Kino Helios Starachowice zaprasza na Maraton Sylwestrowy

10792.nsmed

Zapraszamy na Maraton Sylwestrowy w towarzystwie gwiazd kina!

Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2019 Roku!

Zestaw 1 - Maraton Sylwestrowy

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina. W zestawie pierwszym, udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Vincent Cassel i Olga Kurylenko, których zobaczymy w przedpremierowym pokazie filmu „Władca Paryża”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój i muzykę odpowiedzialni będą już Viggo Mortensen i Mahershala Ali w filmie - „Green Book”. Będzie mrocznie i chwilami dość niebezpiecznie, ale nie zabraknie też wspaniałej zabawy i dobrego smaku! W dodatku, to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze… Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2019 Roku!

O północy toast noworoczny z lampką szampana!

Start: 31.12.2018, godz. 21.45

Zagramy:

Władca Paryża (PRZEDPREMIEROWO!)

Green Book (PRZEDPREMIEROWO!)

Zestaw 2 - Maraton Sylwestrowy

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd kina. Na początek w doskonały nastrój wprowadzi nas Jennifer Lopez w rozbrajającej komedii „Teraz albo nigdy”.  Po przerwie na powitanie Nowego Roku, jej miejsce zajmą m.in. Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan, Misiek Koterski, Anna Dereszowska, Tomasz Karolak i jeszcze wielu innych w filmie „Pech to nie grzech”. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie. Wszystko to oczywiście w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób  na przywitanie Nowego, 2019 Roku!

O północy toast noworoczny z lampką szampana!

Start: 31.12.2018, godz. 21.45

Zagramy:

Teraz albo nigdy (PREMIEROWO!)

Pech to nie grzech (PREMIEROWO!)

PROMOCYJNA CENA BILETÓW OBOWIĄZUJE DO 23.12.2018r.! 

Ceny biletów:

Promocyjny 55 zł*

Normalny 65 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 23.12.2018r

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.  

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE

Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe  

Info: Helios

Dodane: 20.12.18

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie