Śmieci z Michałowa wyrzucił przy ulicy Polnej w Starachowicach. Straż Miejska namierzyła 44-latka

11179.nsmed

O przypadkach podrzucania śmieci w okolicach cmentarzy przy ul. Zgodnej i ul. Polnej Straż Miejska informowała już nie raz. Dzięki systematycznej i skutecznej pracy Rewirowego, już kilkunastu sprawców podrzucania worków ze śmieciami, zostało odesłanych z kwitem mandatu i pakunkiem powrotnym, złożonym z własnych śmieci. 

W wyniku przeprowadzonych czynności służbowych przez Rewirowego Straży Miejskiej, doszło do ustalenia kolejnego sprawcy zanieczyszczenia okolic cmentarza przy ul. Polnej. Dane uzyskane w wyniku przejrzenia zawartości porozrzucanych pakunków, pozwoliły strażnikowi na ustalenie sprawcy, którym okazał się mieszkaniec osiedla Michałów. 44-latek w obecności strażnika uporządkował zaśmiecony teren. - Mamy nadzieję, że nałożona kara i wykonana praca porządkowa, skutecznie zniechęci sprawcę zaśmiecania do kolejnych pomysłów z odwiedzaniem cmentarza z takimi prezentami, a dla innych będzie to ostrzeżeniem – mówią funkcjonariusze starachowickiej Straży Miejskiej.

Redakcja portalu ma nadzieję, że uda się także ustalić sprawcę porzucenia samochodu osobowego na terenach zielonych między ulicami Kornatka i Lempe. 

Dodane: 15.04.19 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

maja | 2019-04-15 20:33:35 napisał(a):

szkoda, że nie można pokazać gęby tego flejtucha, mandat nic nie da dalej będzie śmiecił

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie