„Manchester” i „Czerwone Gitary” zagrali w Starachowicach (zdjęcia)

3442.nsmed

Wczoraj na terenie starachowickiego Ekomuzeum odbyło się uroczyste podsumowanie działań w ramach projektu pięciu powiatów „Nad Czarną i Kamienną”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonali starostowie pięciu powiatów realizujących projekt: Michał Jędrys - powiat skarżyski, Bogusław Włodarczyk - powiat opatowski, Andrzej Matynia - powiat starachowicki, Bogdan Soboń - powiat konecki, Zdzisław Kałamaga - powiat ostrowiecki.
Każdy z powiatów zaprezentował się artystycznie na scenie, były pokazy wokalne oraz taneczne. Wystąpiły m.in. Zespół Natural Beat Band ze Skarżyska Kamiennej, grupa REDBRIDGE z Końskich, Grupa Muzyczna „Perły Ryszarda Góry” – powiat ostrowiecki, Miejska Szkoła Tańca MiM, Marta Stanisławska i Agnieszka Werens ze Studia Piosenki SCK oraz Starachowicki Teatr Tańca.

W trakcie imprezy można było dowiedzieć się, co się udało zrobić dla promocji naszej części województwa dzięki zrealizowanemu projektowi. Organizatorzy przeprowadzili także szereg konkursów z nagrodami.

Gwiazdami wieczoru były znany szczególnie młodszej publice zespół „Manchester”, a następnie około godziny 21.00 na scenie pojawiła się grupa „Czerwone Gitary”. Na zakończenie odbył się widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

Organizatorem imprezy był powiat starachowicki, we współpracy z pozostałymi czterema powiatami, a producentem Starachowickie Centrum Kultury.

Zobacz zdjęcia w galerii (kliknij)

Dodane: 25.09.11 | komentarze (8)

Komentarze użytkowników

PL | 2011-09-25 14:27:25 napisał(a):

Czy to przypadek że huczna impreza z okazji "ile to sie zrobiło w ramach jakiegoś tam projektu" odbywa się pare dni przed wyborami ?

arkorok | 2011-09-25 14:37:55 napisał(a):

Czerwone Gitary pojawiły się ale tuż przed 22!!!! A nie o 21!!! Dzieciaki małe z rodzicami czekały i marzły! Czy nie da się robić takich imprez wcześniej czy są robione tylko dla młodzieży????

Uff... | 2011-09-25 15:51:56 napisał(a):

I po co się odzywasz jak jesteś kompletnie niezorientowany co do tego projektu? Co Ty właściwie chciałeś powiedzieć? Pomyśl zanim palniesz...
A co do pogody to wiadomo było, że będzie zimno. Poślizgi w czasie są typowe dla tego typu imprez. Dużo wykonawców, impreza na żywo - taki urok. JAK ZWYKLE - WIEEECZNE PRETENSJE :(

kiki | 2011-09-25 18:11:09 napisał(a):

koncert Manchester był super :)

kiki | 2011-09-25 18:12:42 napisał(a):

a jak ktoś zabiera dziecko na taki koncert to chyba może się domyślić że będzie zimno!

hep | 2011-09-25 19:41:34 napisał(a):

nasze "gwiazdy" zawsze mają opóźnienie w koncertowaniu chyba to już mają we krwi, a co do pogody to organizatorzy powinni zadbać żeby było ciepło, kompletna klapa z tą pogodą. Powinno swiecić słońce i 27st.C,tyle z mojej strony hep ze wsi

ELA | 2011-09-25 20:28:03 napisał(a):

IMPREZA BYŁA PIĘKNA.CZERWONE GITARY I TAK MIMO ZIMNA, ROZGRZAŁY WIDOWNIE.WYSTĘP BYŁ PIĘKNY,PROWADZĄCY SKRZYPEK I CAŁA EKIPA BYLI PRZEMILI.WIĘCEJ TAKICH IDOLI NA NASZEJ SCENIE W STARACHOWICACH.MŁODZIEŻ BAWIŁA SIĘ SUPER ,STARSI TEŻ ODNALEŻLI SWOJĄ MŁODOŚĆ.

TST | 2012-04-23 09:42:10 napisał(a):

Nie ważne czy było zimno, czy impreza odbyła się z opuznieniem, najważniejsze jest to, że wreszcie w Starachowicach pojawił sie zespół godny uwagi Czerwone Gitary!!! klasyka polskiej piosenki. Mam wrażenie, że wszyscy chcieli byśmy takich koncertów coraz więcej. Nie tylko (Stachursky, Cuntry, Akcent, Boys itd.) organizować ,,pijackie,, imprezy gdzie młodzierz szuka powodu do rozboju lub wypicia JEDNEGO piwa. Dajmy starszemu pokoleniu też troche radości, a młodzierzy pokażmy jak sie kiedyś bawiło. Ps. za błędy serdecznie przepraszam.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie