J. Kaczyński: udział w tych wyborach jest naprawdę całkowicie bezpieczny

13292.nsmed

Mogę zapewnić, że udział w tych wyborach jest naprawdę całkowicie bezpieczny; bezpieczniejszy nawet niż pójście do sklepu; naprawdę nie ma się czego obawiać - powiedział w czwartek w TV Trwam prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Kaczyński pytany w TV Trwam o niską frekwencję wśród polskich seniorów w pierwszej turze wyborów prezydenckich odpowiedział: "Tutaj mieliśmy do czynienia, jak sądzę, ze skutkami epidemii i z obawami pewnej części starszego pokolenia". "Ja mogę zapewnić, tak, jak wielu innych, że udział w tych wyborach jest naprawdę całkowicie bezpieczny. Bezpieczniejszy nawet niż pójście do sklepu" - powiedział. "Naprawdę nie ma się, czego obawiać" - zapewnił Kaczyński.

Prezes PiS ocenił, że w Polsce epidemia koronawirusa "miała przebieg stosunkowo łagodny". "Chociaż trzeba tutaj być bardzo ostrożnym, jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, przygotowania na przyszłość, żeby nic takiego nie mogło się powtórzyć" - zaznaczył.

"Ale jak na to wszystko, co działo się w Europie, to naprawdę nam się tutaj udało to dobrze przeprowadzić, dobrze przejść dzięki sprawnej władzy, dzięki sprawnemu Ministerstwu Zdrowia, sprawnemu rządowi" - przekonywał prezes PiS.

Kaczyński podkreślił, że "dziś nie ma się czego bać". Zwracając się do pokolenia polskich seniorów, poprosił, by "iść na te wybory". "One są ważne dla każdego z państwa i są ważne dla przyszłości także państwa dzieci i wnuków. Niezwykle ważne w tym wymiarze, który dotyczy losów starszego pokolenia ta waga jest naprawdę ogromna" - podkreślił.

Prezes PiS zwrócił uwagę, że kultura przeciwników Andrzeja Dudy, "jest kulturą (...), która nie szanuje ludzkiego życia, nie tylko tego życia poczętego, ale nie szanuje także życia ludzi starszych, szczególnie takich ludzi wyraźnie starszych". "Ta eutanazja, która niekiedy dziś w Europie przybiera charakter właściwie przymusowy jest tego najlepszym dowodem" - argumentował.

"Nie idźmy w tym kierunku" - zaapelował. "Jeżeli nie chcemy iść w tym kierunku - to idźmy i głosujmy. Głosujmy na Andrzeja Dudę, bo on jest gwarancją, że Polska w tym kierunku nie pójdzie" - podkreślił Jarosław Kaczyński.(PAP)

autor: Grzegorz Janikowski

gj/ par/

Materiał prasowy: PAP (licencja) 

Fot. Archiwum Starachowice-Net.pl

Dodane: 10.07.20 | Odsłony: 19
Tagi:

Komentarze użytkowników

Do pis | 2020-07-10 11:56:05 napisał(a):

I tak przegracie 12 lipca. Pozniej przegracie wybory parlamentarne. Ciekawe co wtedy zrobi starachowicki PiS? Babki i dziadki wymra, a co mlodym macie do zaproponowania? Mamy na wasze rozdawnictwo pracowac i placic coraz wiecej podatkow? Dla mnie jestescie socjalistami, ktorzy na sile probuja kupic wyborcow ich wlasnymi pieniedzmi. Radia Kielce nie da sie sluchac, tvp ogladac, polskie radio pr 3 - ludzie madrzy poodchodzili, stadnina koni zaorana... i tylko Duda duda duda duuda w tvp. Jeszcze czegos takiego w wolnej Polsce nie bylo. Pora zakonczyc ten festiwal glupoty.

Ikea | 2020-07-10 12:18:02 napisał(a):

Niech ten starzec niedobry zniknie ze sceny politycznej raz na zawsze !!!

Do do PIS | 2020-07-10 12:46:03 napisał(a):

Powiadasz,że cyt"dziadki i babki wymra".No tak,każdego to czeka,pamiętaj,że ciebie też.Też będziesz dziadkiem czy babka.Życzę Ci,żebyś doczekał starych lat i żeby ci młodzi pluli na twój moherowy beret albo kapelusz.Żebyś tylko umiał coś kojarzyć,bo te dzisiejsze,przedwojenne babki i dziadki,uwierz mi -rozumy mają.Co będzie z kolejnymi pokoleniami-strach pomyśleć!

Odpowiedzialność | 2020-07-10 14:26:48 napisał(a):

Mówi to ten, który za nic nigdy nie odpowiada i ten który nie robi zakupów w sklepie... Wyjrzał na światło dzienne w obliczu zagrożenia i w duecie z Rydzykiem mydli nadal ludziom oczy..

Klin | 2020-07-10 15:21:39 napisał(a):

Tutaj jest cała prawda o wyborach 12 lipca ;)

https://www.youtube.com/watch?v=bMGYkqc_V9A

kłamstwo | 2020-07-10 15:41:14 napisał(a):

Najlepszy dowód, że prezes mija się z prawdą jest przypadek zarażenia w komisji wyborczej na Żeromskiego w Starachowicach.
Na dobrą sprawę kwarantanną powinno być objęte te 1000 osób , które tam głosowało a nie tylko sama komisja..

do kłamstwo | 2020-07-10 15:45:19 napisał(a):

Kłamstwem to były zabójcze koperty i stan wyjątkowy, którego wprowadzenie naraziłoby Polskę na milionowe odszkodowania dla zachodnich koncernów. A chodziło tylko o wymianę nieudacznej Kidawy na Trzaska. Co tam Polska.

Lakiluzer | 2020-07-10 18:39:04 napisał(a):

Dobrze PiSzesz:) Jarek nigdy sie nie myli:) Wodzu Pozdrawiamy hahahaha

kłamstwo | 2020-07-10 18:43:53 napisał(a):

Prezes nie przypadkowo ujawnił się teraz. Chodzi o tego "niezależnego" kandydata od którego nic nie zależy.. On jest bezpieczny bo nawet skrzynki pocztowej pilnuje non stop policja. Skandal !

Do Do pis | 2020-07-10 21:21:44 napisał(a):

To ty przegrasz, jak Trzaskowski wygra, bo on reprezentuje pseudoelity i zawody uprzwilejowane.
A na podstawie tego co napisałeś i w jaki
sposób to zrobiłeś, można stwierdzić,
że jesteś prostym człowiekiem,
więc na wyborze Trzaskowskiego nie skorzystasz.
Przekonasz się o tym za kilka lat.
Jeśli chodzi o starość, to przyjdzie szybciej niż się spodziewasz.
Ja na twoim miejscu głosowałbym na Dudę,
bo on nie gardzi takimi biedakami jak Ty.

arti | 2020-07-10 21:53:05 napisał(a):

odnośnie słów miłościwie nam panującego towarzysza Jarosława kochany to jak z komisją na żeromskiego?

radna | 2020-07-11 18:24:25 napisał(a):

TEN ARTYKUŁ MA BYĆ ZDJĘTY NATYCHMIAST. W CISZY WYBORCZEJ OBOWIĄZUJE ZAKAZ MÓWIENIA NA KOGO MA SIĘ GŁOSOWAĆ

gość | 2020-07-11 21:31:47 napisał(a):

To co było przed 24 zostaje i nie ma problemu Aga.

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie