IV edycja Wiosennego Festiwalu „Zdrowie, Moda i Uroda” w SDK

11070.nsmed

Już po raz czwarty, Spółdzielczy Dom Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie w skali Starachowic, a może województwa - Festiwal „Zdrowie, Moda i Uroda”

Jako jedni z nielicznych, od kilku lat propagujemy zdrowy styl odżywiania oparty na roślinach. Każdy, komu bliska jest idea wegetarianizmu, może uczestniczyć w wykładzie oraz praktycznym wykonaniu pysznych i zdrowych wegetariańskich dań. O ile kilka lat temu był to temat dość odważny, to teraz staje się coraz bardziej aktualny i dostępny dla każdego. 

W Spółdzielczym Domu Kultury odważnie propagujemy wegetariańska kuchnię od 6 lat, dzięki wspaniałej osobie Tomka Gulińskiego - uznanego kucharza i propagatora zdrowego i humanitarnego stylu życia. 

W programie:

10.00 – 13.00  warsztat "Wiosenne smaki" z Tomkiem Gulińskim

13.00 -14.00  przerwa kawowa przy muzyce

14.00 -17.00 warsztat , "Zadbaj o cerę na wiosnę" kosmetyki domowej roboty z Magdaleną Gorzkowską - autorką książki "Zioła. Jak zbierać, przetwarzać i stosować", na który wiele kobiet będzie czekało z zapartym tchem szczególnie, że autorka to niezwykła postać - na co dzień jest archeologiem, a w wolnych chwilach jest pasjonatką i znawczynią wszelkich mikstur opartych na ziołach. Tą niezwykłą wiedzą podzieli się z nami na warsztatach oraz pokaże jak w warunkach domowych wykonać kosmetyki, które są zdrowe, naturalne i do wykonania przez każdego.

Już nie możemy się doczekać na spotkanie z Wami :)

Opłatę w wysokości 25 zł za warsztaty należy uiścić przy wpisie. 

TYLKO OPŁATA REZERWUJE MIEJSCE. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Zapisy do końca marca. Informacje tel; 41 275 63 48 

Spółdzielczy Dom Kultury, Starachowice ,ul. Wojska Polskiego 9 

Info: SDK

Dodane: 14.03.19

Komentarze użytkowników

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie