Konsultacje społeczne obwodnicy Starachowic

7027.nsmed

Urząd Miejski w Starachowicach zawiadamia, że Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadzi konsultacje społeczne zadania pn. „Rozbudowa i budowa drogi wojewódzkiej nr 744 na odcinku Tychów Stary – Starachowice”. 

Z dokumentacją, która obejmuje proponowane trzy warianty budowy obwodnicy Starachowic, można się zapoznać w Urzędzie Miejskim w Starachowicach przy ul. Radomskiej, dokumenty dostępne są w Referacie  Architektury, Planowania Przestrzennego, Geodezji i Zarządzania Nieruchomościami, pokój nr 202 w godzinach 7.30-15.30. Dokumentacja dostępna jest także na stronie Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich: www.szdw.kielce.com.pl [kliknij] i na stronie www.starachowice.eu  

Zgłoszone wnioski i uwagi należy składać na specjalnych formularz, które dostępne są na wymienionych stronach internetowych oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego. Konsultacje zakończą się 11 września.

Info: UM Starachowice

Dodane: 29.08.15
Tagi:

Komentarze użytkowników

Gosc | 2015-09-01 15:30:08 napisał(a):

Do materka:
1) podaj koszt wykupu działek od Lasów Państwowych, skąd na to weźmiesz pieniądze
2) jest już projekt budowlany z pozwoleniem na budowę i pieniądze skoro chcecie budować obwodnicę?

G | 2015-09-01 17:10:23 napisał(a):

Do materka: Ile kosztował nas podatników biuletyn publiczny w gazecie starachowickiej, ile kosztuje w tygodniku starachowickim?

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie