Galeria Echo w Kielcach otwiera się dla każdego

3277.nsmed

Rozrywka, zakupy, spędzanie wolnego czasu – coś dla ciała, ducha i domu – Galeria Echo otwiera się dla każdego.

Zakończenie rozbudowy Galerii Echo oraz jej otwarcie dla klientów zbliża się wielkimi krokami. Galeria znacząco zwiększyła swoją część handlową – klienci będą mogli wybierać z wachlarza ofert aż 300 sklepów i punktów handlowych wiodących marek modowych m.in. (H&M, Zara, Reserved, Kappahl, Cubus, Answear, TKMaxx, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, C&A, Guess, Tussardi Jeans, Wittchen, New Look, Peacocks, S.Oliver, Motivi, Strellson, Pierre Cardin, Tally Weijl, Camaieu, Jacqeline Riu, Voëgele), obuwniczych m.in. (Kazar, Venezia, Prima Moda, Ecco Shoes, Ryłko), sportowych m.in. (Go Sport, Active Sport, 4F Sport, Wsół Sport), jubilerskich m.in. (W.Kruk, Apart, Jubitom), dziecięcych m.in. (Smyk, Wójcik, Beep Young Fashion, Bartek) oraz salony media (RTV Euro AGD, Sony Center). Po rozbudowie powierzchnia całkowita Galerii wyniesie 159 000 metrów kwadratowych. Dzięki 11 windom, w tym 3 panoramicznym oraz 42 nitkom schodów ruchomych przemieszczanie się po 4 poziomach Galerii będzie łatwe, sprawne i przyjemne.

Parkowanie jest przyjemnością.
Każdego kierowcę ucieszy fakt, że dzięki modernizacji dróg dojazd do Galerii Echo będzie prosty i wygodny. Znalezienie miejsca na parkingu liczącym 2300 miejsc nie powinno nastręczać problemów ale, by dodatkowo ułatwić parkowanie, w Galerii Echo zastosowano specjalny system pozwalający na szybkie odszukanie wolnego miejsca. Przy wszystkich wjazdach do Galerii, oraz przy wjazdach na poszczególne poziomy ustawione będą tablice świetlne informujące ile wolnych miejsc znajduje się w danym obszarze parkingu – wyjaśnia Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo – dodatkowo każda aleja parkingowa wyposażona będzie w tablicę wskazującą ilość miejsc, a ich dostępności będą informowały zielone lub czerwone lampki. Specjalnym kolorem oznakowane będą miejsca dla osób niepełnosprawnych. Usatysfakcjonowani będą także posiadacze wyższych aut, bowiem teraz i oni będą mogli swobodnie robić zakupy - dla wysokich samochodów w przyszłości zostanie przygotowanych kilkanaście miejsc parkingowych. Na tym nie kończą się parkingowe udogodnienia dla klientów Galerii Echo. Z myślą o wszystkich, którzy choć raz mieli problem ze znalezieniem auta po całodziennym zakupowym szaleństwie wprowadziliśmy system pozwalający na szybkie odszukanie samochodu – zapewnia Grzegorz Czekaj - W wielu punktach Galerii rozmieszczone zostaną proste w obsłudze, interaktywne tablice. Po wpisaniu na tablicę numeru rejestracyjnego wyświetli się szczegółowa informacja: na którym poziomie i w którym miejscu znajdziemy swoje auto – wyjaśnia.

Złodzieje rowerów? Nie w Galerii Echo
Tytuł kultowego, włoskiego filmu nie znajdzie odniesienia w Galerii Echo. Miłośnicy ekologicznych jednośladów będą mogli, ze spokojnym sumieniem, zostawić swoje rowery na zadaszonym, monitorowanym parkingu wyposażonym w wygodne i bezpieczne stojaki – całkowicie za darmo. Rowery górą!

Coś dla ciała, ducha i…
Galeria Echo to nie tylko miejsce na zakupy - to także sposób na spędzanie wolnego czasu dla całej rodziny. Spragnieni aktywnych form wypoczynku mogą poćwiczyć w centrum PURE Fitness. Spotkanie w gronie przyjaciół może uatrakcyjnić urządzenie sobie turnieju w komfortowej, 12-torowej kręgielni. Młodsze dzieci z pewnością będą zachwycone możliwością spożytkowania swojej energii na ponad 300 metrach kwadratowych nowoczesnego centrum zabaw, by potem wraz z rodzicami odpocząć na seansie w jednej z 7 odnowionych, nowoczesnych sal kinowych. Po całym dniu zakupów i rozrywek warto zregenerować siły smacznym posiłkiem lub deserem w jednej z 21 restauracji i kawiarni.

…coś dla domu
Galeria Echo wyszła naprzeciw potrzebom klientów tworząc Dekoradę – specjalną przestrzeń handlową dedykowaną jednej branży. Na ponad 5000 metrów kwadratowych będzie można znaleźć wszystko do wykończenia, wyposażenia i udekorowania domu. Dekorada jest integralną częścią Galerii Echo, jednocześnie będąc wydzieloną i poświęconą jednej tematyce – 35 najemców zapewni możliwość kupienia szerokiego spectrum asortymentu – od deski podłogowej po wyposażenie kuchni i pokoju dziennego. Klienci Dekorady będą mieli możliwość zakupu pełnego pakietu: produktu, informacji o nim, oraz fachowej porady architekta, dekoratora czy stylisty wnętrz.

Otwarcie Galerii Echo już 19 sierpnia 2011 o godzinie 9.00. /Z.P/

Dodane: 06.08.11

Komentarze użytkowników

Galerian | 2011-08-06 13:27:34 napisał(a):

A czy Echo pomyślało ,zamieszczając ten anons, ile jet kilometrów " w te i wewte" do Kielc,chyba że w niedługim czasie uruchomią szybką linię napowietrzną.

LikaOn | 2011-08-06 13:50:22 napisał(a):

pfhahaha człowieku co ty gadasz? w weekendy w tej galerii jest więcej ludzi ze Starachowic, skarżyska i okolicznych wiosek niż z samych Kielc to sam w Ostrowcu, gdzie się nie odwrócić to ludzie ze Starachowic

Bucefał | 2011-08-06 14:49:21 napisał(a):

Galerian nową nitką E7 będziesz szybciej w galerii Echo w Kielcach niż w galerii Tesco w Ostrowcu

tralala | 2011-08-06 17:04:08 napisał(a):

Do Kielc się 30 min jedzie
Nie mogę się doczekać otwarcia ;)

kangal | 2011-08-07 00:27:23 napisał(a):

Galeria Słoneczna w Radomiu to porażka.... po pierwsze wyludniona, bylem w sobote praktycznie zero ludzi... kolekcje w sklepach chyba są te co nie zeszły w większych miastach...a TK MAX to totalna porażka... ciuchy chyba lepsze sa na targu... Cały zrzut z Anglii to co się nie sprzedało leży w Tk maxsie w Radomiu... słabo naprawde... Wszystkie sklepy malutkie słabo rozbudowane... mam nadzieję ,że w Kielcach nie popełnią tego samego błędu.. i otworzą naprawdę coś dużego z rozmachem :) Pozdrawiam Starachowiczan!

Jan | 2011-08-07 08:06:11 napisał(a):

Wielka szkoda że u nas takiej nie ma.

Hamas | 2011-08-07 17:49:46 napisał(a):

co wy pieprzycie , ja do Ostrowca jade do Galerii 28 min, a do Kielc 40 nie pierdzielcie glupot, ze 30 minut, no chyba, ze tnac 180 na godzine !!!!!

Niedowiarek | 2011-08-07 20:42:12 napisał(a):

hamas inni mają od ciebie lepsze fury, więc tobie pozostaje Ostrowiec inni będą jeździć do Kielc a z jaką prędkością, to już nie twój problem ;-)

wygadaniel | 2011-08-08 07:39:31 napisał(a):

Hamas chyba dawno w Kielcach nie byłeś albo podróżowałeś motorynką, bo dzięki nowej nitce e7 do galerii można dojechać w max 30 minut!

x | 2011-08-08 08:53:01 napisał(a):

z suchedniowa do Echo jedzie się 9 min.

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie