Karambol z udziałem sześciu samochodów. Sprawca pijany [VIDEO, ZDJĘCIA]

15146.nsmed

Nietrzeźwy kierujący Skodą, najpierw wjechał w cztery zaparkowane samochody a następnie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym Nissanem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala, a finał sprawy będzie w sądzie. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 14.00 na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego w Starachowicach. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że osobową Skodą podróżowało trzech mężczyzn. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Mieli od dwóch do ponad 3 promili. Na chwilę obecną nie wiadomo, kto kierował. Kierowca Skody najpierw uderzył w cztery zaparkowane na poboczu samochody, a następnie doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym Nissanem. W wyniku zdarzenia dwie osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala - mówi w rozmowie z portalem Starachowice-Net.pl oficer prasowy mł. asp. Paweł Kusiak. 

Zobacz NAGRANIE [kliknij]

Zobacz ZDJĘCIA [kliknij]

Dodane: 13.09.21 | Odsłony: 4221 | komentarze (3)

Komentarze użytkowników

Gość | 2021-09-13 17:54:48 napisał(a):

Niech się wreszcie pojawi tam policja bo są tacy co regularnie pijani do pracy przyjeżdżaja i pijani wyjeżdżają.

Ja | 2021-09-14 06:55:39 napisał(a):

Tak się zastanawiam gdzie jest policja? Kiedyś można było ją zobaczyć jak sprawdza trzeźwość kierowców, że kontrolują prędkość, że są na mieście. A teraz?

Marian | 2021-09-14 17:26:49 napisał(a):

Jaka policja, daj Pan spokoj.. Swoja droga ładne te drogi na strefie, chodnika nie uswiadczysz, zaraz 25 lat od powstania a dalej chaszcze, chwasty, drogi z czasów fsc, pracownicy parkujacy po krzakach, poboczach.. wystarczy pojechac do Mielca zobaczyc jak strefa wyglada, chodniki, oswietlenie, parkingi, a tu.. dramat.. wstyd ludzi zapraszac

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie