Juventa-Perfopol Starachowice vs Beskid Andrychów 2:0

1501.th

Wynikiem 2:0 dla Juventy-Perfopol Starachowice zakończył się sobotni mecz rozegrany z drużyną Beskidu Andrychów.

Piłkarze obu drużyn w pierwszych minutach meczu starali się grać zachowawczo w celu rozeznania umiejętności i dyspozycji meczowej przeciwnika.
Po tym krótkim czasie większą pewność siebie zdobył zespół ze Starachowic, który zaczął być częstszym gościem po stronie bramki swego rywala.
Swych sił w ataku na bramkę próbował Kopeć, niestety jego uderzenie zostało obronione. Także i rywale z rzutu wolnego zagrozili bramce Juventy, ale Wesołowski zrobił swoje i wynik wciąż nie został zmieniony.

Na sam początek drugiej połowy Starachowiczanie po strzale Ryńskiego zdobyli jednobramkową przewagę.
Dalej gra toczyła się pod presją Juventy ale ostatecznie zawodnicy mimo kilku prób nie wypracowali kolejnego gola.
Dopiero w 76 minucie gry po dośrodkowaniu z rożnego jeden z zawodników z Andrychowa dotknął w polu karnym piłki ręką, a sędzia spotkania podyktował rzut karny. Do strzału przymierzył się Dariusz Anduła, który wykorzystując szansę zapewnił przewagę swojego zespołu zmieniając wynik na 2:0. Takim też wynikiem skończyło się to sobotnie spotkanie.

Dodane: 05.04.10 | Odsłony: 670