Kwiaty to nasza pasja

1290.th

… mówi Pani Karolina Rudek, właścicielka kwiaciarni Cztery Pory Roku, która połączyła swe zainteresowania florystyką oraz sztukę układania kwiatów z biznesem. 
Kwiaciarnia powstała z pasji do piękna, harmonii przyrody oraz zainteresowań architekturą wnętrz i dekoratorstwem, gdzie kwiaty dają zawsze najlepszą oprawę i podkreślają styl każdego wnętrza. Jednak przede wszystkim eksponują charakter człowieka i potrafią przekazywać emocje jak żaden inny podarunek.
Nasze propozycje kwiatowe to spektrum barw i zapachów na wszystkie pory roku. Dbamy o szczegóły, jesteśmy kreatywni i potrafimy dostosować się do potrzeb klienta.
Nie boimy się wyzwań, poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności ponieważ każde zlecenie nawet, to najmniejsze, traktujemy w sposób indywidualny. W naszej kwiaciarni powstają
niepowtarzalne bukiety i kompozycje kwiatowe.

Kwiaciarnia

Przygotowaliśmy bogatą ofertę i profesjonalną obsługę w zakresie florystyki ślubnej. Dobieramy idealny i modny bukiet ślubny dla Panny Młodej (projektujemy i wykonujemy również biżuterię z kwiatów).
Wystrój kościoła jest bardzo ważnym elementem ceremonii zaślubin. Dlatego wychodząc naprzeciw naszym Klientom pomagamy w wyborze kolorystyki i gatunków kwiatów, staramy się zaproponować własne, sprawdzone aranżacje wystroju, ale stosujemy również nowatorskie rozwiązania. Równie istotna jest dekoracja florystyczna Sali Balowej - koniecznie musi współgrać z wcześniej założoną koncepcją. 

Kwiaciarnia

Jesteśmy z Państwem również w trudnych dla Was chwilach jaką jest ceremonia pogrzebu.
Staramy się wtedy ograniczyć formalności do minimum, a zamówić u nas można wieńce, wiązanki, bukiety pogrzebowe, ale i dekoracje trumny lub urny.
Rocznica ślubu, urodziny, imieniny, narodziny nowego członka rodziny, impreza okolicznościowa w plenerze i wiele, wiele innych, to chwile które na długo powinny pozostać w naszej pamięci.
Kosze kwiatów, bukiety, kompozycje w naczyniu uświetnią i nadadzą wyjątkowej oprawy ważnym dla Was chwilom.

Wciąż się rozwijamy wprowadzając do naszej oferty nowe produkty, które otwierają przed nami nowe horyzonty. Od lutego w asortymencie kwiaciarni pojawiły się mydła (w tym na wagę), sole do kąpieli, olejki, zestawy prezentowe - naturalne, ręcznie robione znanej polskiej manufaktury mydlarni Lavea.

OFERTA DLA FIRM
Kwiaty to jedna z pierwszych rzeczy, którą widzi klient przekraczając próg Państwa firmy, hotelu czy restauracji. Trafnie dobieramy kompozycje podnosząc estetykę wnętrza.
Proponujemy Państwu współpracę z zakresu projektowania i wykonywania kompozycji z kwiatów ciętych jak i roślin doniczkowych, aranżację witryn sklepów, ogródków kawiarnianych, tarasów.
Zapraszamy na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje.
Nasza kwiaciarnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 i w soboty od 9.00 do 15.00

Kwiaciarnia Cztery Pory Roku
Starachowice ul. Iłżecka 49
Tel. 514-614-710

Dodane: 05.02.10
Tagi:

Komentarze użytkowników

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie