Juventa-Perfopol Starachowice vs Wierna Małogoszcz bez bramek

1441.th

Otwarcie wiosennej rundy rozgrywek zakończyło się dla starachowickiego klubu Juventa-Perfopol remisem 0:0.
Starachowiczanie na murawie boiska przy ul. Szkolnej podejmowali zespół Wiernej Małogoszcz.

Przebieg gry meczu był dość wyrównany ale to przyjezdni wykazywali więcej werwy i częściej utrzymywali się przy piłce.

Pierwszą groźną sytuację, która mogła zakończyć się golem stworzyli Starachowiczanie. Z ofensywą na bramkę ruszył Wójcik ale w pojedynku sam na sam nie zdołał precyzyjnie wcelować piłki w bramkę.
Niedługo później zaatakowali rywale i tu skuteczną interwencją popisał się Wesołowski.

Druga połowa rozpoczęła się atakiem starachowickiego zespołu ale wciąż brakowało skuteczności.
Jednocześnie piłkarze Wiernej też nie odpuszczali, a z każdą minutą robili się coraz bardziej pewni siebie i kilkakrotnie zagrozili bramce Juventy, jednak za każdym razem Wesołowski efektywnie broniąc nie dopuścił do utraty bramki.

Pierwszy inauguracyjny mecz nie zapisze się jako dobre fatum na dalsze rozgrywki ale przynajmniej Starachowiczanie obronili honor własnego boiska nie dopuszczając do strzelenia sobie bramki.

Dodane: 23.03.10 | Odsłony: 644