Konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości w Starachowicach [VIDEO]

10504.nsmed

Starachowickie Prawo i Sprawiedliwość wystawia w wyborach samorządowych kandydatów do Rady Miejskiej, Rady Powiatu oraz Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Na prezydenta Starachowic popiera starającego się o reelekcję Marka Materka.

W poniedziałek 1 października br. po południu na starachowickim Rynku odbyła się konwencja wyborcza komitetu. Udział brali kandydaci na radnych. Było też poseł PiS Krzysztof Lipiec. Mówiono o programie wyborczym, sprawach województwa oraz o tym jak ważne jest by brać udział w wyborach i decydować. Ponadto Danuta Krępa odczytała listy wszystkich                                                                                            kandydatów.

- Samorząd to wielka odpowiedzialność. To przede wszystkim odpowiedzialność za ludzi, bo wszystko co robimy w samorządzie, ma służyć ludziom. My, ludzie Prawa i Sprawiedliwości potrafimy to robić. Potrafimy otwierać się na drugiego człowieka. Potrafimy wsłuchiwać się w głosy mieszkańców. Potrafimy reagować na ich potrzeby. Ale samorząd to także stwarzanie możliwości rozwoju gmin i powiatom – powiedziała Danuta Krępa, a następnie odczytała nazwiska wszystkich kandydatów. - W tej drużynie tkwi zapał, uczciwość, odpowiedzialność. Otwarcie na drugiego człowieka, na jego problemy i potrzeby. Proszę o zaufanie dla mnie i dla mojej drużyny i o głos w nadchodzących wyborach samorządowych. Nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei. Dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy i w samorządzie - dodała Danuta Krępa

Więcej o programie VIDEO [kliknij] 

- O powiat starachowicki i miasto Starachowice mógłbym być spokojny, gdyby nie jedno. Jest jeszcze jeden szczebel samorządu. (…) Ważny, a ciągle niedoceniany przez wiele samorządów niższego szczebla i bardzo wielu mieszkańców, którzy nie do końca rozumieją do czego samorząd województwa służy i co robić powinien. W rozwoju powiatu starachowickiego i Starachowic brakuje bardzo ważnego elementu, za który odpowiada samorząd województwa świętokrzyskiego. Ścisłej, dobrze opracowanej i bardzo konsekwentnie realizowanej polityki regionalnej. (…) Jeżeli drużyna Prawa i Sprawiedliwości, która odpowiedzialna jest za to, aby dobrze przygotować się na to co przed nami, kiedy stanie na czele władzy po którą idziemy, nie po to żeby ją sprawować, ale po to żeby zmieniać ziemię świętokrzyską, kiedy ta drużyna weźmie odpowiedzialność za nasze województwo, pokaże na co nas stać, a stać nas na dużo – powiedział Andrzej Pruś. 

Więcej o sprawach województwa VIDEO [kliknij].

- Dobry przekaz, dobry materiał wyborczy. Z tym pójdziemy do ludzi i będziemy ich prosić o głos. O głos dla Prawa i Sprawiedliwości, bo to jest głos dla Polski. Tylko Prawo i Sprawiedliwość jest w stanie zapewnić dobrą synergię pomiędzy rządem a samorządem. (…) Mam takie przekonanie, że jeśli ludzie postawią na PiS, to będą mieli takie przekonanie, tak jak do tej pory, że Prawo i Sprawiedliwość nie zawiedzie ich zaufania. My jesteśmy środowiskiem bardzo wiarygodnym. (…) Chcę zaapelować i prosić was oto, abyście wzięli udział w wyborach. Abyście nie zmarnowali tej wielkiej szansy, jaką daje demokracja. To kartka wyborcza – najcenniejszy skarb, który służy rozwojowi nie tylko małych ojczyzn, ale i kraju, bo mocą tej karty wyborczej przesądzacie komu powierzacie największe zaufanie i komu powierzacie władzę. Nie wolno tą kartą wyborczą handlować. Nie wolno jej sprzedawać – powiedział poseł PiS Krzysztof Lipiec.

Więcej w VIDEO [kliknij] 

Danuta Krępa zapytana czy Prawo i Sprawiedliwość popiera Marka Materka, jako kandydata na prezydenta odpowiedziała twierdząco. Poseł Krzysztof Lipiec zapytany czy premier Mateusz Morawiecki przyjedzie do Starachowic w trakcie kampanii samorządowej, odpowiedział: „wszystko w swoim czasie”.

KANDYDACI DO RADY MIEJSKIEJ i RADY POWIATU [KLIKNIJ]

Dodane: 02.10.18
Tagi:

Komentarze użytkowników

Apel do mlodych | 2018-10-02 06:55:24 napisał(a):

Idzcie i glosujcie przeciw dobrej zmianie, przeciez nie chcecie byc zalezni od tego co powie siwy fizyk w okularach, czy klecha z ambony? Jesli nie zaglosujecie przeciwko, oni dalej beda decydowac za Was!! Oni podejma decyzje, jaki koncert ma byc w miescie (tylko taki zgodnie z linia ich partii)!! Dosc mam fetoru z oczyszczalni, zlikwidowanego PAKSu, zniszczonej Lubianki, niszczenia MZK, obsadzania stanowisk ludzmi, ktorzy sa z nadania kleru i siwego... To sa jego statysci, tacy sami jak i on i reszta nawiedzonych... Niedlugo to mi wyskoczycie z lodowki tak sie reklamujecie!!! Mlodzi, idzcie na wybory i poprzyjcie Marka i jego ludzi, to jedyna nadzieja, ze wtedy siwy fizyk, przestanie sie panoszyc i rozdawac karty w Starachowicach. Inaczej babki z syndromem Rydzyka i smolenska zdecyduja za Was i nic sie w tym miescie i powiecie nie zmieni!!

Mieszkaniec | 2018-10-02 07:12:24 napisał(a):

NA MATERKA JUZ GŁOSOWALIŚMY I NIGDY WIĘCEJ GLOSU POPARCIA NIE DOSTANIE. SĄ INNI DOJRZALI KANDYDACI !!!

PiS i Materek | 2018-10-02 07:29:25 napisał(a):

PiS popiera materka, materek to poparcie przyjął, a więc są koalicjantami. Głosujac na materka głosujesz na PiS.

Marta | 2018-10-02 07:58:21 napisał(a):

Gdzie prezes Eko-media serce padło ciekawe co na to Monika i Basia

mała mi | 2018-10-02 08:53:22 napisał(a):

Materek jest skuteczny.Dzięki poparciu Pis ma dziś 58% w sondażu Echa Dnia.

obserwator | 2018-10-02 09:21:47 napisał(a):

ZEROWE zainteresowanie mieszkańców Starachowic "konwencją?" PIS przemawiali do pustego rynku i gołębi

Mieszkaniec | 2018-10-02 09:31:55 napisał(a):

Przecież ta konwencja była tylko dla mediów....

Do apel do mlodych | 2018-10-02 09:39:54 napisał(a):

Za MZK Lubianke oczyszczalnie odpowiada Materek. Za paks PSL. Puknij się co ty wypisujesz. Myślisz że każdy młody to debil? Właśnie wystawiłes laurke MM. Ludzie macie dokładnie to co opisał, smród, brud, i rozwalone spółki.

Ewa | 2018-10-02 10:08:30 napisał(a):

Jak zobaczyłem to zdjęcie to już nie kumam kto gdzie jest co reprezentuje sobą. Chyba o koryto tylko chodzi. Wstyd

Towarzysz | 2018-10-02 10:31:28 napisał(a):

Nich zyje PIS .Niech żyje Niech żyje.. Partia Partia.Partia. Nich żyje sojusz robotniczo chłopski.Niech żyje Niech żyje. Partia Jarek Partia Jarek.

Marek | 2018-10-02 11:40:36 napisał(a):

Za PAKS za reumatologię za nieudolny zarząd powiatu na czele ze starościną za stołkowiczów za to odpowiada nie PiS tylko poseł Lipiec a mydlenie oczu że popierają Materka - bzdura . Centrala partii tak i owszem ale powiatowe struktury to popierają koalicjanta , który już chciał unicestwić szpital -dowód Pani minister komu udzieliła poparcia. Panie pośle myślicie że w mieście Starachowice jest 45 tys debili ??? Społeczeństwo ma Was dosyć !!! PiS oczywiście tak ale nie Pan i pańscy poplecznicy won!!!

Szok. | 2018-10-02 11:42:01 napisał(a):

Mariusz? Taki gorący zwolennik SLD jest w PiS? Czy to prawda, że kandydaci na radnych byli wyciągani na listę pod groźba utraty pracy?

Do mała mimi | 2018-10-02 13:01:33 napisał(a):

Za 4 lata ducia w propagandowa tube tylko 58% w sondażu gazety która utrzymuje urząd miasta i spółki???? Starachowiczanie nie lubią Materka. Proste jak drut. Rachityczny głosik eunucha i przewracanie oczkami nie wystarczy aby ukryć prawdziwa naturę.

Wyborca | 2018-10-02 13:38:12 napisał(a):

PiS poparł Materka,bo sam nie ma kandydata na prezydenta Starachowic z realną szansą na zwycięstwo.Wystarczy popatrzeć na zdjęcie.

wkurzony | 2018-10-02 13:58:43 napisał(a):

I znowu trzeba będzie wybierać mniejsze zło i nie głosować na progresywnego !!! Czy tego miasta nie stać na porządnego kandydata ???

gość | 2018-10-02 14:14:37 napisał(a):

Porównując Komitet Materka z każdym innym - Jego Kandydaci wypadają na plus. Czy Wyborcy to zauważają, czy znów wybiorą osoby według klucza partyjnego? Partyjne listy to do sejmu, senatu , EP a nie do gmin czy powiatu. Radni nie decydują, czy będzie 500+, czy zreformują ZUS, KRUS NFZ itp. Radni mają reprezentować nasze lokalne interesy i takich ludzi wybierzmy. Partyjne listy do gmin, powiatów powinny być zakazane, wtedy nie mielibyśmy skoczków, co raz lewicą a raz skrajną prawicą się nazywają . Toż to demoralizacja jakaś. Raz modlą się żarliwie a raz krzyże z urzędu nakazują wynosić (jak partia każe) . Może kiedyś nasze dzieci ustanowią mądrzejszą ordynację wyborczą.

towarzysz | 2018-10-02 14:20:04 napisał(a):

Partia Jarek Partia Jarek. Niech żyje republika Pislamska. Niech żyje Niech żyje. Pislam Pislam Pislam Pislam. Niech żyje towarzysz Krzysztof - Niech żyje niech żyje. Pomożecie - Pomożemy. Partia Jarek- Paria Jarek Partia Jarek. Nich żyje sojusz Piotrowiczów . Niech żyją Towarzysze piotrowicze wojskowi LWP i esldowska baryła. Niech żyje niech żyje . Partia Partia Partia Partia. Wszystko dla partii nic dla ludu. Partia Partia Partia. Nich żyje przewodnia siła narody . Niech żyje Niech żyje

do gość | 2018-10-02 15:49:58 napisał(a):

U Materka bezpartyjni, ha, ha, ha, ha koń by się uśmiał. Najgorsi są bezideowcy, raz tu raz tam, zależy jak wiatr zawieje, na czele z guru !!! PiS chyba dobrze wie kogo popiera !!!

do do | 2018-10-02 16:15:22 napisał(a):

Każdy ma jakieś poglądy, w samorządzie ważne są pracowitość, kompetencje, uczciwość i zwykła ludzka przyzwoitość. Gminne czy powiatowe inwestycje nie mają barw politycznych, są mniej lub bardziej przydatne mieszkańcom. Szukanie która partia ma wygrać lokalnie mądre nie jest.

Gość | 2018-10-02 17:05:18 napisał(a):

A może ten smród w mieście to dlatego, że może jakieś prusaki sa w wodociagach?

AntyPiSowiec | 2018-10-02 18:43:49 napisał(a):

Za paks odpowiada PSL? Hahaha... Idz sie walnij lepiej w glowe deklem od toalety i spusc wode, moze wytrzezwiejesz z tego PiSowskiego chocholego tanca... PiS rozdaje pieniadze podatnikow i wspiera patologie i inflacje!!! Tak wszystko podrozalo, ze szkoda gadac.. Jedz do wiekszego miasta w niedziele i zobacz jakie korki sa przy galariach gdy jest niedziela handlowa!!! Panstwo nie powinno az tak ingerowac w ekonomie!! Nie chce wspierac pijakow i nierobow zyjacych z zasilkow!! Ja musze placic kredyt a jak nie dozyje to moje dzieci!!! PATOLOGII WG NAJSWIETSZEJ PARTII SIE WSZYSTKO NALEZY!!! Jak Wam PiSowcy nie wstyd!! Rujnujecie gospodarke i wspieracie nierobow, inflacja galopuje a Wy wprowadzacie cenzure!! Precz z PiSem!!

Do antypisowiec | 2018-10-02 19:27:08 napisał(a):

Nie jestem wyborczą pisu. Ale psl też nie trawie. W tym przypadku Lipiec zabiegał o kontrakt dla PAKSU, za co został do prokuratury podany przez szefa psl. Warto znać fakty a nie tylko kierować się własnymi teoriami. Nie zastanawia cię dlaczego Materek nabrał wody w usta jeśli chodzi o PAKS?


Tymczasem, jak słyszymy w nieoficjalnych rozmowach z ważnymi postaciami PSL, a także członkami... Prawa i Sprawiedliwości, poseł Krzysztof Lipiec prze do tego, by szpital podpisał z Klinikami umowę na podwykonawstwo i kardiologii, i „naczyniówki”. W tym celu prowadzi ponoć rozmowy z władzami prywatnego szpitala. Stąd też, jak sugerują nasi rozmówcy, inspirowany przez Krzysztofa Lipca wniosek o odwołanie starosty Dariusza Dąbrowskiego, który blokuje plany parlamentarzysty. - Politycy Prawa i Sprawiedliwości obsadzają się w roli lobbystów prywatnych interesów, a powinni się koncentrować na wspieraniu publicznej służby zdrowia - grzmi marszałek województwa i lider PSL w regionie Adam Jarubas.

Czytaj więcej: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/potezna-awantura-miedzy-psl-a-pis-w-starachowicach-lobbysci-prywatnych-interesow-i-klamstwo/ar/11731826

Mieszkaniec | 2018-10-02 20:03:51 napisał(a):

To że nie ma PAKSU to wina byłego dyrektora. Fitasa,któremu wtórowała gwiazda wojewoda w Telewizji Trwam.

to że | 2018-10-02 20:17:47 napisał(a):

nie ma PAKS-u to wina pisu który uchwalił takie przepisy by wyeliminować prywatne kliniki z usług medycznych. Niech każdy pisowiec wbije sobie to do tej pustej łepetyny i nie odwraca kota ogonem.

a | 2018-10-02 20:31:38 napisał(a):

kogo niby Premier Morawiecki miałby lansować w Starachowicach? Premier jezdzi tam gdzie PIS ma porządnego kandydata na prezydenta.

Suma sumarum | 2018-10-02 21:13:49 napisał(a):

Uczciwość żetelność dobro społeczne. Krótkie podsumowanie radnych PIS rady miasta. Matra Zięba jak została radną dostała prace w ZEC piminimy jej fachowość potem w radiu finał Specjalna Strefa Ekonomiczna. Radny Andrzejewski prezes eco media. Radny Zaborski żona praca w MOPS przyjęta do pracy w stanie błogosławionym po urodzeniu dziecka do dzsiaj nie ma jej w pracy . Można dorzucić powiat ale to Znowu by dużo pisac

A idź Pan w cholere | 2018-10-02 21:55:34 napisał(a):

Akurat Pani Marta Zięba jest ok.Jedna z niewielu radnych z którą normalnie i rzeczowo się rozmawia.Zaborski też jest w porządku.A Ty analfabeto zanim wystartujesz na jakimkolwiek forum...to błagam...nie kalecz ojczystego języka.Chyba miałeś pałę z polskiego...ha..ha..

do idź | 2018-10-02 22:24:28 napisał(a):

Każdy ptak swoje piórka chwali. Żaden radny czy radna łaski nie robi , że można z nim rozmawiać, też ci argument, że rozmawia normalnie...........

Ksiundz | 2018-10-03 08:14:49 napisał(a):

Modlę się jak dla tych pis nierobów załatwić głosy.Chyba trzeba będzie losowanie zrobić

do suma sumarum | 2018-10-03 11:48:47 napisał(a):

To może podsumujmy:
Babicki pracuje na Strefie, Sadza -basem, Wojcik -basen, zona wójcika Szkoła Podsatwowa nr 6 ( już zrezygnowała), Sowula -ZEC, Fotografka -początkowo asystentka, Gimnazjum nr 2 wynajęte za śmieszne pieniądze też wspierającym, nie wspominając o bardzo tanim mieszkaniu , które chętnie bym też kupił.To jest na szybko co mi przyszło do głowy . Lista będzie uzupełniana na bieżąco.

obserwator | 2018-10-03 13:00:33 napisał(a):

Niestety PSL nie ucieknie od sprawy PAKS. To przecież lider PSL Adam Jarubas zarzucał lobbowanie na rzecz prywatnego podmiotu.

Jak widać nikt już tego nie pamięta, że sprawa trafiła do Prokuratury i jak się zakończyła.

Ciekawy | 2018-10-03 15:41:01 napisał(a):

A jakiego radnego czy radnej rodziny gdzie pracuja? Co bylo pozalatwiane ? ZEC i MOps to same pociotki z PiSu, a i wodociagi, tam wcisneli z najwietszego nadania swojego syna malzenstwo przyjaciol siwego fizyka, ktory nic nie robi, tylko sie w telefon patrzy... a smrod na miasto leci, ehh PiSowcy, jak ja Was nietrawie... udajecie swietych, a blizniemu byscie noz w plecy wsadzili...

@obserwator | 2018-10-03 16:20:38 napisał(a):

nie powtarzaj w kółko tych głupot. To pis uchwalił ustawę likwidującą kontrakt dla PAKS-u , a nie PSL. Nie wmówisz nam , że za wasze spaprane reformy odpowiada PSL czy PO , bo my pamiętamy coście po nocach uchwalali. Może napisz którzy posłowie pisu byli temu przeciwni. A to że Lipiec chciał by Paks był podwykonawcą to każdy wie , tylko jakoś nie mówił kto by za to zapłacił?

do@obserwator | 2018-10-03 17:10:22 napisał(a):

sam nie powtarzaj głupot,bo jakimś dziwnym trafem w innych miastach paks funkcjonuje i ma się dobrze tylko w Starachowicach został zlikwidowany.wystarczy wejść na stronę paks i sprawdzić oddziały w danych miastach jedynie w Starachowicach wyświetla się "error 404 Podana strona nie istnieje"
https://www.klinikiserca.pl/telefony-paks
więc nie opowiadaj głupot że jakaś ustawa zlikwidowała paks

do ciekawego | 2018-10-03 17:54:37 napisał(a):

a o MZK zapomniałeś....

do obserwator | 2018-10-03 20:31:20 napisał(a):

Za likwidację PAKS odpowiada wyłącznie PiS. Ustawa na podstawie której powstała sieć szpitali, w której nie bylo miejsca dla PAKS została uchwalona 23 marca 2017r.
PSL głosował w całości przeciwko uchwaleniu ustawy zaś PiS 227 głosów za, 1 przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ( http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=8&nrposiedzenia=38&nrglosowania=12 ). Jeżeli sądzisz, że K.Lipiec głosował przeciw albo się wstrzymał od głosu to się mylisz. Głosował ZA a tym samym poparł likwidację PAKS (poz. 106 na liście posłów PiS w tym głosowaniu - sprawdź). Pamiętaj, że w powiecie od 30 stycznia 2017r. starostą była już Danuta Krępa z PiS.

Piotr | 2018-10-03 21:01:27 napisał(a):

Przypomnę że dzięki obecnemu zarządowi powiatu nie mamy reumatologii rehabilitacja po nowym roku 25% finansowania Max 1,5-2lata i chirurgi nie będzie specjaliści odchodzą ze szpitala! Nie będzie kto miał leczyć! Nikt nie słucha pielęgniarki! Wykończyliście PAKS wykańczanie szpital ! To co się dzieje na SOR to czysta kpina !

Wojtek | 2018-10-03 21:43:00 napisał(a):

Zaborski w porządku?! Buhahaha

Krzysztof | 2018-10-03 21:55:40 napisał(a):

Gdzie pracuje syn Prusia? Zona Zaborskiego dostała prace w MOPS-ie

Poinformowany | 2018-10-04 06:13:10 napisał(a):

Synalek robi w wodociagach na oczyszczalni.. calymi godzinami patrzy sie w telefon, a smrod z osadow leci na miasto - chyba tylko takie ma obowiazki... swoich pociotkow wcisneli tez do MOPS-u... dobra zmiana - transparentni i uczciwi, sluchajacy ludzi buhahahahaha... ludzie za grosze tyraja w zakladach i sie morduja, a taki za 8 godzin patrzenia w komorke zgarnie wyplate... no, ale dzis, zeby miec dobre stanowisko trzeba byc partyjnym i lezec krzyzem w kosciele hahaha

Andrzej | 2018-10-04 08:50:33 napisał(a):

Popieram przedmówcę! Pis to partia kolesi, obsadzili wszystko w tym kraju swoimi pociotkami. Dla naszego miasta nie zrobili nic no może oprócz rond Kaczyńskich.

Chorągiewka | 2018-10-04 09:04:21 napisał(a):

Pani Joanna jako twarz PiS-u w samorządzie
przyniosła aż cztery chorągiewki. To tak jak te wypowiedzi na sesjach , w cztery strony świata..

Samorządowiec | 2018-10-04 09:27:42 napisał(a):

Materek kandydatem PiS, pamiętajmy o tym 21 października !!!! Ja głosuję na Pawła Lewkowicza, to doświadczony samorządowiec i z całą pewnością uczciwy człowiek !!!

Opri | 2018-10-04 09:29:28 napisał(a):

PIS jest pierwszą po wojnie II światowej partią, która stanęła po stronie Narodu Polskiego i małymi kroczkami odbudowuje utraconą po wojnie tożsamość, suwerenność i polską rację stanu! Zahamował w znacznym stopniu wyprowadzanie z Polski pieniędzy, walczy o to by tony trujących nas śmieci /również promieniotwórczych/ nie docierały do Polski, by czuliśmy się na naszych ulicach bezpiecznie i by tak zwani imigranci nie bili nas po mordach jak to się dzieje obecnie na zachodzie! PIS to pierwsza partia, która traktuje nas jak normalnych ludzi! Nie rozumieją tego tacy ludzie dla których wszelkiego rodzaju układy, przywileje i patologie stały się normą!

do suma sumarum | 2018-10-04 09:31:26 napisał(a):

A zapomniałem jeszcze o Łańcuchowskim z nadania Materka,

Do opri | 2018-10-04 10:18:19 napisał(a):

Partia koryta bynajmniej u Nas w mieście. Za poparcie w poprzednich wyborach Materek spłaca długi. PiS nie ma mocnego kandydata na prezydenta popiera Marka. Poprostu dogadali sie żeby stan w spółkach publicznych zgadzał do następnych wyborów. UKŁAD -UKŁAD-UKŁAD UKŁAD-UKŁAD UKŁAD-UKŁAD

Do opri | 2018-10-04 10:18:56 napisał(a):

Ha , ha , ha!

do Opri | 2018-10-04 10:24:44 napisał(a):

Pis to partia, która skompromitowała nas na całym świecie (ustawa o IPN). Pis to partia, która "naprawia sądownictow" rekoma komunistycznego prokuratora Piotrowicza, obrońcy księdza pedofila. Pis to partia, która grube miliony polskich obywateli przekazała na swoje nagrody oraz dla niejakiego Rydzykaaby spłacić kampanię. Pis to partia, która wypłaca miliony z naszych podatków pseudo naukowcom Macierewicza,którzy od kilku lat nic nie udowodnili. Pis to partia, która rozwaliła dumę hodowli polskich koni arabskich w Janowie i Michałowie. Pis to afera GetBack, afera PCK, afera radomska. Koniec z kłamstwami pis!

Marek | 2018-10-04 12:51:11 napisał(a):

<zgłoszono do usunięcia>

Do do Opri | 2018-10-04 12:52:45 napisał(a):

PIS skompromitował nas na świecie wycofując się z ustawy o IPN. Teraz znów można bezkarnie mówić, że podczas wojny Polacy mordowali Żydów i można bezkarnie wywieszać banderowskie flagi. Zapłacą za to przy najbliższych wyborach.

@ do Opri | 2018-10-04 18:22:45 napisał(a):

To są Twoje antypisowskie urojenia! Spójrz przekrojowo! A jak nie potrafisz to znaczy że masz kłopot z logicznym myśleniem! Niech żyje PIS! Precz z komuną! Tak się broni postkomuna,że już sobie obdarła pazury! Wielkim plusem dla PIS jest również to,ze pokazał do końca kto jest kto! Precz z Targowicą!

Elektorat PiS | 2018-10-04 20:02:43 napisał(a):

Kim jest elektorat PiS? Juz odpowiadam: Patologia i nieroby zyjace na koszt panstwa, nieudacznicy, ktorzy nie potrafia sobie dac w zyciu rady, fanatycy Rydzyka i Smolenska, osoby z rozdwojona osobowoscia, sluchacze Radia Maryja i widzowie TV Trwam... Fanatycy kosciola i glaskacze kotow... Czy chcesz do nich nalezec? Przemysl to i idz na wybory... daj szanse innym...

@ Opri | 2018-10-04 20:11:21 napisał(a):

Masz dużo racji, PiS dużo zrobił dla zwykłych ludzi. Szanuję to i dostrzegam propaństwowe , propolskie działania Rządu i Prawa i Sprawiedliwości. Nie oddam jednak głosu na żadną partię w wyborach samorządowych, uważam , ze partyjne listy powinny być wresz zakazane na szczeblu gminy czy powiatu. Z list partyjnych startują ludzie, którzy z tymi partiami nic wspólnego nie mają. Idą tam żeby ugrać na poparciu i popularności np PiS-u. Wolę wybrać ludzi, którzy nie wikłając się w partyjne układanki wystawiają swoje nazwiska na ocenę Wyborców bo wiedzą, że w samorządzie żadne partyjne działania nie mają żadnego sensu.

Do elektorat PiS | 2018-10-04 20:45:07 napisał(a):

Co masz przeciwko kotom i ich właścicielom?

leum | 2018-10-05 08:48:00 napisał(a):

Ani nie jestem patologiczny, ani nie pobieram pińcset, ani inne takie. Do kościoła chodzę, bo wierze ludzi szanuje, bo tak mnie wychowano, wykształcenie posiadam wyższe i głosuję na PIS. Według powyższych wpisów powinienem na PEŁO albo PSL... ale coś im kurde przestałem wierzyć jak mi zgarnęli 3 filar do teczki Vincenta.

do@ do Opri | 2018-10-05 08:50:59 napisał(a):

Uuuu widzę, że mózg wyprany przez propagandę tvpis. To co przytoczyłem to są fakty jak nie potrafisz przytoczyć kontr argumentów to zamilcz a nie lej sieczkę propagandową. A komuchów szukaj w pisie!

xxx | 2018-10-05 09:04:29 napisał(a):

Odezwała się osoba z pranym mózgiem przez onet i tvn24. Ustawa o IPN była napisana przez wolny państwo. jej zmiana nastepiła w wyniku nacisków izraela. reforma sadów za słaba, jak to mówi Cejrowski - wszystkich won.

@ Elektorat PIS | 2018-10-05 09:06:42 napisał(a):

Rozsadza cię złośliwość, tendencyjność i zero empatii! Tak oceniają tacy, którzy nie maja argumentów tylko dużo gadają! Czy ktoś jest fanatykiem kościoła to już nie twoja sprawa ! Twojej wiary nikt się się nie czepia! To, że Ty nie jesteś zwolennikiem kościoła nie znaczy wcale ,że inni też powinni tak zrobić! Twój elektorat zapewne jest niesamowicie zaradny ale kosztem innych, słucha tylko prawdziwych antyrządowych mediów, ma konkretną nierozdwojoną komuszą osobowość, nie głaszcze kotów ani innych zwierząt, jest niepatologiczny tylko aferalny/ ale przecież to jedno i to samo/ ! Wybitnie mi nie odpowiada! Zagłosuję mimo wszystko na ruch patriotyczny!

do leum | 2018-10-05 09:13:37 napisał(a):

Też mam wyższe, wierzę w Boga ale z polskim kościołem nie koniecznie mi po drodze, szanuję ludzi bo tak mnie wychowano, płacę podatki, uczciwie pracuję, pobieram 500+ bo to są moje pieniądze a nie Kaczyńskiego, nie głosuję na pis bo to partia, która pod pozorem mandatu obywatelskiego zniszczyła trójpodział władzy i łamie Konstytucję a to są dla mnie ważne wartości ale rozumiem, że każdy ma swoje wartości i priorytety.

do fana Cejrowskiego | 2018-10-05 09:21:04 napisał(a):

Dyskusja z kimś dla kogo ten człowiek jest autorytetem nie ma dla mnie najmniejszego sensu. Odpowiem Ci słowami mojego autorytetu Tarka Twaina, cyt. " Nie dyskutuj z głupszym od siebie. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem".

do xxx | 2018-10-05 09:23:19 napisał(a):

Fakt, iż ta ustawa została zmieniona pod naciskiem Izraela świadczy tylko o słabości tego rządu, jak to było? "państwo teoretyczne".

Piotr | 2018-10-05 09:54:34 napisał(a):

Szanowni Państwo skupmy się na naszej małej ojczyźnie. Co zrobili radni PiS ostatniej kadencji [4]_lata?
Powiat
Zerwali koalicję z PSL
Nie potrafili zatrzymać kadry lekarskiej z PAKS w Szpitalu bo jak starościna mówi mamy 20 mil zaoszczędzonych środków - jakim kosztem?
17 mil przepadło zrezygnował obecny zarząd powiatu z termomodernizacji szkół średnich - nieudolność? Dziś składają wniosek o 7-mil
7- m-cy bez dyrektora szpital w końcu marionetka pielęgniarka i co zamknięcie reumatologi , okulistyka Max 1 rok chirurgia Max 1,5 roku rehabilitacja kilka miesięcy - najpierw PAKS teraz Szpital ? Kolejki na SOR nie komentuje itd.
Miasto
Głosowali jak chcieli ale zawsze przeciw podwyżką
Trep - za poplecznictwo został prezesem ekomedia ~20 tys zł miesięcznie
Radna z Michałowa popleczniczka Prusiowej SSE sztuczne stanowisko +rada TVP~ 8tys zł miesięcznie
Ulica Kaczyńskiej
Żona kierownika MAN z dziwną przeszłością przyjęta do pracy za czasów Krępowej w 3-M- cu ciąży do MOPS
Stracili Przewodniczącego Rady Pana Włodka Orkisza bo tak chcieli - dowód dziś na czwartym miejscu na liście a człowiek po zawodówce na pierwszym miejscu ?
Wiele by pisać ogólnie mówiąc Tym Osobą dziękujemy !!!
Pan Kaczyński mówił w Przysusze na konwencji że radny , który został wybrany z listy PiS dostał pracę zrobił to dla swojej korzyści a nie społecznej i nie może kandydować po raz kolejny z listy PiS .
Pytam co robią radni -stołkowicze na listach PiS ???

do Piotr | 2018-10-05 10:11:56 napisał(a):

Brawo! o są fakty! Niestety zwolennicy pisu nie przyjmują argumentów bo im nikt nie wmówi, ze czarne jest czarne a białe jest białe!

Paweł | 2018-10-05 10:54:53 napisał(a):

A najlepsi członkowie PiS-u poszli do PSL...ha..ha

Kwad | 2018-10-05 12:42:33 napisał(a):

Cha, cha! Niezła wojenka! Krytycy PIS patrzą bardzo powierzchownie na całokształt przemian! Nie mają zdolności lub po prostu nie chcą spojrzeć porównawczo na to co dzisiaj i na to co działo się przed objęciem władzy przez PIS! Czepiają się pierdół bo innych argumentów nie mają! Wiadomo, że każda władza bez wyjątku w sali całego świata dobiera sobie swoich ludzi i takich na , których może polegać! I to jest całkowita prawidłowość! Poprzednia też tak robiła i tępiła PIS-owców! Myśleliście, że obecna pozostawi poprzedników lub zacznie ich zatrudniać? A po co, żeby "wysadzali" wszystko od środka! Tutaj na szczęście działa demokracja. A w demokracji większość ma rację, czy komuś się to podoba czy nie! Ale na pewno nie będzie tak jak za komuny,że mniejszość narzucała swoją wolę większości! Wybijcie sobie to z głowy! Im wcześniej tym lepiej! To już nie te czasy, że ludzie pozwalali sobą manipulować! Komuna idzie do lamusa! Pomalutku ale idzie!!!

Do Kwad | 2018-10-05 18:05:05 napisał(a):

Kochany, piszesz takie rzeczy, jakbys chcial, lecz nie umial gola * jeza zabic... jestes taki sam, jak ten caly starachowicki PiS... Udajesz swietego, a tak naprawde to w jednej rece masz krzyz a w drugiej noz... Mam dojscia do roznych ludzi, ktorzy od lat pracuja w miejskich spolkach i instytucjach itp. Wszyscy zgodnie twierdza, ze od czasu dobrej zmiany, nastal taki burdel, ze Ci Wasi specjalisci nie daja sobie rady, a tak ich zachwalaliscie.. Nieudacznikami obstawiliscie miejskie spolki i inne instytucje, pozwalnialiscie i zbesztaliscie z blotem wielu madrych ludzi, wylaliscie na nich cale wiadra pomyj i gnojowki, tylko dlatego, ze nie byli z PiSu... Skrzywdziliscie nie tylko tych ludzi, ale ich rodziny, zony, dzieci... Wy, chrzescijanie z pierwszych lawek w kosciele na Radomskiej.. Dlatego tak bardzo Was nie lubie, Wy obludnicy i falszywi faryzeusze... ale karma wraca, licze, ze przegracie te wybory samorzadowe i kazdy bedzie Was omijal szerokim lukiem...

@Do Kwad | 2018-10-05 18:42:16 napisał(a):

Przypomnij sobie co robili poprzednicy PIS-u, a dopiero zabieraj głos, ale obiektywnie a nie tendencyjnie!

Do Piotr | 2018-10-05 18:47:08 napisał(a):

Pawełku ponoć zapowiadałeś na sesji,że wycofujesz się z życia publicznego...i co...? Tyle jesteś wart co Twoje słowa...

MM | 2018-10-05 20:56:57 napisał(a):

http://telewizjarepublika.pl/premier-morawiecki-bez-ogrodek-zjednoczona-opozycja-z-gangsterami-wsciekle-rzucaja-sie-nam-do-gardla,70964.html

do MM | 2018-10-05 21:38:23 napisał(a):

Weź mi tu nie przytaczaj tej pisowskiej gadzinówki. To uwłacza ludzkiej inteligencji.

@do MM | 2018-10-06 08:10:17 napisał(a):

Tak macie wpojone budowanie rzeczywistości w oparciu o fałsz i obłudę,że odrobina prawdy działa na was jak czerwona płachta na byka!

Do nawiedzonego powyzej | 2018-10-06 09:36:52 napisał(a):

TY PRAWY I SPRAWIEDLIWY ZBAWCO, SLUCHACZU DJ-a z Torunia, widzu TV Republika i Tv Trawm, ogladaczu propagandowego dziennika o 19:30! TY i Twoja prawda jestescie tacy sami, jak obiektywizm w instytucjach powyzej!! Udajecie Patriotow, a tak naprawde rozkladacie Polske od srodka... Sciagneliscie tylu ludzi ze Wschodu, tylko dlatego, ze wujek SAM wam tak kaze... ale co tam, obejrze wiadomosci i widze, ze Polska to kraj mlekiem i miodem plynacy - taka jest Twoja prawda. Odstaw chlopie leki i spojrz trzezwo na swiat!

Lidzia | 2018-10-06 13:47:27 napisał(a):

Tak właśnie Pawełku, to wielka niegodziwość, że PiS zerwał w powiecie koalicje z PSL!!!

Dow cipniś | 2018-10-06 17:23:19 napisał(a):

Ciekawe dlaczego wszyscy kandydaci z PIS mają na swoich ulotkach takiego faceta bez uśmiechu.Czyżby bał się ust otworzyć.

do @do MM | 2018-10-06 17:32:48 napisał(a):

Ja Ci powiem na czym polega Twoja prawda:
Kelnerzy nagrali polityków PO - brawo dla kelnerów
Kelnerzy nagrali Morawieckiego - atak na rząd
Politycy PO przeklinają na nagraniach - knajacki język
Morawiecki przeklina na nagraniach - tak czasem mówią mężczyźni
Politycy PO na nagraniach - zdrada stanu
Morawiecki na nagraniach - to tylko prywatna rozmowa.
To jest Twoja prawda. Udław się nią. Nie wszyscy Polacy to ciemny lud jak to mówi Twój prezes Twojej televizji. Ale Pani Holecka nie musi się martwić o pracę bo jak pis przestanie rządzić to się zatrudni w Rassija Today.

Wyborca | 2018-10-06 18:50:19 napisał(a):

Ktoś już to psiał, myślę podobnie- żadnych partyjnych list w samorządach gmin i powiatów! Co to za partyjne listy jak ludzie w nich się wymieniają raz są np w PiS a raz w SLD czy PSL. Niby ze sobą walczą w sejmie a tu się do partyjnych komitetów wpisują.

dominik | 2018-10-11 20:07:46 napisał(a):

co zrobił poseł lipiec dla powiatu , nic i jeszce okłamuje ludzi ze jestesmy najbiednijsi w kraju a to nie[rawda

Artur | 2018-10-11 20:13:04 napisał(a):

Podobno Wojtyszkowa przyjechała w środę do Starostwa podpisać umowę na dofinansowanie drogi w gminie Mirzec. Chciała wejść z mediami ale Pani Krepa i Pani Pruś się nie zgodziły. Więc Pani Wojewoda zabrała umowę, odwróciła się na pięcie i odjechała. W niedzielę wybory! Podziękujmy lokalnemu pisowi.

lament | 2018-10-11 20:20:21 napisał(a):

Przed wyborami, straszny czas głupoty nadszedł nad nasze biedne miasto. Pycha uszami zapycha, buta, brak jakiejkolwiek obiektywnej skromności. Banner, plakat, ulotka, wszędzie sztuczne uśmieszki. Korytarz do korytka wyściełany obietnicami i papierowymi dokonaniami. Chciałbym dożyć czasów, kiedy moja dłoń nie będzie drżała z lęku stawiając krzyżyk przy nazwisku. Tęsknię do jakiegoś mądrego człeka, starachowiczanina z dziada pradziada, mądrego i ambitnego. Tak, żeby chora ambicja nie powodowała błędów. Bez popleczników i lizusów ścielących pod nóżkami. Tęsknię do rozsądnych wyborców, którzy potrafią ocenić ile waży obłuda dozowana szerokim gestem w przestrzeń publiczną. Widzę jednak, że tym razem jeszcze muszę poczekać.

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie