Jerzy Materek: „Niech wygra przede wszystkim POLSKA”

11887.nsmed

Drodzy Państwo,

Przez ostatnie tygodnie spotkałem się z tysiącami z Was, rozmawiając o zwykłych ludzkich sprawach. Sprawach, które nas łączą, a nie dzielą. Mam poczucie, że to była dobra kampania. Dobra, bo oparta na dialogu z Wami. Dobra, bo spokojna i pozytywna. 

Świętokrzyskie to NASZE miejsce na Ziemi, WSPÓLNE! Dla każdego jest w nim miejsce. Każdy jest ważny i wartościowy. Każdy ma prawo mieć własne zdanie i możliwość jego swobodnego wyrażania.

13 października nie kończy się świat. Wciąż będziemy żyć, pracować, uczyć się. Spotykać na codziennych zakupach, u lekarza, w kinie, szkole, na stacji benzynowej. Pamiętajmy, że najważniejszy w życiu jest SZACUNEK do drugiego człowieka. 

Zachęcam Państwa do uczestnictwa w wyborach. To wielkie święto demokracji. Nie pozwólmy nigdy i nikomu tego sobie odebrać.

Wszystkim moim konkurentom w wyborach do Sejmu RP życzę powodzenia. W głosowaniu niech wygra przede wszystkim POLSKA. Mądra, zdrowa, czysta, uczciwa. Taka, jaką mamy w sercach.

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy mnie wspierali. Świadomość Waszej obecności przy mnie, była dla mnie nieoceniona.

Jestem również wdzięczny za wszystkie głosy krytyki. Każdy był dla mnie okazją do refleksji.

Wierzę, że piękne Słońce, które dziś świeci nad NASZYM REGIONEM jest zapowiedzią dobrej energii, która zwycięży w niedzielę. 

Korzystajcie Państwo z dobrej pogody, idźcie na spacer, oddychajcie świeżym powietrzem, spędźcie czas z rodziną i przyjaciółmi. 

A potem podejmijcie decyzję. 

Mądrą, przemyślaną, za którą nie zawahacie się wziąć odpowiedzialności. 

Decyzję #naszóstkę.

Jerzy Materek

Materiał sfinansowany ze środków KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni

Dodane: 11.10.19
Tagi:

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie