Jaki jest czas oczekiwania na wizytę u specjalisty w poradni w starachowickim szpitalu?

11571.nsmed

Narodowy Fundusz Zdrowia umożliwił pacjentom sprawdzenie pierwszych wolnych terminów zabiegów oraz konsultacji specjalistycznych przez platformę internetową dostępną bezpośrednio: www.terminyleczenia.nfz.gov.pl lub poprzez stronę internetową centrali NFZ: www.nfz.gov.pl > Dla pacjenta > Listy oczekujących > Informator o terminach leczenia.

W celu sprawdzenia lub porównania terminów udzielania świadczeń należy wpisać lub wybrać z listy jego nazwę, a następnie interesujące nas województwo i miasto oraz zaznaczyć, czy jest to przypadek stabilny, czy pilny. W wyniku wyszukiwania ukazuje się lista wszystkich podmiotów leczniczych z określonego obszaru udzielających danego świadczenia oraz pierwsze wolne terminy.

- Podany czas oczekiwania na konsultację specjalistyczną dotyczy tylko i wyłącznie pacjentów, którzy po raz pierwszy zgłaszają się ze skierowaniem do poradni. Pacjentom, którzy już znajdują się pod opieką specjalisty termin wizyty wyznacza lekarz – wyjaśnia specjalista ds. komunikacji i rozwoju w starachowickim szpitalu Małgorzata Kałuża. 

Dodane: 22.07.19

Komentarze użytkowników

JanDal | 2019-07-22 10:06:30 napisał(a):

Przypadek pilny ortopeda - wrzesień. O Matko.

Pracownik | 2019-07-22 12:15:53 napisał(a):

Proszę wykazać liczbę zgonów na kardiologii od 2016r taki wysoki poziom że strach trafić. Od 13 -tej nie ma żadnego specjalisty bo jeden z drugim przyjmuje prywatnie nikt nie słucha dyrektorki a ona przymyka oczy.itd itd

viki | 2019-07-22 14:23:42 napisał(a):

A prywatnie w kazdej chwili dnia i nocy-czy to nie aby patologia naszego szpitala?

Pacjent | 2019-07-24 06:31:08 napisał(a):

Przyszłość to może być jak w USA czyli prywatne ubezpieczenia to podstawa

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie