Konkurs jazdy sprawnościowej z „talerzem” Jackie Stewarta na masce rozegrany

10331.nsmed

W niedzielę 19 sierpnia 2018 r. na parkingu Centrum Handlowego Galardia w Starachowicach odbyła się impreza p.n. „CARUSO KIEROWNICY 2018-PucharLata” –organizowana przez  Automobilklub Kielecki Oddział Starachowice, w ramach doskonalenia bezpiecznej i płynnej jazdy autem. 

W konkursie jazdy sprawnościowej z „talerzem” Jackie Stewarta na masce samochodu uczestniczyła grupa kierowców  z Kielc i Starachowic. Zawodnicy mieli okazję rozgrywać zawody na samochodzie Fiat 500L udostępnionym do jazd konkursowych przez Salon Samochodowy Polskiego Związku Motorowego z Kielc.  Konkurs składał się z trzech przejazdów trasy, z których dwa lepsze wyniki uwzględniano do klasyfikacji końcowej konkursu. Zespół organizacyjno - sędziowski  stanowili sędziowie sportowi PZM z Kielc oraz Starachowic kierowany przez dyrektora imprezy Andrzeja Chmiela

Pierwsze 3 lokaty zajęli:  

I miejsce, Cichoń Piotr - Kielce 

II miejsce, Kamil Jantos - Starachowice

III miejsce, Jerzy Prokop - Starachowice. 

Czołową trójkę zawodników uhonorowano pamiątkowymi pucharami wręczonymi przez Prezesa Oddziału Romana Jabłczyńskiego. 

Organizatorzy składają podziękowania Dyrekcji Centrum Handlowemu Galardia za udostępnienie terenu oraz pomoc przy organizacji konkursu.                             

Informacja nadesłana

Reklama

Dodane: 23.08.18 | Odsłony: 748 | komentarze (3)

Komentarze użytkowników

Mobilki | 2018-08-23 11:32:35 napisał(a):

Czy to była wewnętrzna impreza ? Sami kupili puchary a później sobie wręczyli ? Nigdzie nie widziałem ogłoszenia aby taka impreza miała się odbyć :/ Nie jeden młodzik by ich pokonał :) a tak to szacun ;) BRAVO WY !

uczestnik | 2018-08-23 13:39:49 napisał(a):

Do Mobilki.Wystarczyło czytać gazety,oglądać telewizje,zaglądać na internet,słuchać radia,oglądać plakaty w galardi a potem krytykować.Ale nic straconego ,będzie okazja 16 września przyjdź i pokaż co potrafisz a może uda Ci się zdobyć puchar jesieni.

rch | 2018-08-23 16:00:49 napisał(a):

@Mobilki Nawet było ogłoszenie na starachowice-net.pl http://www.starachowice-net.pl/informator/news/caruso-kierownicy-puchar-lata-19-sierpnia-2018r Ale co tam nie znam się ale się wypowiem

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie