Jerzy Materek: „Zdecydowałem się kandydować do Sejmu, gdyż kraj nasz wymaga, abyśmy zawalczyli o lepsze jutro dla nas wszystkich”

11877.nsmed

Podsumowanie kampanii wyborczej Jerzego Materka, kandydata do Sejmu RP odbyło się wczoraj po godz. 18.00 w Hotelu Europa w Starachowicach. W trakcie wydarzenia, które trwało około godzinę, głos zabierali zaproszeni goście. Było trochę na wesoło, trochę anegdot, ale też i na poważnie.

W spotkaniu udział wzięli: Marzena Dębniak – starosta powiatu ostrowickiego oraz kandydatka do Senatu, Piotr Babicki – starosta starachowicki, Jarosław Górczyński – prezydent Ostrowca Św., Marek Materek – prezydent Starachowic, Jarosław Samela – burmistrz Wąchocka, Krzysztof Tworek – wójt gminy Obrazów, Arkadiusz Kubiec – zastępca prezydenta Kielc, Sławomir Gierada – radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Ewa Skiba – zastępca prezydenta Starachowic ds. gospodarczych, Aneta Nasternak – zastępca prezydenta Starachowic ds. społecznych, Piotr  Dasios – wiceprezydent Ostrowca Św.

- Zostałem zapowiedziany jako prezydent miasta, ale dziś chciałbym wystąpić jako Marek Jerzy Materek, syn Jerzego Materka. 13 października będziemy wybierali parlament. Będziemy wybierali przedstawicieli , którzy będą przez kolejne 4 lata reprezentowali województwo świętokrzyskie w Sejmie i Senacie. Jerzy Materek – mój tata – od dzieciństwa mnie i siostrę wychowywał w poczuciu patriotyzmu. Nie tylko tego przywiązania do Ojczyzny, ale także do tej naszej małej Ojczyzny, do Ziemi Świętokrzyskiej. Za to serdecznie dziękuję. (…) Przez wiele lat tata zabierał nas we wszystkie miejsca, które były ważne i są ważne dla każdego Polaka, ale także dla każdego mieszkańca województwa świętokrzyskiego. To na pewno miało wpływ także na decyzje, które podejmowałem później. Wzorując się na działalności społecznej taty, później podjąłem decyzję o tym żeby samemu zaangażować się społecznie. Najpierw w Suchedniowie, później w Starachowicach. (…)  Tata uczył nas zawsze i tak naprawdę prosił nas o to i pokazywał, że najważniejsze w życiu, żeby być dobrym człowiekiem i żeby mieć wielkie serce. (…) Chciałbym, aby w polskim parlamencie znajdowały się osoby, które są dobrymi ludźmi i mają wielkie serce, dlatego zachęcam państwa do oddania głosu na Jerzego Materka – powiedział syn – prezydent Starachowic Marek Materek.

Następnie głos zabierali poszczególni samorządowcy. Życzyli Jerzemu Materkowi sukcesu, a o czym każdy z nich mówił, możecie obejrzeć na materiale VIDEO [kliknij]. – Życzę panu sukcesu… Poseł Jerzy Materek. Bardzo bym pana prosił, żeby pan nie chciał rządzić miastem Starachowice, miastem Skarżysko, miastem Ostrowiec, jakąkolwiek gminą, jakąkolwiek wsią…  Niech się Pan zajmie prawem w Polsce, bo to do posłów należy – powiedział Jarosław Samela.

- Mając tak wspaniałych przedmówców i mistrza niedoścignionego, jak to kontrkandydaci prezydenta Marka Materka mówią w mowie i w internecie, trudno jest mi nawiązać walkę z własnym synem. Trudno jest mi dorównać synowi, ale tak jak państwo słyszeli, za jego namową zdecydowałem się, żeby kandydować. (…) Zdecydowałem się kandydować do Sejmu, gdyż kraj nasz wymaga, abyśmy zawalczyli o lepsze jutro dla nas wszystkich. Dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego, dla całej Polski. Region nasz jest regionem, który niestety nie wykorzystuje potencjału – mówił Jerzy Materek i dodał, że kandyduje do Sejmu, by walczyć o dostępność komunikacyjną dla naszego regionu, by poprawić funkcjonowanie służby zdrowia, by dążyć do tego, aby powietrze, którym oddychamy był jak najczystsze. 

Kandydat Jerzy Materek podziękował również wszystkim, którzy zabierali głos, za ciepłe słowa pod jego adresem oraz całemu swojemu sztabowi wyborczemu za pracę, jaką włożyli w prowadzenie kampanii.

- Proszę Was o głos, proszę o głos 13 października – powiedział Jerzy Materek. 

Wydarzenie zakończyło się wspólnym zdjęciem „na szóstkę”. Spotkanie swoim występem uświetniła Julia Dudek z SCK.

Zobacz ZDJĘCIA [kliknij]

Zobacz VIDEO [kliknij] 

Dodane: 10.10.19 | komentarze (17)
Tagi:

Komentarze użytkowników

viki | 2019-10-10 09:16:41 napisał(a):

Tym wszystkim paniom i panom już dziękujemy.
Oby po tych wyborach Starachowice o was zapomniały.

obserwator | 2019-10-10 09:41:41 napisał(a):

Totalny nepotyzm synalka, który na swoich rzekomych sukcesach winduje na szczyty władzy nic nie znaczącego czlowieka. A uzależniona drużyna wszelkiej maści karnie klaszcze w łapki!!!W Starachowicach to taki PiS w pigułce!!!

Ha | 2019-10-10 09:45:46 napisał(a):

Pół urzędu musiało przyjść, żeby kto miał w łapki klaskać.Nie kompromitujcie się!Ani Materek, ani Dębniakowa nie dostaną się do parlamentu.

gość | 2019-10-10 09:58:56 napisał(a):

No i starosta Babicki taki szczęśliwy,pokazał swoje prawdziwe poglądy polityczne.

tk | 2019-10-10 10:02:17 napisał(a):

A ta 6 to chyba dobra wróżba...

Gość | 2019-10-10 10:05:14 napisał(a):

Teraz pora na Tygodnik i relacje z amerykańskiej kampani

gość | 2019-10-10 10:06:17 napisał(a):

Świetna piosenka "nic nie pomoże" oby zwiastowała wynik Materka w wyborach.

komedia | 2019-10-10 10:11:24 napisał(a):

Właśnie nie zajmóją się zapyziałym i zaniedbanym miastem tylko walką o koryto odgrywając komedię to już nie śmieszne a straszne co ci komedianci wyrabiają.

Wyborca | 2019-10-10 10:21:42 napisał(a):

Gdyby nie Lipca ego i głupie posunięcia nigdy Materek nie byłby prezydentem Starachowic , które były czerwone a teraz czerwono tęczowe.

elektorat | 2019-10-10 10:53:15 napisał(a):

Ale szopka. Ci panowie, wbrew logice uwierzyli we własną wielkość!!! Jeszcze sie przejedziecie na Starachowiczanach, których macie za półgłówków!!!

jojo | 2019-10-10 11:08:42 napisał(a):

O co wy macie ten ból * ???? Ktoś sobie startuje, ktoś głosuje, ktoś inny wybiera innego kandydata... jeśli to z zazdrości to sami startujcie, jeśli z tego, że w życiu wam nie wyszło to róbcie wszystko żeby wam wyszło zamiast wszystkim, wszystkiego wiecznie zazdrościć... naród samych mądrych ludzi a w rządzie nieudacznicy. Skąd w takim razie? Nawet na wybory wam się iść nie chce, tylko zza klawiatury każdy wszystkie rozumy pozjadał. Ja nikomu nie zazdroszczę, bo rządzić takim parszywym narodem januszy to musi być coś strasznego. Głosujcie sobie na swój pis umiłowany i wytłumaczcie swoim dzieciom za 15 lat dlaczego doprowadziliście kraj do ruiny gospodarczej i gdzie są ich pieniądze, które tak chętnie przytulacie.

Klin | 2019-10-10 11:48:41 napisał(a):

Czy Sławek Neumann już wtajemniczył Jurka Materka jak działa "Sycylijska Rodzina" sorry Platforma Obywatelska?

Hvty | 2019-10-10 12:05:36 napisał(a):

Żenada kumoterstwo na potęgę aż żygać się chce

Do jojo | 2019-10-10 16:37:59 napisał(a):

Jojo zamiast mózgu. Nick w punkt trafiony

urzędnik | 2019-10-10 17:48:00 napisał(a):

A pan szofer UM to z miłości do ojca i syna, czy rozwoził weselników???

bede rzygał | 2019-10-11 10:32:38 napisał(a):

i emeryt z żoną chce się podpiąć do następnego

Jerzy | 2019-10-11 13:47:28 napisał(a):

"dla wszystkich"dla mnie absolutnie, nie życzę sobie.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie