MKS Star Starachowice vs. Kamienna Brody 4:2

1996.th

Wczoraj na Stadionie Miejskim przy ulicy Szkolnej odbył się mecz MKS Star Starachowice vs. Kamienna Brody.

W pierwszej połowie pojedynku starachowicki klub przegrywał 0:1. W 49 minucie Kamienna powiększyła swoją przewagę do 0:2.
Jednak w drugiej połowie sytuacja na boisku zmieniła się diametralnie. Być może doping kibiców, których na stadionie było ponad 250 sprawił, iż bramki padały jedna po drugiej. Pierwszy sytuację wykorzystał Kot, który po dośrodkowaniu z rożnego zdobył bramkę. Drugiego gola, tym razem z rzutu karnego strzelił Mikos. Na prowadzenie czarno-zielonych wyprowadził Jezulin, a w doliczonym czasie gry Kot powiększył przewagę do 4:2.