#koronawirus potwierdzony o wicestarosty Dariusza Dąbrowskiego

13722.nsmed

Po tym jak potwierdzone zostało zakażenie koronawirusem u jednego z członków Zarządu Powiatu, Ryszarda Nowaka, część osób, która została wytypowana w ramach wywiadu epidemiologicznego, która miała z nim kontakt, została skierowana na kwarantannę i pobranie wymazu. Pozytywny wynik zakażenia koronawirusem otrzymał wicestarosta Dariusz Dąbrowski, o czym poinformował dzisiaj w mediach społecznościowych.

Treść wpisu:

Moi drodzy, nie zamierzałem absorbować Was własnymi problemami zdrowotnymi, lecz tupet autorów plotek przekroczył wszelkie możliwe granice. Poinformuję więc, że jestem wśród osób zarażonych COVID-19 w Starostwie Powiatowym w Starachowicach. Nie mam jakichś szczególnych objawów choroby, jestem izolowany w domu i czuję się coraz lepiej. Tymczasem dziś rano dowiedziałem się, że ktoś widział, iż „wczoraj wieczorem karetka na sygnale zabrała mnie do szpitala”. Zastanawiam się jak nieobliczalnym trzeba być, aby nadać taką plotkę? Czy ów fantasta zdaje sobie sprawę, że sytuacja, w której się znalazłem ja, a także moja rodzina jest i tak wystarczającym obciążeniem psychicznym nie pozwalającym na spokojne funkcjonowanie?  Myślę, że to wyjaśnienie jest wystarczające dla powodów pisania publicznie o własnym zdrowiu.

Cieszę się natomiast z wszystkich tych telefonów, które podtrzymują mnie na duchu i dodają sił aby przetrwać tę niezwykle kryzysową sytuację. Dziękuję Wam za to.

Viva UbezpieczeniaReklama

Dodane: 09.10.20 | komentarze (5)
Tagi:

Komentarze użytkowników

Cobretti | 2020-10-09 19:02:11 napisał(a):

Życzę powrotu do zdrowia. Ale myślę , że osoba publiczna powinna sama poinformować o stwierdzonym zakażeniu natychmiast, zwłaszcza jeśli stan zdrowia na to pozwala. Chodzi o zdrowie i dobro wszystkich tych którzy otarli się w ostatnich dniach o pana starostę, choćby przelotnie.

muzzy | 2020-10-09 22:54:50 napisał(a):

witam rowniez dolaczam sie do zyczen powrotu do zdrowia, na "ale" wlasnie to "ale". jakim trzeba bys nieobliczalnym fantasta zeby pozbawic tyle ludzi dostepu do szpitala, jakim trzeba byc nieobliczlnym fantasta zeby przekazac rodzinom bliskich ktorzy sa w tej chwili w szpitalu ich dzieciom ich wnukom ze w niedlugim czasie zostana wywiezienie gdzies nie wiadomo gdzie.panie vicestarosto prosze troszeczke otrzeziwec ma pan teraz na to czas bedac na kwarantannie. pozdrawiam

Ciekawe | 2020-10-11 11:04:48 napisał(a):

Jarubas miał, koleś Jarubasa z PSL też ma.

Er 14 | 2020-10-11 12:26:48 napisał(a):

Faceci, faceci. Grupa, katar czy inne wirusowe zapalenie, to takie straszne cierpienie. Dobrze, że to nie poród. Mania wielkości to też schorzenie. Żałosne, zwłaszcza w kontekstach prawdziwie chorych ludzi, pozostawionych na łasce losu i takich ,, szlachciców,,.

ala | 2020-10-12 08:28:08 napisał(a):

Po prostu celebryta.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie