Jubileusz 70-lecia produkcji samochodów STAR. Otwarcie ścieżki STAR-a

10438.nsmed

Prezydent miasta Starachowice Marek Materek oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych zapraszają na otwarcie „Ścieżki STAR-a” oraz premierę filmu dokumentalnego pt. „Historia Zakładów Starachowickich i produkcji samochodów STAR”.

Program:

20 września 2018r. 

– godz. 11.00, STAR 1142 ul. Radomska/ul. Kielecka. 

- godz. 17.00, premiera filmu dokumentalnego pt. „Historia Zakładów Starachowickich i produkcji samochodów STAR”. Pomysł i realizacja: Eugeniusz Majchrzyk, Andrzej Witek. Sala widowiskowa SCK, wstęp wolny.

27 września 2018r. 

– godz. 11.00, STAR 200 Aleja Niepodległości / ul. Ks.Kard. Stefana Wyszyńskiego

4 października 2018r. 

– godz. 11.00, STAR 28 Z obok ronda Zbigniewa Rafalskiego

11 października 2018r. 

– godz. 11.00, STAR 660 ul. Radomska obok Urzędu Miejskiego

25 października 2018r. 

– godz. 11.00, STAR 25 P Osiedle Michałów, ul. Ostrowiecka 

Info: SCK

Dodane: 13.09.18

Komentarze użytkowników

A idź Pan w cholere | 2018-09-13 19:49:01 napisał(a):

Materek ma w d...ie Michałów, dlaczego u nas jest wszystko na końcu...bo mało mieszkańców?Nic Pan nie skończyłeś,a obiecywałeś...rozliczymy przy runie.

Zbyszek | 2018-09-13 20:26:14 napisał(a):

No nie można tak na to patrzeć, wielki finał na Michałowie a tu takie niezadowolenie

Mieszkaniec | 2018-09-13 20:34:53 napisał(a):

No właśnie tak nie można patrzeć...drogi miały być i nie ma i boisko.Ogłaszane z dziesięć razy przez prezydenta,obiecywanki...cacanki.

wkurzony | 2018-09-14 07:30:09 napisał(a):

Najpierw trzeba miasto posprzątać, a dopiero, jak wystarczy kasy, dekorować, a nie odwrotnie !!!

Ccgj | 2018-09-14 07:43:18 napisał(a):

Materek jak będziesz film oglądał, zwróć uwagę na to kim był dyrektor Stara i za co go ludzie szanowali. W kontekście tego jak zniszczyłeś jego syna bo ci publicznie jako pierwszy napisał o ustawianych pod nieudaczników konkursach.

Felek | 2018-09-14 09:24:22 napisał(a):

Nie gadaj? Tak zniszczony, że żebra pod eskaemką?
Przecież tak doświadczony ekspert znajdzie sobie lepszą i lepiej płatną robotę niż w tym ****idolku, jak on to potrafi nazwać.

Do Felek który prezesem został będąc wcześniej na garnuszku pup | 2018-09-14 09:56:28 napisał(a):

Ale status majątkowy tej osoby chyba się nie zmienił? Z tego co wiem mieszka nadal w domu w Warszawie, jeździ jak jeździł po całym świecie na wycieczki. Natomiast zobacz oświadczenia majątkowe kolegów Materka. Przed korytem MM+ i obecnie. Łatwo stwierdzić kto ma nóż na gardle w walce o stołek.

Do Felek | 2018-09-14 09:57:30 napisał(a):

Zniszczył na fejsie jego nazwisko bo tylko tyle ten cienias może.

Zbyszek | 2018-09-14 12:47:03 napisał(a):

Czy ktoś z internautów wie kto to jest Eugeniusz Majchrzyk i Andrzej Witek.Czy to jacyś specjaliści w dziedzinie wiedzy o Starach ?

Felek | 2018-09-14 13:45:20 napisał(a):

Nie róbcie mu siary. Mareczek zniszczył Sławusia na FB? Jeden z drugim mogliby się tylko z tego zaśmiać z takich teorii. Weźcie tu tymi wpisami nie róbcie jakiejś nowej rzeczywistości.

Do Napoleona Bonaparte | 2018-09-14 13:48:07 napisał(a):

Tak jestem prezesem, za to ty już po obchodzie.

Do Felek | 2018-09-14 14:16:06 napisał(a):

Jak ty dobrze wiesz o kogo chodzi. Może i list na Lewkowicza pisałeś?

Jasiek | 2018-09-14 15:15:57 napisał(a):

Eugeniusz Majchrzyk ??? to chyba z tego patrolu emerytów i rencistów co miał patrolować miasto.

Byly pracownik felka | 2018-09-15 06:40:01 napisał(a):

Gdzie te dziadki byly, jak likwidowano FSC? Emerytura wczesniejsza, blok i kapcie? To juz nigdy nie wroci, podziekujmy komunistom i tym z solidarnosci takze - jedni i drudzy siebie warci...

@ były pracownik | 2018-09-15 07:12:20 napisał(a):

Może lepiej napisz kogo promujesz, dawaj argumenty że dobry człowiek i się nada.Dobrze wiadomo, dlaczego zaorano FSC akurat nikt stąd nie miał na to wpływu. Załoga protestowała, związki robiły , co było możliwe. Z polityką od góry nie dało się wygrać. Zaorano wtedy mnóstwo fabryk. Całe rodziny żyły w strachu przed bezrobociem i biedą. Nie pisz, że winna Solidarność bo to kłamstwo. Albo tego nie wiesz albo siejesz celowo ferment.

Solidarnosc | 2018-09-15 21:56:02 napisał(a):

Heh czlowieku, popytaj wsrod ludzi co mysla o tej wielkiej solidarnosci w FSC... szkoda slow... komuchy solidarnosc i zasada... akcjami mozna sobie... ale Ty pewnie juz byles na emeryturze jak wszystko padalo...