Juventa-Perfopol vs. Puszcza Niepołomice 1:2

829.th

Piłkarze Juventy przegrali swój wyjazdowy mecz z drużyną Puszczy Niepołomice.

Już pierwsze minuty meczu należały do gospodarzy, którzy ostro ruszyli do natarcia. Niepołomiczanie przeprowadzili kilka niebezpiecznych akcji, ale nie zdołali umieścić piłki w bramce. Dopiero w 21 minucie z rzutu wolnego, po uderzeniu Krzysztofa Kusia piłka sięgnęła siatki bramki, dając przewagę rywalowi 1:0.

Około trzydziestej minuty spotkania na strzał z pola zdecydował się Kopeć, ale piłka poleciała obok bramki.
Następnie piłka znów wróciła do gospodarzy, a to zaowocowało obronionym strzałem na bramkę Juventy. Zespół z Niepołomic rozpoczynał od rzutu rożnego. Strzał został wybity w pole, skąd piłkę przejął Łukasz Cichy, któremu udało się podwyższyć wynik do 2:0.

Druga połowa rozpoczęła się mocniejszym natarciem Starachowiczan. Atakować bramkę próbował Andyła ale przestrzelił nad poprzeczką.
Kolejny strzał Anduły został obroniony.
Bliscy zdobycia gola byli także Gołasa i Gruszczyński, których strzały też zostały wyłapane.

Kilkanaście minut przed końcem drugiej połowy meczu dobrze przeprowadzona akcja zaowocowała bramką na konto Juventy. Kopeć rozegrał do Pyszczka, Pyszczek do Gruszczyńskiego, który wcelował piłkę do bramki przeciwnika.

W ostatnich minutach meczu mimo prób żadnej drużyn już nie udało się zmienić wyniku.

Dodane: 22.09.09 | Odsłony: 688