Juventa-Perfopol vs. Garbarnia Kraków 2:1

803.th

Kolejny komplet punktów powędrował na konto Juventy-Perfopol. W niedzielnym meczu, który odbył się w Starachowicach Juventa pokonała Garbarnię Kraków wynikiem 2:1.

Dwie pierwsze godne zaakcentowania akcje przeprowadzili piłkarze przyjezdnych. Pierwsza to atak z dystansu, a druga strzał głową. Obie akcje na szczęście nie zostały wykorzystane i niedoszło do zdobycia gola.
Na ofensywną odpowiedź Juventy nie trzeba było długo czekać… Tobiszewski podał do Ryńskiego, po którego dośrodkowaniu Anduła zakończył akcję pakując piłkę do siatki głową.
Zaraz po wznowieniu gry piłka znów powędrowała na środek boiska po odgwizdaniu kolejnego gola dla Starachowiczan. Drugą bramkę ponownie zdobył Anduła. Doskonałą piłkę dograł mu Kopeć. Anduła będąc sam na sam z bramkarzem, minął go i spokojnie umieścił piłkę w bramce. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 2:0.

Na początku drugiej części przyjezdni zdobyli bramkę, po rzucie karnym, podyktowanym po faulu, w którym faulował Krystian Płusa. Celny rzut wykonywał Łukasz Szewczyk.

Kolejne minuty meczu przyniosły jeszcze dwa ataki drużyny ze Starachowic. Po strzale Ryńskiego piłka trafiła w słupek, a uderzenie Kopcia spowodowało, że piłka poleciała nad poprzeczką.
Kilkanaście minut przed końcem meczu Dariusz Anduła został faulowany przez bramkarza przyjezdnych i sędzia podyktował kolejnego już w meczu karnego.
Rzut wykonywał Konrad Płusa, który po mocnym strzale skierował piłkę nie w światło bramki, tylko nad poprzeczkę.

Ostatecznie drużynie Juventy udało się utrzymać bramkową przewagę aż do końca meczu, który przyniósł ostatecznie wynik 2:1

Dodane: 15.09.09 | Odsłony: 784 | komentarze (1)