Kawiarnia Kafka zaprasza

1571.th

Kafka powstała z naszych marzeń, udało się ją otworzyć w lutym 2010 po kilku miesiącach ciężkiej pracy i dbania o każdy detal. Kawiarnia powstawała bez profesjonalnego projektu, zdaliśmy się na własny gust i chęć stworzenia miejsca o niepowtarzalnym klimacie.

Udało nam się stworzyć miejsce, gdzie można przy nastrojowej, cichej muzyce, bez dymu papierosowego spotkać się z przyjaciółmi, poplotkować, czy po prostu odpocząć albo pomyśleć o czymś ważnym. Kafka to także doskonałe miejsce na spędzenie romantycznego wieczoru przy świecach najlepiej we dwoje.

Kawiarnia oferuje doskonałe włoskie espresso, kawy smakowe, latte, herbaty z imbryka, alkohole świata, doskonałe drinki i zawsze świeże piwo. Znajdą państwo u nas także doskonałe domowe ciasto oraz desery lodowe podawane zawsze ze świeżymi owocami.
Na terenie kawiarni dostępny jest darmowy Internet, a od maja rusza ogródek kawiarniany na pasażu.

Kawiarnia to dla nas pomysł na życie a nie tylko biznes. Lubimy ludzi i każda uwaga czy sugestia naszych gości jest dla nas bardzo ważna.

W kawiarni mogą państwo zaprezentować swoją twórczość: malarstwo czy fotografię, a nawet wystawić swoje prace na sprzedaż.

Pragniemy by Kawiarnia Kafka na stałe wpisała się w panoramę Starachowic i pozostała miejscem innym niż wszystkie, czego sobie i Państwu życzymy.

Zapraszamy:

KAWIARNIA KAFKA
STARACHOWICE
UL.STASZICA 11 /PASAŻ/
REZERWACJE TEL 41 241 15 90

Kawiarnia Kafka

Kawiarnia Kafka

Kawiarnia Kafka

Kawiarnia Kafka

Kawiarnia Kafka

Fot. Archiwum prywatne

Dodane: 27.04.10 | komentarze (8)
Tagi:

Komentarze użytkowników

Pilsudczyk | 2010-04-27 10:51:52 napisał(a):

Pierwsza w Starachowicach kawiarnia z prawdziwego zdarzenia. Nie obniżajcie poziomu - jest super.

Anka210 | 2010-04-27 13:33:54 napisał(a):

Ja też polecam. Właśnie takiego miejsca brakowało w Starachowicach.

Milosz | 2010-04-27 16:04:42 napisał(a):

Nie wiedziałem, że w St-ce mamy takie przytulne miejsce... na pewno zajrzę :)

adagme | 2010-06-25 14:09:30 napisał(a):

Bardzo przytulne, stylowe miejsce. Świerze kwiaty, świece, unoszący się w powietrzu zapach świerzo parzonej kawy, obsługa otwarta na klientów i ich czasem dziwne pomysły :P
Kawiarnia z klimatem nie mająca nic wspólnego z wystandaryzowanymi sieciówkami. I najważniejsze - pyszna kawa:)

Monika | 2010-07-16 18:27:03 napisał(a):

Wystrój może ładny ale ponad 40 zł za dwie kawy i dwa ciastka to lekka przesada! Pozatym z ogródkiem żerują na pasażu które zrobiło miasto więc dużo wysiłku ich to nie kosztowało! Za ogródek kawiarniany zapłaciliśmy MY podatnicy! Byłam raz i więcej nie pójdę!

kafka | 2010-07-27 17:48:35 napisał(a):

SZANOWNA PANI MONIKO TEŻ JESTEŚMY PODATNIKAMI,A KAWIARNIA PŁACI COMIESIĘCZNY CZYNSZ ZA DZIERŻAWĘ PASAŻU,DBAJĄC PRZY OKAZJI BY ON ŁADNIE WYGLĄDAŁ.WIEM ŻE PANI DLA MIASTA ROBI DUŻO WIĘCEJ -DZIĘKUJEMY ZA TO. CO DO CEN TO PEWNIE ZAMÓWIŁA PANI NAJDROŻSZĄ KAWĘ Z MARKOWYM ALKOHOLEM/12 ZŁ/I NP.SZARLOTKĘ Z LODAMI, BITĄ ŚMIETANĄ I ŚWIEŻYMI OWOCAMI/12 ZŁ/ DOSKONAŁY WYBÓR .DOBRE RZECZY MUSZĄ KOSZTOWAĆ ALE NA PEWNO NIE JEST TO "CIASTKO" JAK PANI PISZE.
ZAPRASZAM PONOWNIE BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO.
WWW.KAFKA-STARACHOWICE.PL
ANDRZEJ I MAŁGOSIA -KAFKA

Małgosia B-B | 2010-11-24 20:18:17 napisał(a):

Pan "Kafka" ma rację. 12 zeta za dobry deser to wcale nie zawyżona cena. Przy okazji muszę posmakować. Miejsce z klimatem, czego wlaścicielom gratuluję. I ogródek - "potykacz" (; - urokliwy z kwiatami. Gdy biegnę pasażem do codziennych obowiązków i widzę ludzi którzy leniwie siedzą w "ptykaczu" i popijają kawkę....od razu zwalniam. I o to chodzi. Tak trzymać !!!!!!!

Gosia | 2011-04-08 03:05:48 napisał(a):

Kocham to miejsce! W prawdzie w Starachowicach jestem rzadko, ale uważam, że Kafka jest super. Jest bezprzewodowy internet, a miejsce jest bardzo bardzo sympatyczne. A i obsługa zawsze miła =)
Ceny są jak dla mnie mega przystępne (najdroższa kawa chyba kosztuje 12 zł, a jest bardzo wypaśna), a herbaty też są w super cenie i do tego bardzo dobre.
Porównując z cenami i jakością w Warszawie (bo tam mieszkam) to Kafka prezentuje się świetnie (w Warszawie, w kawiarni z 'klimatem', a nie sieciówce typu coffee heaven latte to ok. 13-16 zł).
Dlatego będąc w Starachowicach zawsze tam przychodzę sprawdzić maile itp. w bardzo przyjemnej atmosferze =D
POLECAM!Ostatnie komentarze w serwisie