Komunikat Urzędu Miejskiego

13577.nsmed

Komisja Konkursowa wybrała kandydata na wolne stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach.

Do konkursu ogłoszonego na to stanowisko wpłynęło cztery oferty, jedna z przyczyn formalnych została odrzucona.

W piątek, 11 września członkowie Komisji Konkursowej spotkali się z trzema panami, którzy przystąpili do rozmów kwalifikacyjnych tj. Kamil Brokowski, Mariusz Majewski i Krzysztof Szczygieł.

 

Decyzją komisji na stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach wybrany został Krzysztof Szczygieł.

O wyborze zdecydowało m.in. zaprezentowana koncepcja funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu instytucji kultury i sportu,  doświadczenie w realizacji projektów „miękkich” w tym edukacyjnych, kulturotwórczych, rekreacyjno – sportowych, promocyjnych... oraz projektów „twardych” remontowo, adaptacyjnych.

Krzysztof Szczygieł jest absolwentem studiów podyplomowych  Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku menadżer kultury, oraz studiów wyższych na kierunku: pedagogika, specjalność: pedagogika i turystyka. Kandydat posiada uprawnienia: Instruktora Sportu, Instruktora Sportów Obronnych, uprawnienia Instruktora i Sędziego Strzelectwa Sportowego, uprawnienia pilota PG, PPG, PPGG, uprawnienia Instruktora Narciarstwa Zjazdowego.

Ponadto kandydat ukończył szkolenia krajowe i zagraniczne z zakresu obsługi ruchu turystycznego,  organizacji i zabezpieczania imprez masowych, zarządzania kapitałem ludzkim, gospodarki finansowej w instytucjach samorządowych, marketingu i inne.

Obecnie Krzysztof Szczygieł pełni funkcję kierownika Domu Kultury w Mostkach, w swojej dotychczasowej praktyce zawodowej sprawował funkcje m.in.: prezesa Zarządu Fundacji „Przestrzeń Kultury”, dyrektora Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej, prezesa Klubu Sportowego „Świt”.

W swojej dotychczasowej działalności kandydat był realizatorem lub współrealizatorem między innymi takich projektów jak: „Remont i Modernizacja Domu Kultury, Infrastruktura Rekreacyjna  i Sportowa w Mostkach”, „UKS NURT Mostki” - tworzenie klubu, adaptacja i wyposażenie strzelnicy sportowej, „Termomodernizacja Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej”, Projekt „Internetowe Centrum Kultury, „Roboty z Krzemienia, czyli od Rydna do Skarżyska”, „Makro – reklama na Mikrolotach”.

Krzysztof Szczygieł pracę na stanowisku Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpocznie od 1 października br.

KONCEPCJA FUNKCJONOWANIA MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU i REKREACJI w STARACHOWICACH [kliknij]

Komunikat prasowy płatny: UM Starachowice

Dodane: 11.09.20

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie