Jak oceniasz pierwszy rok pracy Zarządu Powiatu starachowickiego?

11988.nsmed

Po sondzie na temat działalności prezydenta Marka Materka, zapraszam Was do oceny działalności Zarządu Powiatu starachowickiego: „Jak oceniasz pierwszy rok pracy Zarządu Powiatu starachowickiego?”

Przypomnijmy, że w skład zarządu wchodzą: starosta Piotr Babicki, wicestarosta Dariusz Dąbrowski, członek zarządy Jerzy Materek oraz nieetatowi członkowie zarządu: Ryszard Nowak oraz Robert Sowula.

O tym jakie wyzwania stawia przed sobą Zarząd Powiatu kadencji 2018-2023, pisaliśmy w portalu w styczniu 2019 roku. LINK do artykułu. Zarząd Powiatu przedstawiał też wtedy tzw. bilans otwarcia, o czym możecie przeczytać tutaj [kliknij] 

LINK DO SONDY [kliknij]

Dodane: 07.11.19 | komentarze (9)

Komentarze użytkowników

viki | 2019-11-07 08:13:39 napisał(a):

Największą porażką tego zarządu i samego Starosty było powołanie ojca prezydenta miasta na członka zarządu.To jest wstyd na całą Polskę. I wy panowie nazywacie się "niezależni,bezpartyjni to po prostu kpina z poważnych ludzi.Jak na was patrzę na tym zdjęciu to mam po prostu odruch wymiotny i mam nadzieję iż nie jestem osamotniony w tych oddczuciach. !!

zbych | 2019-11-07 10:03:00 napisał(a):

Nie jesteś osamotniony!
Największy wstyd ,że są tam osoby które kolejny raz są radnymi,a którym interesowała się ślepa prokuratura nic nie ustalając, choć fakty mówiły co innego. Ja też mam odruch wymiotny.

piotr musial | 2019-11-07 15:25:55 napisał(a):

Wstyd, zeby ojca pchac do rady powiatu!

Do Viki | 2019-11-07 16:40:55 napisał(a):

Babicki to największe rozczarowanie. Materek, wiadomo, tatuś się wkręcił do RP, geny nie woda. Ale Babicki, syn redaktora, który przez lata zamieszczł artykuły na innych??? Teraz ani nepotyzm nie razi, ani kolesiostwo, ani szkoły po 5 tys, wolne media!!!! Wooooolnnneee meeediaaa!!! :) :) :) :) :)

gość | 2019-11-07 17:14:17 napisał(a):

Ostatni rok pracy zarządu powiatu był tak nijaki jak żaden inny.Nawet wąskotorówka się zbuntowała i pierwszy raz cały sezon nie działała.Porobili sobie wrogów,niewiele się działo i w ogóle to lipa jest.Dobrze tylko,że nie posłuchali jednego mędrca i nie pozamieniali tych nieruchomości.Często niektórym mylą się role i zasady zarządzania,kompetencje organów obu samorządów,prezydent często wypowiada się na temat samorządu powiatowego i jednostek powiatowych.Ciekawe jak coś, co będzie z odpowiedzialnością. Pewnie kto inny rządzi ale odpowiedzialność spoczywa na kim innym.Dziwny jest ten świat ostatnich lat. No i ten tatko niestety...To wszystko pokazuje jak powiat działa,chociaż to chyba niewłaściwe słowo,raczej a rebours...

gość | 2019-11-07 17:55:54 napisał(a):

A ilość wpisów na forum pokazuje jaka jest skala zainteresowania działalnością zarządu powiatu, żadna Panowie ,żadna.Macie tego świadomość ? Bo właściwie o czym tu dyskutować ?Sami wiecie najlepiej.Ale nie przejmujcie się ,żadna władza nie trwa wiecznie,chociaż rzadko sama w to wierzy. A tak nawiasem mówiąc,to dobrze Wam ze sobą się pracuje?To o to dokładnie chodziło Wam po wyborach ?Jeśli tak to super ha i gratulacje !Cienki był ten ostatni rok.

Zarzad | 2019-11-07 18:42:50 napisał(a):

To jest najmierniejszy zarząd jaki miał miejsce w historii tego powiatu.Babicki jako starosta-katastrofa.Reszta tak samo.

gość do zarząd | 2019-11-07 18:50:37 napisał(a):

Dzięki za nazwanie spraw po imieniu,dramat.

gość | 2019-11-07 19:15:01 napisał(a):

Dużo wysiłku kosztowały te uśmiechy na zdjęciu ?ha ha

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie