Galeria Kamienna Starachowice godziny otwarcia

4746.nsmed

Już 29 listopada startuje Galeria Kamienna w Starachowicach znajdująca się przy ul. Kościelnej 7. Dokładnie o godzinie 12.00 drzwi Galerii zostaną otwarte dla pierwszych Klientów. Dla wszystkich, którzy w tym dniu odwiedzą Galerię czekają liczne konkursy z nagrodami, szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. 

Otwarciu Galerii towarzyszyć będą „Wszystkie Kolory Tęczy”.
Kolor lazurowy – strefa piracka, poszukiwanie skarbów w towarzystwie Kapitana Hacka. Multimedialna gra w statki.
Kolor zielony – multimedialna strefa Amazońska – spływ pontonem po rzece Amazonce.
Kolor żółty – przez żołądek do serca Klientów – pokazy kulinarne połączone z degustacją.
Kolor pomarańczowy – specjalnie z myślą o najmłodszych – malowanie buziek, skręcanie zwierzaczków z baloników, rysowanki, wycinanki.
Kolor czerwony – główny punkt dowodzenia – zabawy, animacje, konkursy.

O godzinie 18.00 wystąpi główna gwiazda wieczoru – NORBI, znany między innymi z utworów „Nie zaczepiaj mnie”, „Kobiety są gorące” czy „Rozkołysz się”.
Na zakończenie uroczystego otwarcia zaplanowano niezapomniany pokaz sztucznych ogni.

Galeria Kamienna jest obiektem nowoczesnym, wpisującym się w trendy dla tego typu obiektów handlowych. Jest to miejska galeria z dobrze urządzonymi wnętrzami, schodami ruchomymi oraz dużym bezpłatnym parkingiem.
Obiekt składa się z czterech kondygnacji. Na poziomie”-1” znajduje się parking, który zajmuje także część poziomu „0”. Poziomy „1” i „2” przeznaczone są pod działalność handlowo-usługową.
Galeria liczy ponad 40 lokali. W jej ofercie znajdują się markowe sklepy odzieżowe, obuwnicze, drogeryjne, jubilerskie, punkty gastronomiczne i usługowe.

W Galerii Kamiennej zagoszczą m. in. następujące marki: RTV EURO AGD, Orsay, CCC, Deichmann, Reserved, Re-Kids, Cropp, House, Mohito, Martes Sport, Drogeria Natura, Tele Pizza, Jubiler Skorpion, Świat Zabawek, Play, Plus, Orange, ELIBUT, MES Telefony, NKD.

Galeria Kamienna zaprasza codziennie. Od poniedziałku do soboty w godzinach: 9.00-20.00 w niedzielę zaś: 10.00-17.00.

Artykuł sponsorowany

Dodane: 23.11.12 | Odsłony: 13547
Tagi:

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie