Letnia Scena Muzyczna. Pierwszy koncert dla fanów ciężkich częstotliwości

11476.nsmed

Letnia Scena Muzyczna - 6 lipca (sobota) godz. 20.00 - teren rekreacyjny MOSiR (ul. Szkolna 14).

Wznawiamy działalność Letniej Sceny Muzycznej - cyklicznego wydarzenia dającego szansę zaprezentowania się młodym artystom przed szeroką publicznością. Jako pierwsi wystąpią dobrze już znani starachowiczanom muzycy z zespołu CRIMSON EYES. 

CRIMSON EYES jak sami mówią o sobie są pięcioosobową grupą dostarczającą swoim słuchaczom mnóstwa ciężkich częstotliwości. Jeśli jesteście fanami gitarowych brzmień i nie tylko, śledźcie ich koniecznie na Facebooku i Instagramie. Tam czeka na Was więcej informacji o zespole i nadchodzących występach. Do zobaczenia na zbliżającym się koncercie! Skład zespołu: Julia Kusiak (wokal), Miłosz Sobieraj (per kusja), Kacper Pastuszka (gitara basowa), Cezary Walkiewicz (gitara elektryczna) , Jakub Siwiec (gitara elektryczna). 

Wstęp wolny!!!

Info: SCK

Dodane: 26.06.19 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

F [Hz] | 2019-06-26 22:24:33 napisał(a):

Co za słownictwo nie ma takiego pojęcia jak "ciężka częstotliwość" jest niska, średnia lub wysoka cżęstotliwość jak UHF czy VHF. Natomiast muzyczne częstotliwości leżą w pasmie akustycznym czyli słyszalności człowieka to jest dla HI-FI przyjęte normami 20 Hz do 20 KHz. Uzupełnić braki wiedzy z fizyki i nie piać bzdur.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie