I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w rankingu organizowanym przez „Perspektywy”

9396.nsmed

- Niezmiernie miło nam poinformować, że I LO w Starachowicach zajęło bardzo wysokie miejsce w Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2018, organizowanym przez „Perspektywy”. Zajęliśmy 6 miejsce w województwie świętokrzyskim i 323 miejsce w Polsce. W rankingu wzięto pod uwagę ponad 2000 liceów z całej Polski. Zgodnie z postanowieniem Kapituły, licea ogólnokształcące zostały ocenione za pomocą trzech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych. Do sporządzenia rankingu wykorzystano dane ze źródeł egzogenicznych (zewnętrznych) wobec ocenianych szkół. Jest to ogromny sukces naszych uczniów i nauczycieli. GRATULUJEMY! – napisali w mediach społecznościowych. 

Info: FB I LO


Reklama

Dodane: 10.01.18

Komentarze użytkowników

Czyli | 2018-01-10 19:32:35 napisał(a):

wynika z tego,że jest najlepsze w mieście, a szóste / dopiero szóste/ w województwie. O Polsce nie wspomnę. Nie przesadzajmy z tą euforią.

ciekawe | 2018-01-10 21:26:33 napisał(a):

Przypadkowo w rankingu, stworzonym nie wiem przez kogo i z czyich głosów Liceum Brata Posła Lipca w roku wyborczym. Zaczęło się, teraz będą u różnych polityków ordery, odznaczenia, tytuły,przecinanie wstęgi, statuetki, uśmiechy, w pośpiechu przyznane kolegom z partii dotacje na ich przedsięwzięcia, fotki przed nowymi śmietnikami, przystankami, ulotki, robienie z naszych miast metropolii, obietnice itd.

obiektywny | 2018-01-11 07:02:37 napisał(a):

A cóż to za renoma?! Żadnych olimpijczyków. Do liceum przychodza uczniowie z paskiem a mature kończa ze średnim wynikiem ledwo 40 %. Dajcie spokój, jaka to praca z uczniem.
A poza tym uczniowie zawaleni sa zbędnymi zajęciami. Szkoda mi tych dzieci.
A szkoła zeszła na psy. Co tu duzo mówieć jeszcze 25 lat temu to mogłabyć renoma, a teraz - żal, żal, żal. Leca po najnizszej linii oporu i ślizgają się na tym co było kiedyś.

Kwad | 2018-01-11 09:08:23 napisał(a):

Dobra szkoła, to nauczyciele z powołania, oddani uczniom i szkole z umiejętnościami przekazu wiedzy, inteligentni, empatyczni, wymagający, normalni i lubiani przez uczniów. Tak było kiedyś! Dzisiaj to już tylko miłe wspomnienie. Wyścig szczurów i kasa taranują wszystko i wszystkich!!!

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie