Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego - luty 2020

12315.nsmed

Jutro 13 lutego br. na terenie powiatu starachowickiego, policjanci przeprowadzą wzmożone działania pod nazwa ,,Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, w których szczególną uwagę zwracać będą na wykroczenia popełniane przez pieszych oraz przez kierujących wobec pieszych.

Głównym celem tych działań jest poprawa bezpieczeństwa i ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem pieszych. Akcja ma także na celu uświadomienie niechronionym uczestnikom ruchu drogowego o zagrożeniach, jakie mogą wystąpić w związku z niestosowaniem się do przepisów obowiązujących na drodze.

Apelujemy do uczestników ruchu drogowego o rozsądek, odpowiedzialność i trzeźwość oraz o używanie elementów odblaskowych po zmroku przez pieszych podczas korzystania z dróg.

Źródło: KPP Starachowice

Dodane: 12.02.20 | komentarze (4)

Komentarze użytkowników

Kierowca | 2020-02-13 06:41:45 napisał(a):

Zróbcie zdjęcie w nocy jak są oświetlone te pasy i te na których doszło do wypadków. To brak oswietlenia tych miejsc stwarza zagrozenie w 90 przypadkach

pieszy | 2020-02-13 08:40:36 napisał(a):

Bardzo ciemno w tym mieście po zmroku, szczególnie na pasach. Szkoda że służby nie mogą domagać się od urzędników zmiany tego stanu rzeczy.

gość | 2020-02-13 08:45:05 napisał(a):

Wczoraj w Rynku to było jak u murzyna.I po co te oświetlenia świąteczne ?A teraz totalna bryndza. Może byśmy coś teraz wygrali ?Pewnie byśmy wygrali.

Gość | 2020-02-21 10:33:48 napisał(a):

To prawda, że ten małolat co zabił człowieka na wiadukcie jest już na wolności? Jeśli tak to pamietacie ludzie żeby tak było w przypadku innych sprawcow?

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie