Koszykarska przyszłość

19518.nsmed

Przed nami kolejne ważne wydarzenie promujące rozwój starachowickiej koszykówki. Już w ten weekend hale sportowe przy ulicy Szkolnej i Leśnej będą arenami zmagań młodych koszykarzy rywalizujących w ogólnopolskim turnieju.

12 drużyn wystąpi w turnieju koszykarskim, który już w ten weekend (5-6 kwietnia) odbędzie się w Starachowicach. Organizatorem turnieju będzie klub Basket Starachowice, a do walki o zwycięstwo przystąpią drużyny złożone z młodych koszykarzy z rocznika 2011.

Znamy już podział na grupy starachowickiego turnieju U14.

W grupie A zagrają ekipy Basketu Starachowice, Wisły Płock Basketball, AK Ożarów, MUKS Piaseczno II, Akademia Pogoń Prudnik oraz Brwinowska Akademia Koszykówki.

W grupie B zmierzą się ze sobą drużyny: MKS Ochota Warszawa, MUKS Piaseczno, UKS Basket 15 Przemyśl, AK Hydrotruck Radom, TS Wisła Kraków, KS Legion Legionowo.

Turniej będzie odbywał się w dwóch halach sportowych: ZSZ nr 3 (ul. Szkolna), SP nr 11 (ul. Leśna).

Dodane: 01.04.25 | Odsłony: 2153 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

radek | 2025-04-05 11:56:48 napisał(a):

jest jakaś strona z wynikami ??

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl




Ostatnie komentarze w serwisie