Mistrzowskie nokauty Adriana

10987.nsmed

Zawodnik Dragona Starachowice odnosi sukcesy w międzynarodowej stawce kickbokserów. Adrian Gunia pokonał w Bratysławie reprezentantów Słowacji oraz Węgier i sięgnął po wygraną w turnieju Slovak Open.

18-letni Adrian Gunia udanie rozpoczął nowy rok startów w barwach reprezentacji Polski. Zawodnik Dragona Starachowice wystąpił w silnie obsadzonym turnieju Slovak Open w Bratysławie i okazał się jedną z rewelacji imprezy.

Podopieczny Marka Jasińskiego potwierdził w stolicy Słowacji dobre przygotowanie fizyczne oraz ambitne plany wejścia na sam szczyt polskiego kickboxingu.

Młody starachowiczanin w Bratysławie rywalizował w juniorskiej kategorii do 63,5 kg. W kategorii tej o tytuł rywalizowało dwóch reprezentantów gospodarzy, jeden Węgier oraz nasz Adrian Gunia.

Zawodnik Dragona w drabince turniejowej trafił na Martin Sladka. To właśnie Słowak był pierwszym rywalem naszego kickboksera.

Gunia pokonał pewnie swojego rywala przez nokaut w pierwszej rundzie i awansował do wielkiego finału.

Tam czekał już na niego Węgier Mark Rehak, który w drugim półfinale pokonał drugiego z reprezentantów gospodarzy Samo Sevcika.

Finał był polsko-węgierskim starciem dwóch zdolnych juniorów. W tym pojedynku lepszy okazał się Adrian Gunia. Nasz zawodnik znów znokautował swojego rywala. Tym razem miało to miejsce w trzeciej rundzie.

Gunia pokonał w Bratysławie swoich rywali i wygrał rywalizację w swojej kategorii. Adrian dwukrotnie wygrywał przez nokauty. Takie zwycięstwa zawsze cieszą i mobilizują do dalszej o walki o wielkie sukcesy. Trzymamy kciuki !

Sukcesu na międzynarodowym turnieju w Bratysławie Adrianowi pogratulował również osobiście Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek. Adrian Gunia wspólnie ze swoim trenerem Markiem Jasińskim gościli we wtorkowe popołudnie w Urzędzie Miejskim. Prezydent pogratulował zwycięstw na Słowacji i życzył kolejnych sukcesów sportowych.

Autor: Leszek Kowalski, UM Starachowice

Dodane: 20.02.19

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie