Juventa-Perfopol Starachowice vs. MZKS Alwernia 0:1

1697.th

Juventa-Perfopol Starachowice przegrała swój ostatni mecz z drużyną MZKS Alwernia wynikiem 0:1

Początkowe minuty meczu nie wskazywały na to, że Juventa odniesie porażkę. Z całą pewnością obie drużyny nie pokazały w pierwszej połowie zbytniego zapału do gry.
Jedyną poważną sytuację podbramkową stworzyli piłkarze z Alwerni, jednak nieczysty strzał nie przyniósł gola.
Starachowiczanie próbowali ataków, ale kończyły się w okolicach pola karnego rywali.

Trzeba przyznać że na początku drugiej części spotkania piłkarze ze Starachowic przejawiali większą inicjatywę i częściej utrzymywali się przy piłce. Niestety, determinacja i wysiłki na nic się zdały bo pomimo dogodnych sytuacji okazje pozostały niewykorzystane.

Jedyna bramka spotkania padła w 60 minucie meczu, kiedy to MZKS uderzył mocniej i bramkarz Juventy musiał wyciągać piłkę z siatki.

Potem jeszcze dwie szanse na zmianę wyniku spotkania mieli piłkarze Juventy; najpierw strzał Płusy został obroniony, a potem po uderzeniu Kopcia piłka poleciała nad poprzeczkę.

Finalnie wynikiem 0:1 MZKS Alwernia pokonał starachowicką Juventę.

Dodane: 30.05.10 | Odsłony: 585