę polityczną na imprezach?. Czy może w mieście działa jakiś inne lobby? hahaha

marian | 2012-06-04 10:03:55 napisał(a):

ha ha ha... a nie mówiłem?

? | 2012-06-04 10:08:38 napisał(a):

@ maniek No właśnie nie mówiłeś więc powiedz kto cię prześladuje i za co? I w tym miejscu maniek nabierze wody w usta i będzie unikał odpowiedzi halo halo halo

? | 2012-06-04 10:27:16 napisał(a):

ha ha ha... a nie mówiłem?

maniek | 2012-06-04 10:28:12 napisał(a):

mnie nikt nie przesladuje jestem "felix sum". Obserwuję i współczuję tym, którzy potrafią wyłącznie obrażać innych i to nie chodzi o "podmiot liryczny" tego wątku, lecz o generalną zasadę na Forum:-natychmiast zakwestionować wszystko, ośmieszyć wszystko, dowalić za żywota każdemu. Jedni w drugich, na odlew. Ludzie w ten sposób doprowadzacie do polaryzacji. Nie ma żadnej drogi do porozumienia ponad małymi, partykularnymi interesami. W tych pościkach widać waszą radość i satysfakcję, które czerpiecie z krzywdy innych. Forum powinno być miejscem wymiany myśli a nie inwektyw. Tymczasem jest inaczej. Typowe dla bulwarówki. Internet dał nam wolność, lecz korzystanie z wolności to także odpowiedzialność.

@ maniek | 2012-06-04 10:40:24 napisał(a):

Jak miło przeczytać mądrą wypowiedź. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,
Czytelnik Forum

Iwan | 2012-06-04 10:54:49 napisał(a):

marian myśli starymi kategoriami - jak nie z nami to przeciwko nam. -przykre. Zapewne tęskni do "starych dobrych czasów" gdzie krytyka publicznych instytucji nie była możliwa. Czasy się zmieniły im wcześniej się tym pogodzisz marian tym lepiej. Nie każdemu musi się podobać to co robi SCK, ÙM, PUP itd a tacy jak ty pokazują tylko swoje kompleksy nieudolnie próbując narzucić swój tok rozumowania innym. Obrażasz się na cały świat, na internet ale sam używasz tego internetu żeby dokopać innym. Sam sobą nic nie reprezentujesz prócz narzekania, strachu i frustracji a to typowe w starachowickim zaścianku który niestety reprezentujesz

marian | 2012-06-04 11:22:46 napisał(a):

Iwan, zwróć uwagę na styl i logikę twojego postu:
1. Założenie pierwsze: negacja osoby piszącej -"...marian myśli starymi kategoriami"
2. Wskazujemy, że jest wrogo nastawiony:"...jak nie z nami to przeciwko nam - przykre"
3. Jest przeciwko demokracji: " zapewne teskni do starych, dobrych czasów, gdzie krytyka instytucji państwowych nie była możliwa"
4. My tu mammy licencję na sianie prawdy, jedynej i niepodważalnej: "czasy się zmieniły im wcześniej sie z tym pogodzisz... "
5. Dyskredytacja " ...tacy, jak ty (źli), pokazują tylko swoje kompleksy,nieudolnie (bo my tu udolnie pokazujemy swoje kompleksy)
6. Jesteś gorszy niż my:obrażasz się na cały świat (to my jesteśmy całym światem)
7.Dyskredytacja - jesteś nikim: " sam sobą nic nie reprezentujesz prócz narzekania, strachu i frustracji" ( my za to jesteśmy git)
8.Prowincjusz - ... a to typowe w starachowickim zaścianku.
na dodatek Iwanie wyrażasz sie o Starachowiczanach, zwykłych, ciężko pracujacych za parę groszy ludziach, jak o motłochu - "...bo oni sobie robią przerwy w kulturze żeby identyfikować się z plebsem"
Jeśli myślisz, że każdy w tym mieście jest taki jak ty ... nie plebsowaty, nieomylny, to grubo się mylisz. Najbardziej przystajesz właśnie do twojego "plebsu" twoja osoba- ja tego słowa i takiego pogardliwego tonu nie uznaję - i mam do tego prawo. Powtórze ostatnie zdanie mojego poprzedniego wpisu. Internet dał wolność ...To jest piekne, lecz stał sie również narzedziem brudnej, pełnej kalkulacji gry.

mmm | 2012-06-04 16:13:17 napisał(a):

Witam! Wielokrotnie obserwuję dyskusję na tym forum, chamstwo jak było tak jest. Ale ponieważ sprawa dotyczy rzeczy dla młodzieży i o młodzieży - muszę się odezwać. Festiwal zorganizowano nie po to, żeby się odbył, tylko dla promocji talentów wokalistów w naszym mieście. Osobiście znam wielu uczestników tego konkursu, obracam się w środowisku muzycznym aczkolwiek nie jestem pracownikiem SCK ani żadnej innej placówki kulturalnej miasta. To co dziewczyny robią to na prawdę kawał dobrej roboty. Nie ma w mieście lepszej instytucji kulturalnej jak SCK - świetna kadra instruktorska, nowoczesny sprzęt, największe nakłady w mieście na kulturę. Jeśli chodzi o temat "upolitycznienia" SCK - to nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek coś takiego było, bo jeśli się nie mylę zloty i konferencje w SCK organizowały różne ugrupowiania,począwszy od PIS na SLD skończywszy. Jeśli chodzi o patronat Wojciecha B. nad każdą imprezą miejską - bez tego po prostu by się nie odbyły i dalej bylibyśmy kulturalną pustynią. Nie chcę go tu w żaden sposób chwalić, bo jako głowa miasta przyjmując łapówki postąpił haniebnie. Chodząc na koncerty pod jego patronatem nie patrzyłem na to - o wiele bardziej interesowali mnie artyści na nich występujący i sprawy techniczne związane i ich popisami.

Jeśli jesteście więc lepsi od dyrektora SCK - droga chyba jest wolna, a drzwi otwarte. Spróbujcie zorganizować 1/10 tego co on. Gwarantuje, że wam nie wyjdzie.

Panie Tomku - wytrwałości w walce z chamstwem. pozdrawiam

do marian | 2012-06-04 16:26:25 napisał(a):

@marian, wiesz co cię gubi? - Buta, arogancja i uzurpowane prawo do monopolu na wiedzę. Mówię ci, dobrze na tym raczej nie wyjdziesz

Andu59 | 2012-06-05 08:01:53 napisał(a):

do mmm
Pozdrawiam mądrego forumowicza. Szkoda, że tak niewielu ludzi potrafi rzeczowo dyskutować na forum. Jad piszących zniechęca do czytania i komentowania.

do andu59/... | 2012-06-05 08:19:54 napisał(a):

gdzie ten jad? co dzie boli że jupitery to nonsens? czy że warto zmienić formę Star Voice? podjudzaniem i syskredytacją njczego nie zmienisz. przez ciebie współczuję SCK. twoje peesonalia nie mają z tym nix wapólnwgo. zwyczajnie nie porafisz czytać między wierszami. zawziętość i proba manipulacji zgubią cię

PINEAL GLAND ACTIVATOR | 2012-06-05 09:30:19 napisał(a):

.< Andu59, wbiłeś sobie do głowy fałszywe przekonanie, że ktoś chce cię zdyskredytować, a nie zwracasz uwagi na stan rzeczy. Wszędzie szukasz wrogów i spiskowców zamiast czytać ze zrozumieniem. Nie dyskutujesz tylko usilnie wmawiasz swój punkt widzenia. Nakręcasz wzajemne pretensje na forum zamiast oficjalnie poprosić o pomoc. Poproś a znajdą się rozwiązania, które będzie można ewentualnie wdrożyć (nic na siłę), ale co najważniejsze przestań szczuć jednych na drugich. Chyba nie na takiej KULTURZE ci zależy? Zrozum, nikt ci nie chce odebrać chleba, tylko poprawić to co poprawić należy. Pamiętaj, ta piaskownica nie jest twoją własnością, a szukanie nowych i lepszych kierunków to obowiązek, a nie łaska. To rozumiesz?

"Instrukcja Obsługi SCK - w razie potrzeby zbić szybę"

Czy nie uważasz, że zamiast się kłócić warto ją wreszcie zbić?

NAMASTE :)

marian | 2012-06-05 10:53:56 napisał(a):

Znowu to samo, zadania do wykonania, armia słów w gotowości, w zwiazku z tym, że nick andu59 odniósł się pozytywnie do czyjejś pracy, musi być zły, (bo tylko my jesteśmy mądrzy). Należy więc natychmiast dopisać post, który będzie jak zwykle dyskredytował osobę i wypowiedź.
1. Zarzut tępoty i błędu w mysleniu- "... wbiłeś sobie do głowy fałszywe przekonanie, że ktoś chce cie dyskredytować" - to zdanie właśnie dyskredytuje.
I w dalszej części zdania sugestia, że stan rzeczy jest zły, a ty go nie dostrzegasz "... a nie zwracasz uwagi na stan rzeczy"
Nastepnie dalszy ciąg "świętych prawd mężów opatrzności a może opaczności?"
2. To ty jesteś podejrzliwy i zawistny:" ...wszędzie szukasz wrogów i spiskowców, zamiast czytać ze zrozumieniem"
3. To nie my eskalujemy konflikt: "przestań szczuć jednych na drugich" - wystarczy przeczytać cały wątek i wyraźnie zobaczycie, kto kogo i dlaczego szczuje.
4. My mamy licencję na wiedzę, a ty jesteś pełen buty, arogancji itp. wywód ten legitymują słowa: " nakręcasz wzajemne pretensje na forum, zamiast oficjalnie poprosić o pomoc" - w czym ta pomoc miałaby sie przejawiać w odniesieniu do andu59? Gdzie to pozorne nakręcanie?
5. Z kulturą jest źle, tezę niosą słowa: "Chyba nie na takiej Kulturze ci zależy?"
i tak dalej, coś o piaskownicy (sugestia stawiania babek z piasku?), chlebie itp.
Potem kamień słowa uderza w "...szybę",
Mówicie o zbijaniu tej szyby. Moim zdaniem widzicie coś, czego nie ma. To złudzenie, miraż, fantasmagoria.
Jeśli macie uwagi, niechże będą one przekazane normalna drogą rozmowy do tych ludzi, którzy za to odpowiadają.
Pozdrawiam nie bez sympatii

Ludzi, ludzie... | 2012-06-05 11:02:17 napisał(a):

Co wam jest? Jak Wy chcecie coś komuś cokolwiek poprawiać, jeśli nie macie odwagi podpisać się własnym nazwiskiem? Nie macie odwagi cywilnej, przyjść i spojrzeć prosto w oczy mówiąc, co wam się w tej, czy owej sprawie nie podoba. Mówicie, że ktoś nie potrafi czytać między wierszami, a sami nie potraficie napisać bezbłędnie jednego zdania? I jak Wy tu chcecie kogo kolwiek pouczać? Z czym do ludzi?
I jeszcze jedno: Od kiedy promowanie placówki, którą się zarządza jest złe? Przecież właśnie od tego jest maneger. Już dawno zmieniły się prawa rynku. Dlaczego podkerślanie osiagnięć firmy, którą się zarządza cały czas jest odbierane jako arogancja? Was denerwuje silna osobowość dyrektora. A czemu nie? Efekty jego pracy są przecież widoczne. Pewnie, że ktoś inny zrobiłby wszystko po swojemu. To naturalne. I po co ta cała burza w szklance wody?

MK | 2012-06-05 11:29:49 napisał(a):

Marian, Andu, Andzrej nie trudno się domyślić kim Pan jest. Myślałem, że rozmawiam z człowiekiem na pewnym poziomie. Pańska zajadłość i odporność na argumenty jest smutna. Myliłem się co do Pańskiej osoby jako człowieka energicznego i o trochę wyższych horyzontach niż inni, ale nie odczuwam z powodu mojej oceny Pana wielkiego żalu. Dobrze o Panu napisano: buta i arogancja, cechują Pańską osobę, ja dodam od siebie że jeszcze kompleksy i strach. Wsadził Pan kij w mrowisko i chyba Pan wie co to oznacza.
Tym razem już bez krztyny szacunku, na który Pan nie zasługuje.
M. Kutera.

Ludzie. Ludzie... | 2012-06-05 12:03:26 napisał(a):

@ MK: Przepraszam, czytając wypowiedzi wszystkich na forum, Pańska krytyka wypisz wymaluj pasuje ale do... Pana! :-)

TK | 2012-06-05 12:37:02 napisał(a):

Panie Marcinie, myślę, że ten ostatni post to w moim kierunku. To nie ja. Pisze pod własnym nazwiskiem.
Nie biore udziału w tej dyskusji bo wczesniej napisałem to co miałem powiedziec w tej sprawie a forumowicze moga sobie wyrobić własne zdanie.
Nie wiem czy jest Pan "nickiem", czy to Pańska prawdziwa godność? W każdym z tych przypadków porozmawiałbym spokojnie na bliski nam obu temat. Może każdy z nas czegoś sie od drugiego nauczy.
TK
Ps.
Doczytałem o przeprosinach bo ten "ktoś" to pewnie ja ...i nic się w tej kwestii nie zmienia, przyznałem, że emocje wzieły górę.

MK | 2012-06-05 13:03:08 napisał(a):

Panie Tomaszu, @Ludzie.Ludzie… to być może nie Pan, ale marian, andu, Andrzej…? Chciałbym Panu uwierzyć… Nie wiem czy potrafię. Moje nazwisko nie ma tu znaczenia, jestem takim samym obserwatorem jak inni. Jeśli chce Pan faktycznie porozmawiać jestem do dyspozycji na forum tej strony. Wystarczy prywatna wiadomość. Może coś podpowiem, może coś zrozumiem.
Póki co. Kłaniam się i życzyłbym sobie mniej kpin i agresji (także z własnej strony).
Ps. PINEAL GLAND ACTIVATOR ciebie też zapraszam na priv. Z resztą kto chce niech pisze ;)

TK | 2012-06-05 13:06:47 napisał(a):

Naprawdę chciałbym z Panem porozmawiać. Dzisiaj jest dużo pracy. Spróbuję napisać wieczorem.
Pozdrawiam

Ludzie. Ludzie... | 2012-06-05 13:12:29 napisał(a):

@ MK: W słowie "przepraszam" był sarkazm, a nie skrucha. Nic Panu nie zawiniłem, więc nie mam za co przepraszać. To oczywiste. Najwyraźniej Pan też nie potrafi czytać między wierszami :-/ Lekcja kultury osobistej przydałaby się także i Panu - ja nie zwracam się do Pana per "Ty"

MK | 2012-06-05 13:27:29 napisał(a):

@Ludzie. Ludzie... nie występujesz pod własnym nazwiskiem, więc nie widzę żadnego powodu żeby mówić ci na pan/pani(?) Co do sarkazmu sam/sama(?) widzisz, lekcje jak go umiejętnie używać chyba też by ci się przydały? (żart) ;) Jednak nauczyciela szukaj gdzie indziej, ja sobie takich uczniów odpuszczam (sarkazm) ;)

ps. Ile osób kryje się pod nickiem "Ludzie.Ludzie..."? Mam nadzieję, że przynajmniej setka, wtedy poczułbym się dowartościowany że się wszyscy do mnie zwracacie :) (dygresja bez znaczenia)

@TK, nie ma pośpiechu :)
Pozdrawiam

Andu59 | 2012-06-05 13:55:00 napisał(a):

@do Andu59
umiem czytać między wierszami (jeżeli jest co wyczytać) i w przeciwieństwie do Ciebie pisać po Polsku też umiem. Co pod górkę do szkoły było... Pozdrawiam

Ludzie, Ludzie... | 2012-06-05 15:01:22 napisał(a):

@MK: Ten nick był wstępem do mojej wypowiedzi i tak należało go odczytać. Teraz też tak się podpisałem aby wiadomo było, że to wpis tej samej osoby - czyli mnie. Moja wypowiedź jest w liczbie pojedynczej (skąd wniosek, że może kryć się pod nim setka ludzi?). Co do mojego wykształcenia to zapewniam, że jest ono dostatecznie odpowiednie, aczkolwiek człowiek uczy się przez całe życie. Jednak wybaczy Pan... nauczyciel z Pana żaden, wiec dziękuję, nie skorzystam. Poza tym słowa "przepraszam" używa się np. zwracając komuś uwagę. Tak też było w mojej krótkiej wypowiedzi, również poza zawartym sarkazmem.

starachowiczanin | 2012-06-10 19:16:48 napisał(a):

NA TAKICH WYSTEPACH W STARACHOWICACH NAGRODY I PIERWSZE MIEJSCA Z NAGRODAMI SA DAWANE LUDZIOM PODSTAWIANYM Tak samo jest na corocznych sylwestrach na szlakowisku Kompromitacja i korupcja Kpiny w zywe oczy Nagrody bierze ten kogo wskaze organizator

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie